יש לי רעיון בקשר לאוצר שמגיע לדף הראשי-דעתכן?

לימיצ

New member
יש לי רעיון בקשר לאוצר שמגיע לדף הראשי-דעתכן?

עוד ביום שישי נשאלתי ע"י אמא שלי שנכנס ה לכאן מה זה "הראשי"? ראשי איפה? ואז עלה לי רעיון..מה דעתכן, כל פעם שמישהי רואה ישראליות בדף הראשי של אטסי לעשות צילום מסך ולהעלות את התמונה לכאן? זה גם יסביר מיד מה זה הראשי הזה גם יראה למה הוא שווה כ"כ גם זה יאגר בפורום, כי כאן למעלה בפס הכחול רשום "קבצים" רואות? מסתבר ששם נצברות הודעות שיש בהן תמונה... וגם ..קצת גאווה
אני יודעעעת שיש בפליקר תמונות של הדפים הראשיים, אבל אפילו אני שוכחת איפה זה וכל פעם צריכה לרוץ לשם לראות. מה דעתכן?

בהחלט!

ויש דרך קלה יותר אפילו דרך THE VAULT כל אוצר שלה לראשי - יש אפשרות ל-PRINT SCREEN והאתר נותן לך את הJPG שלו. כך שאם מפספסים, אז בכל שעה ניתן לבדוק (זה בקראפט קאלט) ולהביא לכאן.

לימיצ

New member
נחמד מאד! זה במקרה שLilyja בראשי?

את יכולה לתת כאן את הקישור המלא לשם ואעלה את זה להודעות נבחרות?

בכייף../images/Emo140.gif

גיליתי את זה ממש לפני כמה ימים. נכנסים לכל אוצר ב- view this list שלו ואז מעליו במלבן כתום כתוב - get screenshot, לוחצים ומשם זה די ברור :)

לימיצ

New member
נכון, אבל אם תקראי את תחילת השרשור הזה

תביני למה ענת תשמח לצלם

driaaa

New member
אני רק אומרת שלא צריך לעשות צילום מסך

אפשר לשמור תמונה מקראפט קאלט ולהעלות לכאן.

tamtamdesign

New member
לי תמיד מאד חסר קישור

אם מפספסים את הראשי, בכל זאת הייתי רוצה לראות באיזה אוצר מדובר. ותמיד שווה שתהיה לו עוד כניסה אחת, גם אחרי שירד משהותו הקצרה בראשי. אז כשמישהי מדווחת על "ראשי" - תוסיפו גם קישור לאוצר, בנוסף על צילום וכו, שזה רעיון מצויין.

למעלה