ייאוש אמיתי....

סליחה אבל כבר היגזמת../images/Emo4.gif

יש דברים שבעינך הם נורמליים אבל בעיני רבים כאן הם דוחים ואתה יודע את זה טוב מאוד- הרבה מהניכנסים לכאן אינם מעונינים להיחשף לדברים הללו ויש פורומים המאימים לכך -לכן לא צריך כול פעם לנסות להכניס את זה בדלת האחורית סליחה על ההערה אבל זה ניכתב לאחר שיחה עים עוד חברה

אני סולח על ההערה

וכל מה שכתבתי הוא מכוונות טובות לא ניסיתי להכניס כלום בדלת האחורית ואני לא מתבייש להכניס בצורה גלוייה פה דובר בצורה גלוייה על השפעת הטיפולים ולאור תגובות של אחרים גם בשרשרת הנוכחית וגם בקודמות אזי זו בעייה קולקטיבית מי שרוצה לטאטא מתחת לשטיח מוזמן מי שרוצה לדון בזה בלי שום הצעה קונקרטית גם מוזמן אני אשמח לדעת פה או במסר או בכל שיטה מה היה הדבר הפוגע בדברי אולי לא שמתי לב ליאור

ינסון

New member
קצת הומור

שלום לך, הגדולה של המקום הזה היא היכולת לדבר על הכול..ולשים הכול..אבל הכול על השולחן. ואם יש אפשרות לתבלן את הנושא בקצת הומור... נהדר. אפילו הרופא אמר שהומור לא הרג אף אחד.... ובכלל, שמתם לב שיש פה תשובות "רציניות" משהוא בימים האחרונים!

נועם@בת

New member
לא ראיתי שליאור כתב משהו

על הכנסה בדלת האחורית. אגב, מדלת אחורית לא נכנסים להריון
לא צריך להיות רציניים כל כך, ואין שום נזק מלקרוא על זוג שעשו את זה בשלושה. אם להם היה טוב, ועוד יצא להם הריון מזה- שיבושם להם. כזכור המלצות הפורום הינן בלתי מקצועיות, ואין שום צורך לקיים אותן ככתבתן וכלשונן
נועם

נועמיקו...

תארי לעצמך שבתור "המנהלת הגדולה" היה בסמכותך לכפות על משתתפי הפורום לנסות בעצמם בבית את המלצות הפורום??? פורום "פוריות" היה הופך ל- "פורום הפקרות" , אבל כולם פה היו מסתובבים עם חיוך טפשי על הפרצוף וכאלה מין לחיים סמוקות... אה , ועוד דבר : אהבתי את תשובתך ל"משמרת הצניעות" שתפסה את ליאור אתמול (בעודו לבוש). שאי ברכה , מישהי שקרועה עלייך. (למה? למה האמוטיקונים הטפשיים האלה מסרבים לעלות אצלי על המסך???)

נועם@בת

New member
הכלל הראשון של דר´ רות אומר

הכל מותר- בתנאי שזה בהסכמה כלל הכיף היה הולך אם זה היתה לי סמכות לכפות. אבל להמליץ אני תמיד יכולה, לא?
ומי מעלה על המסך אמוטיקונים? אצלי זה מודפס ותלוי מול העיניים, אין לי סבלנות לחכות שזה יעלה. (ות´אמת, אם שלישיות היית לוקחת את יעקב איילון?
)
ענקית נועם

אוף...הקפצת לי ת´ליבידו...../images/Emo59.gif

אותו הייתי לוקחת גם ב"אחד על אחד"...חופשי , אחותי (והערה ל"משמרת הצניעות": בעלי יודע. רילקס).

דווקא כשאני במילואים מדברים עלי ?

ואתמול באמת היתי לבוש בצורה משמעותית גם נעליים וגם מכנסיים ארוכים מזל שביטלו את נושא הכומתה... אבל חזרתי לסנדלים ולמכנסיים הקצרים ליאור נ.ב. אני מניח שבערב אספיק לענות לאחרים

ליאור עם מכנסיים ארוכים...../images/Emo122.gif

אני מניחה שזה מחזה נדיר יותר מאשר לראות את מגדלי התאומים קורסים... תגיד , לא זכור לי פשוט - בחתונה גם לבשת קצרים???

