יש לי חלום

אי י ל ת

New member
והציטוטים המדוייקים הם:

במדיטק: "זה אחד הרגעים הכי מרגשים בחיים שלי, איפה שמוליק, אני רוצה שגם הוא יהיה על הבמה". בהופעה בזאפה: הציטוט מדוייק אבל חסר, אחרי שהוא אמר לאבי "אל תפגע" הוא גם אמר: "אל תתבאס עלי, ההא?". וזה היה כה חינני בעיני... כי עמיר, כותב שירים כמו אלתרמן, ביאליק, שקספיר, אבל ככה בין לבין, שומר על השפה העממית... ניגוד מרשים. תודו. (ועמיר - אל תתבאס עלי שכתבתי את זה, ההא?).

ליאת1313

New member
תסלחו לי, אבל אני חייבת...

כ-פ-ר-ה על הראשי לישראל, זה היופי שבו. ואיילת - בדרך שאנחנו הולכים, עוד חודשיים וגם את זה לא נזכור. הואקום המנטאלי, משליך על הזכרון...

Ayelet AT

New member
איילת, אל תתבאסי עלינו בנוגע לציטוט

זה מגעגועים... אני בנסיגה קשה! אמרתי כבר פעם שאנחנו מתחילים להחליד בציטוט אמרות שפר נבחרות של הכשרון, ו(ניסיתי)להעיר את תשומת ליבו של עמיר לכך.... נו, ניסיתי יש כאלו שהגעגוע מחזק אצלם את הזכרון, ויש שלא.... אתם רואים? אני מה-לא ולכן אני ממש בדחיפות זקוקה לתזכורת
וזה אכן חינני איילת, זאת המילה

אי י ל ת

New member
ההתבאסות הקוגניטיבית

יש לדייק במונחים רפואים ולכן נציין שההתבאסות הפוסט-טראומתית הנובעת ממשבר הקדם-דיסק משפיעה הן על האונה הימנית והן על האונה השמאלית באיבר החושב, ולכן יש לצפות לסטיות מהתקן, שנחזות אומנם על ידי הסטטיסטיקה, אך שיעורן, בקרב משתתפי ניסוי זה, חורג מגבולות הנורמה החזויה וגם ההזויה בה במידה. רק התערבות חיצונית או חוצנית עשוייה לסייע, וגם זאת בערבון מוגבל העומד בתנאים המחמירים של הניסוי הפוסט גופי-טראומטי-שיכלי-קוגנטיבי-אמוציונאלי-שטותי זה!

Ayelet AT

New member
עזרא, מה לא ברור?

שההתבאסות הפוסט-טראומתית הנובעת ממשבר הקדם-דיסק ? נו באמת במילים אחרות זה : "קשה לי אתה רחוק ממני..." משפיעה הן על האונה הימנית והן על האונה השמאלית באיבר החושב- טוב, זה ברור למה לא הבנת, לצד שלכם אין את אחת האונות,עזוב. והיאבר החושב זה המוח עזרא בניגוד למה שאתם חושבים בד"כ... לגבי סטיות התקן, אני לא יודעת אבל מה שבטוח יש כאן סטיות שחבל על הזמן! הכל ברור אח שלי?

ליאת1313

New member
גם שלמה ארצי משתתף בצערנו...

בשלושה שירים שונים. ושבוע אחרי שבוע הם ניגנו על פי לוח, פעם אחת בעיר זרה ופעם בכפר. עלו על הבמה, שטפו כמו ים, נשבו כמו רוח. ניצוץ אחד מדליק מדורת הצלחה... הם ניגנו זה הכל, למדנו את הקצב... נשמע אותם אז ישבר לנו הלב לרסיסים... זה כבר כמה ימים שבצוותא מופיע זמר... אני כלל לא בטוח שפעם זה קרה לנו, הכל כמו סרט שאינו חיים, כמו עוף דמיוני... זה מה שנשאר, רק כמה רגעים, הרבה בדמיון מעט בחיים... כך עובר לו יום ועוד יום, וכאילו השמש היא עוברת אותנו נמוך... שלמה, באמת תודה לך - יפה מצידך ככה להזדהות עם הכאב שלנו. אתה איש טוב.

ו ר ד ב

New member
זה יהיה הדבר הכי יפה שקיים../images/Emo99.gif

מי שראה (או שמע) את התוכנית "בטברנה" שמקסים, אבי ועמיר, שרו את מקל הנדודים במרוקאית... היה יודע כמה יכול להיות משולם השילוב הזה של מקסים, אבי ועמיר...

למעלה