יש לי בעיה רצינית..

יש לי בעיה רצינית..

חברה שלי ואני באנו לעשות את זה בפעם הראשונה ולא הצלחנו אתם בטח שואלים למה אז ככה.. זה או שלי יש גדול מדי או שלה יש כוס קטן אני לא ינסה בכוח כי אני לא רוצה להכאיב לה.. מה אתם אומרים?

yellow cheese

New member
אתה יודע, להכניס ישר זה באמת נוראי.

תחדיר לה קודם אצבעות..ככה, שיתרחב לה החור. אם היא בתולה היא בטח לא אמורה להפתח לבד
ומותק, בשביל החברה שלך-אתה יכול לעשות ברית מילה נוספת, לא
סתםםם

mr redimmer

New member
ממש לא כדאי

אתה רוצה לשבור את בתוליה על ידי אצבעות? אולי תעשו קודם כל משחק מקדים?????? תענג אותג אותה קצת.....תשתמש בלשון... תן להחק בך ותגרום לה להיות קנואה ונואשת....

ני3ו3ות

New member
בפעם הראשונה זה ברוב המקרים../images/Emo47.gif

כואב לבחורה, כי תכלס הנרתיק הוא מקום צר ומכווץ הוא מתרחב בגירוי מיני, אז אולי תנסה את מה שהציעו לך מעליי אחרי כמה פעמים שתבצעו חדירה מלאה זה כבר יכאב פחות אבל צריך את הפעם האחת הזו שזה יכאב לה כדי שאחרי זה היא תתחיל להנות

להיזהר עם העצה הזאת...

להגיד שהפעם הראשונה חייבת להיות כואבת לבחורה - זו אמירה קצת לא זהירה. אני חושב שעם הפרטנר הוא עדין, ורגיש לצרכים ולתחושות של הבת-זוג שלו, אפשר לעבור את זה בצורה פחות כואבת בהרבה ואולי אפילו מהנה לשני הצדדים. זה נשמע נורא מפחיד להגיד למישהי שזה בהכרח מאוד יכאב לה, וזה נוראי להעביר לגברים את המסר שזה לא משנה אם כואב לה בפעם הראשונה, להתעלם.

אבל אני לא רוצה להכאיב לה..

ניסיתי פעם אבל זה ממש כאב והיא ביקשה שאני יפסיק.. אז תכלס מה עושים?

NoNameMan

New member
טיפ קטן לפעם הראשונה...

קודם כל - תחמם אותה... למה אני מתכוון?... תרטיב לב את האיזור, תגרום לה להתגרות וממש להרטיב... זה יתחיל להרפות את השרירים שם... לאחר מכן שים לה כרית עבה מתחת לאגן, ברגע שהאגן יהיה מורם החדירה תיהיה הרבה הרבה יותר קלה... זה מתכון קבוע ובטוח לעבוד... אם אתה לא מצליח אז או שאתה מנסה להכניס לה לרקטום או שאחי - מה זה השטרונגול הזה??????!!!!!

The Cat Woman

New member
MY MAN צודק.....

בקשר לכרית... קודם כל החדירה יותר קלה כשהנרתיק רטוב (וזה בד"כ תגובה טבעית של הגוף לגירוי) דבר שני- הנרתיק בנוי בצורה משופעת לכיוון הגב אז ברגע שיש תמיכה בגב, הנרתיק יהיה ישר פחות או יותר והחדירה תהיה קלה יותר! כמו הוראות להחדרת טמפון... (רק הרבה יותר גדול
)

חשטפית

New member
תראה..

זה יכול לנבוע מכמה סיבות. יכול להיות שהיא פשוט לחוצה. זה קורה. אתה צריך להרגיע אותה...תעשה לה דברים אחרים לפני החדירה עצמה..."משחק מקדים" מה שנקרא. אחרי זה תנסו שוב. בצלחה!

בפעם הראשונה זה כמעט תמיד קורא..

שמעתי על הרבה זוגות כאלה שניסו ולא הלך להם כל כך בפעם ראשונה.. לא נורא.. תמשיכו לנסות, לאט לאט, לא למהר יותר מידיי, תעשה את זה לאט ובעדינות, תשתדל לא להכאיב לה יותר מידיי.. בסוף הכל יסתדר, ואתם תצליחו

מניסיון אישי...

גם לי ולחבר שלי זה היה ככה בפעם הראשונה. קודם כל שניכם צריכים להיות רגועים. תזכרו שמה שאתם עושים אמור להיות כיף אז בלי לחץ. תשקיעו במשחק מקדים כדי להיכנס לאווירה. תיגע בה, תלטף אותה, תרוא אחד לשני כמה אתם אוהבים. לפני החדירה תדאג שהיא תהיה מספיק מגורה ומספיק רטובה. להחדיר אצבעות יכול לעזור אבל לא להגזים עם זה. באופן אישי, לדעתי הכי טוב זה שתרד לה לפני החדירה. לא ניסיתי עם כרית מתחת אבל אני מניחה שזה יכול רק לעזור. בהצלחה

אז ככה

בפעם הראשונה יש לחץ התרגשות יכול הליות פשוט שהיא מתכווצת שם זה לפעמים לא רצוני וזה קורה בלי שליטה בגלל מה שציינתי לא צריך בכוח אלא לעשות את זה בעדינות לגרות אותה מספיק לאט לאט אבל בפעם הראשונה בגלל שהיא בתולה אז המקום צריך להתרגל לגוף הזר

למעלה