יש לי הרגשה חזקה....האם מישהו יכול.

פרויקה

New member
יש לי הרגשה חזקה....האם מישהו יכול.

לעזור לי? ראיתי את הסרט 200 פעם וכל פעם מחדש אני מזדהה עם ניאו ומורפיוס האם אני ילדותי או שיש דברים בגו´ אם מישהו מרגיש כמוני וכמו ניאו שיש מציאות יותר גדולה מזאת הנראת לעין? מחכה לתשובה

ואלרי30

New member
אני כל כך מבינה אותך

יש לי בדיוק את אותה ההרגשה שמשהו חסר , שיש כאן איזו אשליה אחת גדולה. אני מחפשת תשובות כבר על הנושא המון זמן ולא מוצאת שום דרך לאמת את ההרגשה הזאת, כאילו העולם הזה הוא סתם אקווריום ואנחנו לא שולטים בכלום. אבל אין מה לעשות וצריך להסתדר עם מה שיש בינתיים.

אילן123

New member
יש לי מה לחדש לכם ולכל המעוניין

יש לי משהו לחדש לשני החברה שם מעליי ולכל מי שקרא את דבריהם ומצא איזושהיא הזדהות עם דבריהם באיזשהוא מובן. אתם יכולים להתעודד מהסיבה הפשוטה שאתם צודקים. אנחנו באמת חיים במין אקווריום. נראה לנו שהעולם הוא כל כך גדול ושאפשר לחוות בו כל כך הרבה, אך כל פעם שאנחנו מנסים ליישם את זה, אנו נתקלים באיזושהיא ריקנות בלתי מובנת. זה לא שאנחנו לא נהנים, אנחנו נהנים אבל זה פשוט לא מספק אותנו וחלקנו פשוט מרגיש חוסר סיפוק בחייו. גם אני שותף לדעה זו ולצורת חיים זו, אך לפני זמן מה התמזל מזלי ונתקלתי באתר שמדבר בדיוק על הדברים האלה. נכנסתי ופשוט לא הפסקתי לבלוע את החומר שנמצא שם. אני ממליץ לכל אחד שמזדהה עם הכתוב למעלה לבדוק את האתר הזה ולחוות את הדברים שחוויתי דרכו. http://www.kabbalah-web.org/hebkab/index_heb.htm

IC4

New member
למה לפשט כל דבר

למה לא להשאיר חלק מהדברים כמות שהם :) לא ידועים ושלא אמורים לדעת מה הם <קריצה לראשוני הפורום הלא מפורסם הזה> הרי לעולם לא נדע אם אנחנו באמת צודקים בניסוח המהות היקומית של האנושות וזה די פתאטי לבזבז את כל החיים על משהו שעד שתמצא לא יועיל לך בסופו של דבר חכו למשיח אנשים ! אולי הוא יבוא אולי הוא יבוא מחר אולי עוד שבוע אולי אחרי מלחמת העולם השלישית אולי הוא עדיין לא מוכן לבוא ספרו לנינים שלכם על אגדת המשיח שיבוא ויושיע אותנו! דת היא דבר מזיק ביותר בעולם הנוכחי מה שגן לזכותך יאמר שלא קראתי את מה שרשום באתר (ואני לא הומוסקסואל, למרות שסקס עם ישו נראה לי מענין ביותר. במיוחד כשזה עם לילו)

time to fly

New member
למה להגיד שדת זה דבר מזיק???

אני מקווה שלמדת דבר אחד או שניים מעבר לאנטי הדתי שקיים אצל החילונים והתקשורת החילונית (ודרך אגב אני חילוני בעל תפישות מסטיות דתיות אך לא מגדיר עצמי כדתי כפי שחילוני רואה זאת). דת זה עולם מדהים רוח זה עולם נפלא הוא לא כולל רק אמונות עיוורות הוא כולל עומק וצבעים נפלאים פילוסופיית הסרט מטריקס מגלמת בתוכה תפישות דתיות מובהקות כך שאם אתה מאמין או מזדהה עם התפישה המוצעת בסרט לעולם בו אנו חיים, ראה עצמך כאדם בעל זיקה רוחנית כלשהיא

חזיר בר

New member
כי דת זה דבר מזיק

דת גרמה לכל כך הרבה מלחמות עקובות מזמן באלפי שנה האחרונות,דת הופכת אנשים לקיצונים,חשוכים ולא פנוים למחשבות על האחר. בוא תיקח לדוגמא את המדינה שלנו,תראה מה הדת יצרה,מין גופים מוזרים של אנשים שלא עובדים ולא הולכים לצבא - בשם הדת,אנשים ששונאים חילונים ומנסים להרוס את הדמוקרטיה - בשם הדת,אנשים שחיים בשטחים,גזענים לערבים ושונאים "שמאלנים" - בשם הדת וקורטוב לאומנות מהודקת היטב.

twigy

New member
אנשים אנשים !!

תירגעו על דת לא מיתווכחים בדיוק כמו שלא מיתווכחים על מוזיקה דת זה אמונה ועם אמונה לא מיתווכחים. לכל צד יהיה הסבר שנראה לו הכי הגיוני. עד היום זה הביא רק צרות כלח הויכוחים האלה, אז בוא נצא מנקודת הנחה שאיש איש באמונתו השלמה יחיה.

