יש לי חתולה קצת התעללתי..

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
יש לי חתולה קצת התעללתי..

הסיפור ככה, גורת חתולים ננטשה בשרב מתחת לבית שלי לפני כשבועיים וחצי..הלב זעק לקחתי אותה.
פרסמתי במקביל בפייסבוק שיאמצו אותה לא מצאתי.
בחור מהעיר אמר אולי עוד לא נתן תשובה..

בנתיים קניתי לה ב300 ש"ח ציוד שצריך לה, חיסונים לא.

והיא גורה מעצבנת לפעמים , אני בלחץ כי תיכף שבוע הבא ניתוח..מורכב של השיניים..ובעיות אחרות וכו'...

והיא בפעם הלא שניה..קופצת על הצמח שלי ומכסחת אותו...בלילה אתמול שאני עייף ועל אטנטיביוטיקה ומתוסכל מפה ומשם..דפקתי לה מכות..חזקות ממש ..ועוד משיכה באוזן וצעקות אחרי ..מיותר לגמרי לגמרי היה מספיק שוב תולי לא ולהרים את העלים.

אחרי זה הצלחתי להרגיע אותה המסכנה פחדה ממני פחד מוות ..היום יותר טוב...אבל לעזא..איתי אין לי שליטה מסתבר על הכעסים ומוציא על גורה שהצלתי...עכשיו מה יעזור שכואב לי הלב והמצפון?
איף...
אחפש לה סוף בית אחר...אין ברירה. למרות ברגיל אני מטפל בה טוב וזה פינוקים ואוכל ויחס ומשחקים...
שאני עצבני ישמור השם.
וגם אני מפחד להתקע בבית חולים ..יום מילא אם יהיה יותר אין לי מי שיבוא לבדוק אותה ולהאכיל...בעיה .
וואלק אלוקים מה שלח לי אני לא מבין אותו לפעמים...

רק מה שבטוח שאם חשבתי שאני בסדר...אני ממש ממש לא !
כנראה שאקח טיפול פרטני...ובאמת הזמן להתמודד עם הכעסים ובלי תירוצים ...גם אם יפריע לבעיית הזיכרון וכל זה..שיש לי.

היתר תקוע...אין חוגים עכשיו והקהילה אולי תסגר...בשל תקציב. אין מקום אחר לפעילות...תקוע בבית לבד משועמם ומתוסכל...ומחכה לניתוחים . ומודאג מבדיקת כבד לא תקינה ולפני עוד בדיקות של הכבד..
שוקל מה לעשות עם עצמי ולא יודע...
נראה לי הנכון לעבור מקרית שמונה למרכז ..טכנית כספית ודיור ציבורי...זה גם לא ממש אפשרי
אולי אוותר פשוט ואחזור לימים של פעם של לא לעשות כלום יש קצבה וכל היתר תהליכים ארוכים וזהו להסתגל חזרה לאין כלום ולא עושים כלום..כי מה שאני עושה לא מצליח כי מהצד השני לא רואים אותי ולא ממש עוזרים...

אחח להיות נכה ונפגע נפש בישראל...זה להיות 75% מת בחיים

תמצא לחתולה בית אחר. ותדע שאתה בהחלט

יכול להשפט ולהכנס לכלא על דברים כאילו היום שמים דגש על מצוקות בעלי
חיים.
עדיף שלא תגדל חתולה שאתה לא מסוגל להתמודד עם האנרגיה והשובבות שלה זה לא פייר כלפיה וגם ככה היא חטפה ממך קח אותה לוטרינר לבדוק שלא קרו לה פגיעות פנימיות ולא הרסת לה משהו לטווח ארוך היא גורה וזה עלול להיות פגיעה שתשפיע עליה בבגרותה. ואולי פעם הבאה אל תקח גורים מבחוץ

מצוקות- זכויות

ואני שוב מדגישה חשיבות של וטרינר יש סיכוי שגרמת לה נזק לא הפיך וצריך לבדוק את זה.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
לא נגרם לה נזק היי רגועה בעיניין

&nbsp
נתתי פליקים ,,לא שברתי לה אגן היא גם לא בטראומה ..משחקת גדלה אוכלת ..
&nbsp
מחפש בית כן היא לא צריכה לסבול את זה..זה בטוח.
&nbsp
&nbsp

זה לא משחק קח אותה לוטרינר יכולות להיות

פגיעות פנימיות שלא תראה מיד היא גורה והיא יותר פגיעה צריך לבדוק שלא נזדקו עצמות ושלא נגרמו נזקים

