יש לי הצעה לסקר הבא...

יש לי הצעה לסקר הבא...

מה אתם הכי שונאים בסדרה? 1) את לינדזי והצדקנות שלה. 2) את דבי והטרחנות שלה. 3) את טד. כל מילה נוספת מיותרת. 4) אתם יכולים להמשיך לבד... וכמעט שכחתי, היי - שרימפי, האיש, הפורומים והאגדה - מזל טוב לך...

האמת....

שאני לא שונאת אף אחד... בהתחלה שנאתי קצת את מייקי כי נורא רציתי שבריאן יהיה עם ג´סטין ומייקי הרי רוצה את בריאן לעצמו אז זה קצת עיצבן אותי... אבל חס וחלילה!!!!! אני חולה על לינדסי!!! במיוחד שהיא מטיפה לבריאן!!! ודב הורגת אותי מצחוק לפעמים! והיא גם כזאת חמודה לג´סטין ולכולם!!!! טד משעמם פחד! אבל אני חושבת שצריך דמות אחת כזאת בכל סידרה... בקיצ-קצ אני אוהבת את כולם...איך אפשר לשנוא מישהו בסידה שאתה אוהב?

האמת... שכם אני לא שונאת

משיהו מהסדרה. לדעתי כולם בסדר וטד.. לדעתי באמת צריך מישהו כמוהו בסדרה... אני לא שונאת.. ממש לא

Giraffe

New member
ללא ספק 3

אני הכי שונא את טד, וכל מילה נוספת מיותרת.

casperit

New member
בעע טד

הוא סתם מעצבן!! דמות חסרת משמעות הדבר הכי חשוב שקרה לו היה החבר שלו עם הסמים.. אממ נו איך קוראים לו??? יעל

brianlover

New member
|ספוילאני שונאת את אית´ן!!!! ספוילר

למי שיודע מי זה... כי אני רוצה שבריאן וג´סטין יהיו ביחד לתמיד!!!!! היי ג´ירף....
עדיין יכולת למצוא משהו שיותר מאפיין אותך....

או.קיי. תורי לענות...

אני מתלבט בין 1 ל-2. אני לא כל כך נהנה מזוג הלסביות בכלל אבל נראה לי שבלי לינדז, זה היה סביל יותר. בנוגע לדבי, תחשבו טוב טוב לפני שאתם מתלהבים ממנה. נכון, היא חמודה. היא מתוקה. היא מבינה. אבל האם הייתם מוכנים לחיות שבוע עם אמא כזו? אני לא.

כן...אבל אתה לא צריך...

לחיות איתה אתה צריך לראות איך הייא משגעת למייקי את השכל!

שנאה היא חלק מאהבה...

לא מדובר כאן באהבה לחבר/חברים/משפחה. מדובר כאן באהבה לסדרה... שנאת חלקים ממנה (את <שיט. שכחתי איך קוראים לו> זה שנתן את המכה לג´אסטין, אתם וודאי שונאים) - היא חלק מאותה אהבה לסדרה...

קוראים לו...

כריס הובס ואני שונאת אותו כל כך!!!!!!! הייתי מרביצה לו!!!!!!
אני לא שונאת אף אחד כמו שאני שונאת אותו!!!! גרררררררררר!

זה ברור שזה חלק מהסדרה...

בכל תוכנית או סדרה או סרט.. יהיה מישהו שתשנא או תאהב... זה משהו לגיטימי לגמריי

casperit

New member
אני שונאת את כריס הובס!!!!!!

הוא מגעיל!!!!! והשופט עוד יותר מגעיל... בעצם לא! הוא ואח"כ השופט... (אממ קרה משהו עם הקטע הזה כי פשוט לא ראיתי את הפרק של השבע ואת הסוף של הקודם אבל הם מוקלטים לי..) יעל

liados

New member
אני חייבת להגיד...

אני מכירה בעל"פ את כל הפרקים של הסידרה!!!! ואני פשוט מאוהבת בה! ואיזה קטעים עם מייקל שהוא היה אישה ואז שהוא התפטר מהעבודה שלו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! קיצר אני רק חייבת להגיד שאני שונאת את ג´אסטין ושיצא מהחיים של בראין ושיתן לו ולמייקל להיות ביחד בשקט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה? ../images/Emo10.gif

בריאן ומייקל לא מתאימים בתור זוג... הם ידידים ולא יותר! ובריאן וג´סטין הם זוג מושלם!

אוקיי.....

אולי זה נכון מה שאמרת..... ובאמת ג´סטין ובריאן מתאימים(נראה לי חצי מהשרשורים פה בפורום בינתיים הם רק על זה..)

למעלה