יש טעם לסכמש

יש טעם לסכמש../images/Emo35.gif

נו טוב.. רק תגידו אם אתם פה... ושימו תמונה אם בא לכם... יודעים מה.. אתם יכולים גם להגיד מה שבא לכם

amitshilo

New member
אוף זה..זה לא הולך ככה.

אנשים, אנחנו יודעים שהפורום נרדם וקצת קשה להעיר, אבל בשבועות הקרובים הוא יעבור שיפוץ והדברים יתחילו לזוז. לא משנה כמה מחשבה ומאמץ יושקעו מצידי או מצד אתי, אתם המנוע האמיתי, ואנחנו צריכים אתכם. צריכים אתכם איתנו. אז יאללה, בואו נעשה את זה ביחד, את ההתקדמות הזאת, את המהפך הזה. אני פה, ואתם?

אני פה אבל...

ביום ראשון אני עוזבת אתכם לשבוע,אני טסה לי לספרד
לא ממש הייתי פה בזמן האחרון המחשב שלי נדפק לגמרי[שוב] אבל אני מקווה להיות פה יותר כשאני אחזור.

tohar6

New member
אני פה../images/Emo13.gif

אחרי הרבה מאוד זמן שלא הייתי.. אני בתקופה די עמוסה ובגלל זה התנתקתי.. אבל לא עזבתי לצמיתות ועכשיו אני פה..

amitshilo

New member
מה? לא!

שאת הכחולה בטפשות ושאני האדומה! אני אמרתי את זה, נכון?

inbarIL

New member
אני אמרתי את זה לך! ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

inbarIL

New member
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נשמהההההההה
את אפילו באת לצטט אותי ביואב ב"יוצאים קבוע" והייתה תקלה בתפוז! אני אמרתי את זה כשהייתי על המיטה ואת על הכיסא ליד המחשב! לא מתווכחים עם הזכרון שלי! ובטח שלא מנסים לגנוב לי קרדיט על יציאות כאלו!
ותחשבי קצת בהיגיון
מי יותר טיפשה בנינו?

amitshilo

New member
האמת שאחרי ששלחתי את ההודעה נזכרתי../images/Emo6.gif

מה לעשות באותה מידה שמתאים לך להגיד את זה ושאני אצחק עלייך מתאים לי להגיד את זה ולצחוק על עצמי

אני פה ../images/Emo13.gif

אני יודעת שזה לא ממש נראה ככה, הייתה לי תקופה כלכך עמוסה של בגרויות וכאלה. אבל עכשיו,כשהלחץ המטורף הזה ירד (ומחר תודה לאל הבגרות האחרונה!), אני מבטיחה לעשות הכול כדי שהפורום ימשיך לחיות. ואני באמת מתגעגעת ואוהבת אתכן מאוד

למעלה