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אמרתי לך לא נגרם נזק

&nbsp
גידלתי חתולים מהילדות בבית וכלבים אחרי..היא רק חטפה וקצת צעקות לפני כמה ימים אם היה נזק היה ניכר כבר....היא בסדר גמור ונקווה למצוא לה בית...זה קשה לא מאמצים חתולים מהר...אם היה צורך הייתי לוקח אותה.
&nbsp
ואני אלך לפרטני בכלל לטפל בכעסים.
&nbsp
הכל כבר בסדר היא רגועה משחקת אתי ישנה עליי מגרגרת לא קרה אסון מלבד שאני הבנתי שזהו צריך לעשותאיתי משהו...
&nbsp
היי רגועה.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
בנתיים לא מצאתי לה בית אנשים לא רציניים

&nbsp
2 אמרו יבואו לקחת לא באו...ביטלו ברגע האחרון. מחר אני בניתוח למזלי אב הקהילה שלי הסכים לבוא להאכיל אותה..
&nbsp
פרסמתי שוב ושוב גם היום אולי עוד אצליח שיבואו היום.
&nbsp
בנתיים אני רגוע איתה תודה לאל...תתפללו איתי שיהיה לה כבר בית...ואחד טוב!

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
הנה היא בתמונות

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
צודקת מה אומר...

&nbsp
בנתיים אבל אף אחד לא לוקח אותה...אני יותר רגוע איתה...מקווה שימצא לה בית הרי אני לא יכול לשים אותה ברחוב.....
&nbsp
היא גם לא בטראומה יותר מידי סה"כ באה לשבת עליי להתפנק . אוכל טוב יש לה מים שירותים משחקים.....
&nbsp
ואני מפרסם ...כל הזמן אין ביקוש מה אני עוד יכול לעשות?
&nbsp
ובקשתי טיפול פרטני המקרה הזה גרם לי להבין את העיניין של הכעס שלי ,מקווה בנתיים שהתובנה שקיבלתי תעזור למתן את עצמי ואת עיניין הכעס...
ברור לי ההקשר של הבעיה שלי עם הטראומות והאלימות הקשה מאוד שאני עברתי...ושלבד זה לא יעלם...לא יודע בעצמי מה לעשות נקווה שיחד עם מטפל בטיפול פרטני מרוכז יותר אינטנסיבי ...אצליח להתמודד ולשפר...

בבקשה שזה לא יחזור על עצמו, בבקשה

ניסית בקבוצות של חתולים בפייסבוק? אני יודעת שקשה למצוא להם בתים, אבל היא כל כך קטנטנה ויפה, אולי בכל זאת? כל מקום עדיף לה מאשר אצל אדם שמתקשה לשלוט בכעס שלו. זה מפחיד אותי.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
כבר שלושה שבועות אני מנסה

&nbsp
הסברתי שאני נכה ולפני ואחרי ניתוח ומתקשה ומה לא ותמונות וידאו...כמה פנו ביטלו לפני שלקחו...והכנתי את כל הציוד שלה...קשה מאוד למצוא בית בכמה קבוצות ודפים של העיר והאיזור....
לא פשוט...
בכל מקרה הלחץ והמתח שלי ירדו...אחרי הניתוח ב"ה הצליח יפה...ודיברתי עם המדריכת שיקום ..וזה את רואה אני לפחות מודה שיש בעיה לא הייתי חייב לכתוב על זה...מצד שני אם אני לא אמיתי עם עצמי ועם המטפלים שלי ואיתכם...אז הייתי במצב פי כמה גרוע...זה שאני כותב וקורא עת עצמי זה מחדד את חומרת המצב והפסקתו..סה"כ המודעות למצב וההבנה שחייב לעצור אחרת אני יוצא שטן לא יותר טוב מאלה שפגעו בי..וזה לא אני ממש לא...ביסודו אני אדם שקט ואוהב לעזור וזה מתבטא בהתנדבות וביחסים עם הקהילה...
&nbsp
העצבים האלה יטופלו אני הבנתי את החומרה ואת זה שאני פוגעני גם באחרים גם בחתולה שלא עשתה כלום חוץ מלהיות היא...מחכה לטיפול פרטני מסודר יותר ממה שיש לי..לוקח זמן זה לא תלוי בי זה דרך קופת חולים..
&nbsp
ובאמת היא לא נפגעה מידי...עכשיו היא פה משחקת שרוצה עולה עליי לליטופים אוכלת טוב ...היחסים סה"כ טובים..ואני שומר על הגבולות ואשתדל לשמור...
&nbsp
&nbsp

max1234566

New member
הצלחת למצוא לה בית?

