ימי הולדת בגן גילאי 4-5

• פותח הנושא oa
  • פורסם בתאריך

oa

New member
ימי הולדת בגן גילאי 4-5

אצלינו בגן נהוג שביום ההולדת ההורים מארגנים את ההפעלה לפי דרישת הילד. יש ילדים שמבקשים למטע האבוקדו או טיול לרפת ויש הורים משקיענים יותר שמכינים תאטרון בובות וכו,. יש הורים שנלחצים מעצם העובדה שהם צריכים לעשות משהו ובמיוחד כאשר הורים אחרים מציבים רף גבוה של הפעלות. מה דעתכם?? בנוסף האם יש לכם מקורות להפעלה לילדים בגיל זה שעשויות לעניין אותם ולאתגר כך שניתן יהיה לתת להורים רעיונות

טלגל

New member
אני מבינה שהגן שלך נמצא

בקיבוץ? ואז יש אפשרות לפעילויות השונות שסיפרת עליהם. אני הייתי מציאה לעזור להורים לחשוב על הילד שלהם ולחשוב מה הוא היה נהנה לעשות עם חברים. אפשר לעשות משחק גדול משותף כמו: מצא את המטמון, או סימני-דרך. אפשר שההורים יכינו ריקוד לכולם, או הצגה עם הילד שלהם. אישית אני חושבת שהרעיון טוב להפעיל את ההורים, ושווה לשאול את הילדים עצמם מה הם היו רוצים להכין. את יכולה להסביר להורים שאין מה להלחץ, הילדים לא עושים השוואות והם נהנים מאד מפעילויות "פשוטות" אבל כייפיות. אצלי בגן אני יושבת לפני יום-ההולדת עם כל ילד ואנחנו מתכננים את יום ההולדת ביחד. לעיתים הילד משתף את הוריו ולעיתים את חבריו. בהצלחה וספרי לנו על עוד רעיונות נחמדים.

למעלה