יפתי

amir haddad

New member
אמאאאא היה לי את הערב הכי מושלם

בעולםםםם,טוב אני לא יפרט לכם הרבה כי זה לא יעניין אותכם בטח אבל חזרתי מההופעה של עמיר חדד ,זה שאני מנהלת לו גם פורום רישמי והוא חתום כזה עם להקה צרפתית שבאה במיוחד עד אילת וגם דוד מכוכב נולד 4 היה ועמיר בגלל שהוא מכיר אותי כבר טוב הכניס אותי למאחורי הקלעים והכיר לי את כולם ובאחד השירים עמיר הזמין אותי וכולו מושיט לי את היד וכל הקהל מסתכל עלי חחחחח יו זה היה מזה קטע מביך וכולי בישנית והוא יודע את זה ואני בכלל יש לי פחד מקהל ודברים כאלו חח ואחר כך עשינו מלא תמונות ופגשתי את אישתו והבן של דוד ואת הזמר הכי גדול שנחשב בצרפת ואת המארגן והמפיקה של עמיר מצרפת,וזה אנשים שנחשבים כאלו גדולים וחשובים בצרפת והיה מזה כיף,כל ההופעה הזאת הייתה על רחבה בתוך מלון אז הכל היה קטן כזה והייתה גישה יותר טובה אליהם והם שרו מלא בצרפתית,ואנגלית ועיברית ומה לא?... אין היה מושלםםםםם והעמיר הזה אחחחחחחחחח כל כך הורס אותי..! וגם מחר הוא מופיע ויום שבת ואיזה כיףףףףףףףף ועמיר הזמין אותנו לשתות ורקד איתנו,יותר נכון רקד לבד חח וכל הצרפתים האלו כל כך מתוקים אין לכם מושג,כל אחד דאג לנו שם (לי ולחברה שלי) אין אין אם יש משהו שאני מאחלת להעיר שלי,אילת זה שכל הערסים והערבים יעופו והכל יתמלא בצרפתים :) זהו אני בענניםםםםם!!! פעם חמישית שאני פוגשת בעמיר ,אני יודעת שאף אחד פה לא יבין אותי אבל בשבילי זה חתיכת וואו אנחנו גם רחוקים אחד מהשני ועד שאנחנו מצליחים להפגש זה שיא הגעגועים ויום שבת שוב:) קיצר אל תנסו להבין מה שכתבתי אבל מוזמנים לשמוח בשמחתי חח

למעלה