ייאי

קארין 555

New member
ייאי

הייתי באיזה טיול ביום חמישי והיה לנו בסוף הופעה... אז ממש בסיום של ההופעה היה את השיר של לוליפופ והרקדנים על הבמה היו לבושים צבעוני וזרקו קונקטי על הקהל והיה מהז ה צבעוני, כמעט כמו המסיבה של מיקה ,אבל עדיין לא XD אאאגגגגגב .. למיקה יש כלב כמו הכלב שלי לשעבר תמוווווז וכמו הכלב שלי לשעבר שעבר נוצ'י אבל רק שנוצ'י היה יותר קטן.. שמתם לב שהקולר שלו ורוד XD !!!! איך קוראים לכלב??

lollipop161

New member
חחחחח

בקשר לכלב, לא נראה לי שהוא ממש שלו, אלא יותר של מי שעובד איתו אני חושבת.. אבל מה זה מעניין חח, העיקר יש כלב. הוא לא ציין איך קוראים לו. ויוואווו חחח מי אלה היו בהופעה?? וואי זה נשמע ממש כיף חח בטח הרגשת בעננים! =]

קארין 555

New member
אווווופ הוא לא אמר ??

באאסה רציתי לקרוא לכלב שיהיה לי באותו שם, מה אתם אומרים אולי לקרוא לו מיקה בעצם ? בקשר להופעה זה היה צוות בידור לוליינים כאלה, אני הייתי ברקייעעע השביעי אי אפשר היה בכלל לדבר איתתתיי !! כממה זמן שלא שמעתי שירים של מיקהה שיוווו

lollipop161

New member
כן קראי לו מיקה

חחחחח זה גם מתאים לכלב.. זה חמודי או בילי על שם בילי בראון? חחח וואי אני הייתי מתעלפת אם באמצע הופעה היו שמים שיר שלו..... חבל שלא הייתי שם!! חח וד"א, אני עוד מעט אשלח למיקה בדוא"ל את הסריקות של מעריב לנוער.. אני אכתוב לו שעשו עליו כתבה ושמתים עליו וכל זה..... חח

lollipop161

New member
יש לו מייל בשביל לשלוח לו שאלות

שהוא פרסם בבלוג, והוא עונה על חלק פעם בחודש ככה.... אז נשלח לשם
עדיף מכלום אה פרסמתי טיפה בכמה אתרים את העצומה, פרסמו גם! אני רוצה להגיע לפחות ל-500 כי ידוע שזה הופך לרציני מהמספר הזה

lollipop161

New member
אני לא מצליחה לשלוח לו

הסריקה לא נשלחת.. זה הרבה מקום.. זה טוען וטוען רק.. אוף!

אפשר להקטין..../images/Emo131.gif

אני עשיתי את זה גדול כדי שיהיה אפשר לקרוא, אבל בהנחה ש- א. הוא יודע מה הוא כתב בבלוג שלו ב. הוא לא יודע עברית אני חושבת שיהיה בסדר אם תשלחי לו את זה קטן יותר (ועם כתב פחות ברור)

lollipop161

New member
חחח סחתיין...

האמת שזה באמת שם מתאים לכלב. אז היא מעריצה שלו פחות או יותר?

MorLoveOfer

New member
כן=]

פחות או יותר.. חח אני חושבת שעכשיו קצת פחות אבל שנה שעברה מאוד הערצנו אותו=]

למעלה