יש לי רעיונות והצעות למספר פרויקטים

פולי3

New member
יש לי רעיונות והצעות למספר פרויקטים

שיכולים לעניין אותנו לעשות:) שיר ליום. כל יום, ינתנו פרטים על השיר (מילים, שנה, אלבום, כותב, ועוד פרטים מעניינים) בידי מישהו טוב לב שיתחשק לו לעשות את זה^_~ [אני חושבת שזה יהיה מתאים יותר כשיהיו יותר חברי פורום] עוד משהו נחמד שמתגלגל בפורומים: בוחרים אלבום ומנפים ממנו את השירים עד שמגיעים לשיר האהוב ביותר מתוך האלבום. וראיון עם חברי הפורום וזה^_^ כשיהיו יותר אנשים~ יהיה יותר שולט
. עד כאן להיום (ואני אוכל לעשות סיכומי שבוע ?
)~ לעכשיו ~ לדקה הקרובהP:.

ALiCiA SpInNeT

New member
הו כן, הצבע נוגז. ../images/Emo45.gif

אני בעד, יש לי עוד כמה רעיונות שבינתיים שמורים אצלי לשעת כושר זו או אחרת:X מבחינתי אפשר להתחיל והעידכון השבועי ובכן, טכנית זה יהיה נכון רק עוד 5 ימים;P באשר לחתימה(אם יורשה לי לקרוא לה-) הזמנית אפשר להתחיל להציע דברים יותר נתפסים ו..בכן, קשורים:O למשל - 1351, A better place to play.
(יש אתר קיים כזהO__o) או 1351, we see things they'll never see.
או לעזרה בנושא סידור גבות הקש 1351. או 1351- 'Cause we're the best fucking forum in the whole fucking world. תמשיכו;<

יאצוק

New member
"עזרה לסידור גבות" XDDDDDDD

אני בעד זה.
בלעע יש גם את המשפט שבחתימה שלי. שגנבתי מפולי3. [שמך נגה?
]

יאצוק

New member
נכון. אבל הפורום נורא חדש.../images/Emo54.gif

ועוד לא הגענו לרמות המאגניביות הגבוהות.

ALiCiA SpInNeT

New member
יש אתר שנקרא A Better Place To Play

או משהו. בלי ה-1351:| אתר של אואזיס נו. שלא יתבעו אותנו על קופירייטס:X

Dr Doolittle

New member
אמממ.. אפשר עוד כמה:

So what's the matter with you, sing me somthing new, 1351 או 1351, D'You Know What I Mean? ויש עוד כמה.. אבל בכל מקרה נראה לי שה"best fucking forum in the whole fucking world" מייצג בצורה הכי טובה את אממ.. רוח הלהקה.. או מה שזה לא יהיה. וד"א.. הם לא אומרים את זה fookin' במבטא בריטי כבד?

O L i T

New member
אפשר גם שאלונים

סתם להכיר אחד את השני טוב יותר.. אבל זה יהיה יותר רלוונטי כשיהיו יותר אנשים.. כנראה

ALiCiA SpInNeT

New member
אפשר להתפקד|../images/Emo150.gif| ולראות מי יש פה

כבר עכשיו. (בשעה זו) לפי הסקר יש 21 לפחות, אלא אם כן היו זיופים בהצבעות><

למעלה