יש לי בקשה שניראה לי שהמנהל יזדהה

יש לי בקשה שניראה לי שהמנהל יזדהה

איתה אז ככה.... מכיבן שזאת לא קומונה וההליכים פה שונים...מכיבן שיש יותר ממנהל אחד.... אז חשבתי על להעלות שוב את נושא השונן איי הכאוב, אני והכוח הגברי הסטרייטי שבפורום מצפים להורדת גלרית השונאן איי(בעכס) או לחילופין לתת להכניס תמונות הנטאי של נארוטו. אני מקווה שבפורום תסתיים האפליה

Snake Bandage

New member
שונן איי לא שווה הנטאי. ;;-_-

יאוי שווה בערכו להנטאי, אבל שונן איי תמים? בכלל לא.

dndboy

New member
../images/Emo103.gifחחחחח אני פתחתי את הגלריה

היתה גלריה נוספת של שוגו אבל היא נסגרה מחוסר תמונות אם יש לך תמונות לא פונוגרפיות אני אפתח את הגלריה מחדש אם לא וזה כל כך מפריע לך אפשר להוריד אותה... כי כשחושבים על זה זה באמת לא צודק....

Kawaii Me

New member
כמו שאמרו../images/Emo11.gif../images/Emo29.gif

ניב אי אפשר לשים פה הנטאי אנחנו אנשים עם מוסר. >_> שונן איי לא שווה להנטאי אלא לשוג'ו איי. תביא תמונות שוג'ו איי ונפתח גלריה של שוג'ו איי מה הסיפור? זה לא הפליות זה פשוט שאין לאף אחד שוג'ו איי, באמת. יש לך, תעלה לרשת ותקבל גלריה

dndboy

New member
../images/Emo103.gifוחוץ מזה יש את הקומונה של

סוסיתה אדומה אם זה כל-כך מפריע לך תמיד אפשר לשים שם..

Kawaii Me

New member
XD ../images/Emo29.gif

אצלי אני לא מסכימה לשים הנטאי. אם זה היה תלוי בי הנטאי היה מחוץ לחוק זמן>=]~ יש קומונת "נארוטו נטאי" שישים שם מה שבא לו

בקשה!!

המנהל, אתה יכול לפתוח גלריית שיקאמארו? או בכלל, לפתוח גלריות לכל הדמויות? פשוט, יש לי "כמה" פאנארטים של שיקאמארו שאני אשמח להכניס לגלרייה מסודרת :] תודה! ^_^

בעעע.. וואטאשי באקה!

בטעות הוספתי תמונות של "אחרים" לגלרייה של נארוטו ~_~ בעעע.. אני אשמח אם תוכל למחוק אותם משם, ואני אעביר את זה לאחרים, סוריי ^^;;

למעלה