ילדים שלי (מצטערת שיצא ארוך)

TOVA22

New member
תודה ענקית לכולכן

(מכיוון שאני מ"אחרוני המוהיקנים" ואין לי מחשב בבית - רק בעבודה, קראתי רק בבוקר את ההודעות שלכן והתרגשתי מאד). אני באופיי כמו שדשדש העידה על עצמה, גם אצלי קשה לגרום לי להזיל דמעות - אבל אכן התרגשתי מאד. המכתב הזה נכתב לאחר שכבר כמה ימים הסתובבתי עם מועקה בלב שפשוט לא הבנתי - למה? ואתמול בבוקר לפני שיצאתי לעבודה, הסתכלתי על הפפושים האלו ישנים כל כך בשקט ופתאום הבנתי שכל הקיום שלהם היה תלוי כחוט הסערה ובגלל החלטות גורפות של גזירות כלכליות. והגעתי לעבודה ופשוט "שפכתי" את כל המועקה. שוב תודה רבה לכם, אשמח מאד להפגש במפגש הבא.

מירית א

New member
מאד מרגש../images/Emo141.gif

תודה על הדברים שכתבת שמוכיחים שעם הרבה נחישות מצליחים הסופו של דב רלהשיג את מה שרוצים. כל הכבוד לך על ההתמדה.

אופיר2003

New member
מרגש לקרוא

והסיפור שלך מוכיח שני דברים ידועים, הראשון הוא שהאורך לא קובע
השני והיותר חשוב הוא, שאין דבר העומד בפני הרצון. שרק תיזכו להמון שנים של בריאות ואושר ביחד.

רותם111

New member
טובה יקרה../images/Emo140.gifכיף לגוזלים שלך

שיש להם כזאת אמא אוהבת ומוכשרת. שתזכו לחיים של בריאות, נחת ואושר ביחד.

זואי11

New member
מכתב קט לפפושה../images/Emo68.gif ולפפוש../images/Emo66.gif

שלום פפושים יקרים! שתדעו לכם שהתמזל מזלכם להיוולד וליצור ביחד משפחה שלמה ומקסימה. לשניכם יש אמא אמיצה ואוהבת שנלחמה עד שהגעתם אליה. מאחלת לכם שתמשיכו להיות בריאים ומאושרים, את עם האופי הג'ינג'י הסוער שלךְ, ואתה עם העדינות שלךָ. הא, ועוד משהו: תגידו לאמא שלכם שתביא אתכם למפגש הבא כי אנחנו מאוד רוצים להכיר אתכם.

למעלה