אם לא הצלחת בבקשה שלח לי הודעה. אשמח לעזור

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
החתולה עדיין איתי

&nbsp
מצאתי את האיזון איתה ..כמו כל חתולה היא משעשעת ומרגיזה לעיתים..אבל מסתדרים
&nbsp
אב הקהילה לקח מפתח למקרה שאני מתאשפז או צריך לנסוע לכמה ימים לטפל בה...
&nbsp
אוכל מים צעצועים חול לשירותים הכל יש לה..ומסתדרים :)

MyTaoWay

New member
אני מאוד מצטערת אבל..

אבל כל התגובות מופנות פה לחתולה...
אנחנו חיים בישראל ויסלחו לי כל אוהבי החתולים (והבעלי החיים בכלל),
אבל בישראל אנחנו חיים כמו כלבים! ולמי שאין דירה משלו, אז כלבי רחוב...

אז הפואנטה שלי, לפני שאני ארדם כי אלו שעות השינה שלי... וכבר המוח רוצה לישון בשעות הקבועות שלו,
הפואנטה היא להתייחס לאדם! ולא לחיה,

או במקרה הזה לירון, ומה היה הטריגר שהכעיס אותו,
והטריגר לא היה חתול (אני נשמעת כפסיכולוגית כי פסיכולוגיה זה כרגע התחביב שלי, לאחר שפרשתי זמנית מהתואר שלי בפסיכולוגיה.. )

במילים אחרות, ירון, אני קראתי מה שאתה כותב על עצמך פה בפורום,
הפרידה מהתיאטרון, הבדידות, המריבה עם האדם ששבר לך את המשקפיים, כל אלו גרמו לך לכעס,
ורגשות הכעס, לא יכלו להתפרק בדרכים אחרות, אז החתול היה שמה וגרם לכעס על כך שהוא חתול ומתנהג לא כמו כלב ( כלבים זו חיה שאפשר לשלוט בה ולאלף אותה ויש מכך סיפוק, כי התמודדות נפשית זה כאוס בתוך הנפש..)

בקיצור, אל תהיה קשה עם עצמך, אתה זיהית התנהגות שפגעה ביצור חי, ואתה אמרת שאתה תלך לטיפול, וזהו. תסלח לעצמך -סליחה עצמית הכי חשובה!

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
המצב איתה ועם עצמי השתפר

&nbsp
אכן היה שילוב של גורמים ..אני אוסיף שהיה קטע של שליטה שלי , כלומר צורך לשלוט..
ההגיון השתלט בסופו של דבר ודי מהר תודה לאל. יש לי פסיכולוג דיברנו על זה .
&nbsp
בכל מקרה היא עדיין איתי..נותן לה להיות היא..פיתחנו יחסים טובים ..היא מרגיזה לפעמים כן ..חתולים לא ממש אפשר לאלף..אבל התגובה שלי רגועה ..והיא גם מצחיקה ומתפנקת
&nbsp
עכשיו אנו נהנים..ויותר מזה למדתי להבין אותה, מתי משעמם לה..מתי רוצה תשומי ומגיע לה...אפילו יש לנו שפה ..מניעו זה אוכל..פררר פרר אני באה לשבת עלייך...פארניעו..זה לרוב הכדור מתחת לספה נתקע לי...
&nbsp
צריך ללמוד מזה שדברים חדשים לפעמים שבאים מכורח מציאות שהרי הצלתי אותה מצד אחד מצד שני לא ידעתי איך אסתדר איתה ..יכולים להלחיץ..ואז רוצים לשלוט בהכל ..ואי אפשר...אז שלמדתי לזרום איתה פשוט..ולתת לה ולי למצוא את האיזון ביננו הסתדר הכל.
כמו כן אני מוציא אותה מהמשוואה של דברים אחרים כלומר אם אני בלחץ מתח כועס על משהו והיא מעצבנת אותו רגע אני כבר זוכר הרבה יותר שהיא לא אשמה היא אותו דבר כמו שהייתה אתמול...וזה אני...ככה אני מגיב כלפיה בצורה מבוקרת.
&nbsp
עשתה לי שיער טוב לחיים אפשר לומר...:)
&nbsp
&nbsp

למעלה