יש לי הצעה לסקר הבא...

לא נכון!!!

בריאן ומייקל מתוקים ביחד!!! אני כ"כ רוצה שהם יהיו ביחד! שג´סטין ימצא לו מישהו בגילו...
ותשובתי לסקר- טד מעצבן! לא מבינה מה התפקיד שלו בסדרה!!

לא, הם לא! ../images/Emo10.gif

בריאן+מייקל=יאק! :-{ בריאן+ג´סטין=F*ck!
(וסליחה על השפה הבוטה...
) וסילנס, את צודקת... בוא נזוז נושא.....
וטד....... טד הוא הזקן המסכן שכולם יורדים עליו.... צריך אחד כזה בכל סידרה!

Brian + Justin = ../images/Emo23.gif

מייקי ובריאן רק ידידים ושהישארו ככה!!!! בריאן וג´סטין הם הזוג הכי יפה בטלויזיה!!!! BrianJustin 4ever!!!!!

אני יודעת שאני צודקת....../images/Emo13.gif

(ואני גם צנועה...... בלעע) אולי באמת נזוז מהנושא?

אמ..... אנשים?

שמתם לב מה קורה פה? אנחנו מדברים\ות רק על הבנים! מה עם הבנות? מה עם האמא של מייקל? מה עם החברה של ג´סטין? שכחתם מהן?

casperit

New member
אממ

לא צריך לותר עליהן... לינזדי ומלאני הן בשביל הייצוג הלסבי, אמא של מייקל מגניבה כזו.. וחברה של ג´סטין אולי באמת מיותרת... אבל ג´סטין צריך שצהיה לו חברה טובה.. כי..כי אממ... יעל

לדעתי היא לא מיותרת...

אני דווקא די אוהבת אותה... ואמא של מייקל באמת מגניבה.. היא מצחיחקה כזאת. חופשייה.. אני אוהבת את הדמות שלה

אני17

New member
גם לדעתי..

היא לא מיותרת היא חמודה כזאת... ואמא של מייקל בכלל חמודה היא מצחיקה כזאת וכל הומו היה רוצה אמא כזאת... (פחות או יותר)

שני...

צריך מישהו בסדרה כמו טד.. הרי בכל סרט או סדרה שתראי יהיה מישהו מעצבן... דמות מעצבנת.. וגם כאן יש... בסדרה הזאת...

FlowerPower

New member
יש עוד בנות בסידרה....

מה עם אמא של ג´סטין?! בעעעעעעעעעעעעע היא מעצבנת!!!!! אני שונאת אותהההההההההה מה איתכם? שונאים אותה גם?

אני17

New member
אני לא שונאת אותה

היא לפעמים קצת מעצבנת ושנאתי אותה כשהיא רצתה להפריד בין בריאן לגסטין (בפרק הראשון לעונה) אבל בסך הכל היא מנסה להבין את גסטין והיא תומכת בו...

גם אני לא שונאת אותה...

וזה טוב שעכשיו היא מנסה להגן עליו..ותומכת בו... זה היה ברור שזה יקרה באחד מהפרקים

FlowerPower

New member
תיקון טעות....

שנאתי אותה. היא הפרידה בין ג´סטין לבראין וכ"כ שנאתי אותה באותו רגע... אבל אח"כ כשהיא רצתה שבראין **** את ג´סטין זה היה מצחיק...

היא הפרידה ביניהם

כי לדעתי היא חשבה שהוא לא בשבילו כי ג´סטין בסך הכל בן 18(או משהו כזה.. לא זוכרת בדיוק) ולכן היא ניסתה להפריד ביניהם.. היא לא שנאה אותו או משהו כזה. זה לפחות מה שאני חושבת

היא עדיין מעצבנת אותי.....

אבל היה נחמד מצידה לבוא לבריאן אחרי שג´י התעצבן... אהתבי את הקטע שבריאן פתח לה את הדלת ערום והיא הסתכלה עליו בזעזוע...

אם היית מגלה ש...

הבן שלך שוכב אם איזה מישהו מבוגר שהכניס אותו להמון צרות אז גם את לא היית רוצה שהבן שלך ימשיך להיפגש איתו, אמא שלו בסדר גמור, פשוט קשה לה להיתרגל לעובדה שהבן שלה הומו, זה לא קל!

למעלה