IC4

New member
מה שמטריד במיוחד

זה שאם כבר דת, היינו חייבים להדפק בישראל ? לא יכולנו למצוא לנו מדינה נוצרית נורמלית ? בעצם זה לא היה משנה יותר מדי אני משער אבל עדיין ניאו הוא ישו, הוא לא אליהו

חזיר בר

New member
אני לא מתכווח על דת זאת או אחרת

אני מתווכח על מהות הדת המשחיתה. זה לא קשור לטעם וריח אלא על קריאה נכונה של העובדות.

twigy

New member
קריאה נכונה של העובדות בשבילך

היא לא בהכרח קיראה נכונה של העובדות בעני אדם דתי. כל צד מפרש את זה לפי ראות עניו. ויכוחים על דת הם הכי מסוכנים, אנשים עושים מעשים נוראיים "בשם הדת".

חזיר בר

New member
בדיוק הנקודה שלי

"אנשים עושים מעשים נוראים בשם הדת". יפה,זאת היתה הטענה שלי,ולא צריך להיות גאון גדול כדי להבין את זה. גיים,סט,מטצ´.

RedStorm

New member
אני לייק יו..... ו......

גם אני מזדהה ואני חושב שרובם פו ככה... אבל את יודעת מה מעניין.... אם אנחנו רוצים שזה יהיה נכון... בעצם כשאנחנו מדברים על זה שיש מציאות אחרת ממה שאנחנו מכירים מציאות אולי שאנחנו לא מצליחים לקלוט עם 5 החושים הבודדים שלנו... אנחנו חושבים שזה נכון ומתארים...שמה שאנחנו רואים זה לא רק מה שיש אבל אנחנו בעצם גם רוצים שזה יהיה נכון...

twigy

New member
זאת הגדולה של הסרט מטריקס

סרט פילוסופי במיטבו שגורם לכם לערער על המובן מאליו זאת הרגשה שתחלוף לכם עם הזמו והאירועים..(זה בדיוק כמו ילד שיוצא מסרט של פאואר רינגירס ומתחיל ללכת מכות).

RedStorm

New member
!!!טעות!!!

יש כאלה שזה יחלוף להם ויש כאלה שלא..... וזה דיי קשה לשמור על ההרגשה הזאת ...אבל יש כאלה שישארו איתה...כל החיים

twigy

New member
על כל פנים

זאת ההרגשה שלך עכשיו, כשאת בתוך זה. כמובן שזה יחלוף.

time to fly

New member
אין פה טיפה ילדותיות

יש פה סה"כ הזדהות שלך עם מסרי הסרט, שהם עמוקים מאוד ובעלי אמירות רבות שנאמרו במקורות מאוד לא ילדותיים. אני בעד אני כלכך יודע שאנו בני האדם יוצרים לנו מציאות שמגינה עלינו מהאמת, שאנו כלכך לא רוצים לראותה אני עצמי עוסק בתהליך רוחני שמטרתו התעוררות, תיקון עצמי, התעלות רוחנית וניפוץ בית הכלא בו אנו חי וזה חלק ממסר הסרט, ניפוץ בית הכלא התודעתי בו אנו כלואים אמת לאמיתה מבחינתי

בית הכלא שלך

התעוררות ותיקון עצמי לא יכולים להישען על דת משום שדת במהותה היא מסגרת של חוקים שהאדם אמור לבצע באמונה, לעתים ואולי לרוב עיוורת. ואמונה בהגדרה שלה אינה מתבססת על ידיעה והוכחה, כך שאיך אתה יכול להיות בטוח שהגעת לאמת? פשוט נכנסת לעוד בית כלא (כשיש דרגות חומרה...) חוץ מזה שהדת היא עניין מזיק ברגע שהיא נופלת לידיים לא נכונות, אפשר להסתכל על המצב שלנו היום ועל ההיסטוריה כדי לראות שלרוב דת היא הדבר הרחוק ביותר מרוחניות. וחוץ מזה, כשאמרת דת התכוונת ליהדות? משום שיש כל כך הרבה דתות בעולם, מי הצודק? זו הבעיה: כל זרם חושב שהאחר טועה, (או כופר, תראה מה קורה בעולם...) ככה שנתין המסגרת הדתית (כן, נתין משום שהוא אינו האדון לעולמו אלא מקבל הוראות מגופים עליונים) בעצם לא מוצא את האמת המוחלטת אלא את האמת שבני אדם בעמדת כוח הכתיבו לו. וחוץ מזה, ניקח קונספירציה אחת (שמרתיחה אותי באופן אישי)- צייד המכשפות! מתוך הפחד מהשטן רדפו והוציאו להורג מספרים עצומים של נשים (בעיקר) בחשד שהן מקור הרוע. מהו הדחף המרכזי למוציאים להורג אם לא הגורם הדתי שמרתיע את הבורים מפני כל מי שחושב אחרת?

RedStorm

New member
......לדעתי

רוב האנשים החרדים ....למה הם כל כך שקועים בדת...ולמה הם מקדישים את חייהם ...לדת אלוהים התגלה להם?(לא חושב) נראה לי שהכל בא מהחינוך....כלומר חינכו אותם להאמין במשהו ולכן הם מאמינים בו וזו הסיבה היחידה ...ולא מבחירה אישית.אולי הם חושבים שהם בחרו בזה אבל הם בעצם לא! לא קשור ממש ההוכחה שאנחנו קיימים כבר מראה ששיש משהו מופלא משהו ...שלא יכול לתבסס על המדע...

למעלה