יש כאן חבר'ה מקנדה?

marik

New member
יש כאן חבר'ה מקנדה?

היי אנשים אני מאוד רוצה לעבור לקנדה בזמן הקרוב. אני קצת חושש מהמעבר הזה. זה צעד גדול ורציני, וקצת קשה לי לחשוב שאני יעשה אותו ועוד לבד. בקיצור, הייתי שמח להכיר כמה חבר'ה לפני שאני עושה את זה... לראות לאן נושבת הרוח... ואל תשאלו לאן בקנדה, כי זה לא רלוונטי כרגע. זה יכול להיות מונטריאול, טורונטו וכל האיזורים סביבם.

ro99

New member
היה לנו קנדי חביב

אבל אני כרגע לא זוכרת את שמו.

marik

New member
מי זה? מי זה? איפה?

כוסון? כוסון? כן? כן? חחחחחחחחחחחחחחחחח אני אשמח שיגיח ויציג עצמו :)

bulllli

New member
יש כאן שני קנדים חביבים

שנעלמו. בכל מקרה, זה ישמע קצת חפיפניקי ושטחי, אבל אם אתה רוצה לעבור, ויודע מה הפרוצדורה או מתכוון לברר ברצינות ולהביא את המחשבות לביצוע, אז לך על זה. תקרא קצת חומר בפורום הזה ובפורום של קנדה ותשמע קצת רשמים של אנשים שהלכו על זה ובמקביל תתחיל לברר על ההליכים הנדרשים לביצוע הרעיון. אני חושב שלנסות לא מזיק.

marik

New member
אני יודע מה הפרוצדורה

ואני בהחלט שוקל להתחיל תהליך עכשיו. מצד שני, אני יכול גם להגיע לשם ולהתמקם שם ואז לראות מה עושים. אז אני לא ממש יודע... אני גם לא ממש יודע לאן. עד שאני לא יגיע ויבדוק אני לא ממש יידע. אני גם רוצה לדעת שיש לי עבודה טובה לפני שאני עובר. אז אולי יש לך איזה חבר מנכ"ל שם שיארגן לי עבודה, בעל, בית וכלב? :))

yanivran

New member
קנדים? חביבים?

איפה? ואני בוונקובר, עיר הרשע והפשע, או יותר נכון העיר שבמערב, שם תהיה אולימפיאדת חורף עוד כמה חודשים, שאל נא בני ואענה.

ro99

New member
לא אתה! ../images/Emo3.gif

You're the exception to the rule
באמת, היה פה ותיק מטורונטו שאני מתביישת לאמר שאני לא הצלחתי לזכור את שמו, עד שהצצתי בתיבת הדואר התפוזית שלי... eig!

eig

New member
Jesus Christ woman !

How could you forget your husband's name ? and yes, I haven't been here for a long long time. and here I am back

bulllli

New member
רואים שהוא לא מבין כלום בנשים

כשמבינים במי הוא בחר להיות האשה שלו.

marik

New member
יניב....

אתה נשוי שם? יש מצב שאנחנו מכירים אולי?

yanivran

New member
תמיד יש מצב

אבל היות שיש כאן רק כינוי קשה לי להיות בטוח...

yanivran

New member
אה כן, ועכשיו שראיתי שיש תמונה...

אז כן, אנחנו מכירים, בכל מקרה דרך בעלי :)

marik

New member
כן. תיארתי לעצמי :)

תמסור לחמוד הזה ד"ש ממני. ותמצאו לי בעל כבר!!

TrigATUSA

New member
שניים וחצי, ליתר דיוק. אני התווספתי לרשימה

(אבל רק בתיאוריה, ולא במעשה בינתיים)

ro99

New member
Don't!

Not until he apologises and admits I'm the most amazing woman in the world and that it is easy to see why eig chose me for a wife

ro99

New member
Is it suddenly no longer allowed

to be an old, cruel and irrational queen? You are witnessing the madness of Queen Ro! One day they'll make a movie about my latter years, with Angelina Jolie in the starring role (not my cup of tea, but she's shorthand for 'hot babe' so she'll just have to do). Which means, dearest husband, that you can be played by Brad Pit! Now how exciting is that?

למעלה