אם נרטב האוטו זה סימן טוב

והכוונה מבפנים מבחוץ זה כבר קורוזיה וחראם על הצבע בוקר טוב לחוגגי הסילבסטר עליק ליאור

אושרת@@

New member
היי רוני,,, אני יכולה להגיד לך

שאצלי באופן קבוע כשיש ביוץ תוקפים אותי כאבים שחבל"ז,,, אבל מצד שני גם בהפריות לא מצליח לי,,אז זאת בטח לא הסיבה אני לא אגיד לך להרגע,,כי בקשת,,אבל אגיד לך שתנסי (למרות שזה בטח קשה) להגיד לעצמך,, עכשיו אני לא רוצה ילדים מה שיהיה יהיה ואולי זה יצליח,,, אולי לא יודעת,,, מקווה שלא תכנסי למעגל הקסמים
של ההורמונים ומסביב להם ושתהיה לך הצלחה בהקדם,,

עידית ד

New member
רוני יקרה

אני חושבת שזה קורה לכל אחד מאיתנו בתחילת הדרך אני מקווה בשבילך שהדרך תהיה לכם קצרה. אין ספק שהספונטניות בורחת מהחלון כשמנסים להרות ובמיוחד כשזה הופך להיות "מרשם" מהרופא. יש לי כמה רעיונות עבורך אם תרצי שילחי לי מסר או מייל ואולי אוכל לעזור לך... אולי. תהנו בינתיים עידית

נועם@בת

New member
להרגע??? מה זה להרגע בכלל?

רוני חמודה, מה שאת מתארת מוכר לרבים מאיתנו ברמה זאת או אחרת. מין מתוזמן יכול להיות ביאוס אמיתי. לא ברור לי למה בזמן הביוץ את לא מריגשה סקסית, אבל אולי בשיחה בינך לבין בעלך תוכלי לפתור דוקא את הנקודה הזאת. אין כמו מחמאה טובה מהבעל כדי לגרום לך להרגיש סקסית בחזרה. אני מנסה לחשוב על עצות, ונזכרת שגם לי לא היו. אני חושבת על "המעשים המגונים" שביצעתי באיש שלי, כי לא היתה ברירה, וכי "עכשיו ביוץ ומחר כבר לא". ולשנינו אין זכרונות טובים מזה
אבל- אפשר להתנזר כמה ימים לפני, ולתכנן בילוי מדליק באותו ערב. לעשות לפני כן אמבטיה חמה עם שמן ריחני. או לחילופין להסתפר או לעשות פן באותו יום. לצאת לסרט או לארוחה. להשקיע שעה לפני בעיסוי הדדי מפנק, בכוונה לא עיסוי אינטימי, אלא עיסוי של מגע של אהבה בגוף. אם אפשר לשים מוסיקה שקטה ברקע, וריח קטורת או שמן ריחני. אם את יודעת את יום הביוץ, אז מספיק לעשות אהבה ביום הזה ויומיים לפני. לא לשחק אותה שפנים כל השבוע. והכי חשוב- לקחת בחשבון שזה יכול לא ללכת. לדעת שזה יכול להכשל ולא נורא אם זה יכשל (כן, אני יודעת שזה נורא ואיום ועוד חודש נשרף). כי אם זה לא נורא, אז לא צריך להלחץ מזה כל כך. וטיפ קטן רסקיו רמדי תמציות בך להפחתת חרדות. קונים בכל בית טבע או רשתות השיווק. 4 טיפות מתחת ללשון (לשניכם) כמה פעמים ביום, עוזרות להתמודדות עם חרדות. אצלנו זה עבד ויצאו מים מהסלע ביום קריטי אחד לפני IVF. כולנו באותה סירה, והרבה מאיתנו היו שם. כשתלטפי את הבטן התופחת, הזכרונות האלה כבר ישעשעו אותך. נועם

למעלה