יש לי שאלה בבקשה

מצב
הנושא נעול.

שרה42

New member
יש לי שאלה בבקשה

יש לי שאלה בבקשה
אני בת 43 אחרי 5 נסיונות בIVF ועוד כמה בIUI. לפני עוד מעט שנתיים נכנסתי להריון אבל העובר לא החזיק ומאז אני מנסה עם הבציות שלי שברור לי כי איכותן ירודה מאוד...קבעתי לנסות עוד השנה אבל אני רוצה לשקול אפשרות של תרומת ביצית. השאלה שלי היא : איפה ניתן לקבל מידע מקיף על כל האפשרויות? קייב דרום אמריקב? המחירים ההחזרים? (אני בכללית) תודה מראש על ההכוונה.ובהצלחה לכולן - אגב החודש אני עוד מנסה מחזור טבעי בIVF.

vif

New member
הי יש למעלה מידע על כל האופציות

יש לי שאלה בבקשה
אני בת 43 אחרי 5 נסיונות בIVF ועוד כמה בIUI. לפני עוד מעט שנתיים נכנסתי להריון אבל העובר לא החזיק ומאז אני מנסה עם הבציות שלי שברור לי כי איכותן ירודה מאוד...קבעתי לנסות עוד השנה אבל אני רוצה לשקול אפשרות של תרומת ביצית. השאלה שלי היא : איפה ניתן לקבל מידע מקיף על כל האפשרויות? קייב דרום אמריקב? המחירים ההחזרים? (אני בכללית) תודה מראש על ההכוונה.ובהצלחה לכולן - אגב החודש אני עוד מנסה מחזור טבעי בIVF.
הי יש למעלה מידע על כל האופציות
תלחצי על טאגליינס בהצלחה

סביון1

New member
שלום שרה וברוכה הבאה לפורום שלנו

יש לי שאלה בבקשה
ראשית הרשי לי לאחל לך שתסיימי את השנה כשכרסך בין שינייך ולא תזדקקי למידע שאת מנסה לאסוף עכשיו. בכל מקרה אני מקוה שאם תזדקקי לנו, תמצאי כאן בית חם, מענה לשאלות ומקום לפרוק בו רגשות, לחלוק חויות, לתת ולקבל עצות. בכל מה שנוגע אפשרויות לביצוע תרומת ביצית, בארץ ובחו"ל, אני מציעה לך לקרוא את השרשור הזה, שמופיע גם בטאגלינס. חוץ מזה את יכולה גם למצוא בקישורי הפורום קישורים למכוני IVF המבצעים תרומת ביצית בארץ ובחו"ל. חוץ מזה אני ממליצה לך מאד לדפדף בדפי הפורום ולאסוף מידע נוסף מתוך שיטוט בין ההודעות. תלמדי שבכל מה שקשור להחזרים, קשה לחזות מראש מה תקבלי, כי הקופות נוקטות במדיניות עמומה ולא עקבית בנושא. אחת המטרות שלשמן הוקם הפורום הזה היא מאבק למען פתרון בעית המימון של הליך תרומת הביצית ולמען הסדרת כל הנושא בחקיקה מתאימה. את מוזמנת להצטרף למאבק שלנו ע"י שליחת מייל לכתובת [email protected] שוב מאחלת לך בהצלחה בטיפול הקרוב, ואל תהססי לשאול שאלות נוספות. סביון

מעיין 11

New member
מאבק ../images/Emo4.gif

ראשית הרשי לי לאחל לך שתסיימי את השנה כשכרסך בין שינייך ולא תזדקקי למידע שאת מנסה לאסוף עכשיו. בכל מקרה אני מקוה שאם תזדקקי לנו, תמצאי כאן בית חם, מענה לשאלות ומקום לפרוק בו רגשות, לחלוק חויות, לתת ולקבל עצות. בכל מה שנוגע אפשרויות לביצוע תרומת ביצית, בארץ ובחו"ל, אני מציעה לך לקרוא את השרשור הזה, שמופיע גם בטאגלינס. חוץ מזה את יכולה גם למצוא בקישורי הפורום קישורים למכוני IVF המבצעים תרומת ביצית בארץ ובחו"ל. חוץ מזה אני ממליצה לך מאד לדפדף בדפי הפורום ולאסוף מידע נוסף מתוך שיטוט בין ההודעות. תלמדי שבכל מה שקשור להחזרים, קשה לחזות מראש מה תקבלי, כי הקופות נוקטות במדיניות עמומה ולא עקבית בנושא. אחת המטרות שלשמן הוקם הפורום הזה היא מאבק למען פתרון בעית המימון של הליך תרומת הביצית ולמען הסדרת כל הנושא בחקיקה מתאימה. את מוזמנת להצטרף למאבק שלנו ע"י שליחת מייל לכתובת [email protected] שוב מאחלת לך בהצלחה בטיפול הקרוב, ואל תהססי לשאול שאלות נוספות. סביון
מאבק

לא ברור לגמרי סביון ושיר למה אתן קוראות מאבק. אני מצטטת ממה שכתבת לשרה: אחת המטרות שלשמן הוקם הפורום הזה היא מאבק למען פתרון בעית המימון של הליך תרומת הביצית ולמען הסדרת כל הנושא בחקיקה מתאימה. את המיילים ששיר התחילה לשלוח על הצטרפות למאבק אנחנו מקבלים כבר למעלה מחצי שנה עם אותה 0 אינפורמציה. נכון שלקחתם על עצמכם ובהתנדבות לעסוק בנושא,אבל חוץ מלאסוף כתובות אימייל שלנו,אין שום דיווח ברור מצדכם מה נעשה ואיפה הדברים עומדים היום. אל תגלו טקטיקת מאבק אם יש כזה, אבל אם כל הזמן אתם כותבים נעשים דברים ויש התקדמות אז לפחות תעבירו על זה מידע כלשהו. אני לא חייבת לצלצל לשיר כדי לקבל עידכון אלא מצפה לזה בפורום אם הוקם בשם מאבק. אני חושבת שאם הזכות להורות היו פועלים מתוך חוסר שיתוף כזה של הציבור שלהם,אז מזמן הם היו מאבדים אמון מצד כולם. ובקשה ממלח-אנא בלי הרצאת הטפה ומוטיבציה כתגובה להודעה הזאת כי זה קצת מעייף.

אם זה מעייף

מאבק

לא ברור לגמרי סביון ושיר למה אתן קוראות מאבק. אני מצטטת ממה שכתבת לשרה: אחת המטרות שלשמן הוקם הפורום הזה היא מאבק למען פתרון בעית המימון של הליך תרומת הביצית ולמען הסדרת כל הנושא בחקיקה מתאימה. את המיילים ששיר התחילה לשלוח על הצטרפות למאבק אנחנו מקבלים כבר למעלה מחצי שנה עם אותה 0 אינפורמציה. נכון שלקחתם על עצמכם ובהתנדבות לעסוק בנושא,אבל חוץ מלאסוף כתובות אימייל שלנו,אין שום דיווח ברור מצדכם מה נעשה ואיפה הדברים עומדים היום. אל תגלו טקטיקת מאבק אם יש כזה, אבל אם כל הזמן אתם כותבים נעשים דברים ויש התקדמות אז לפחות תעבירו על זה מידע כלשהו. אני לא חייבת לצלצל לשיר כדי לקבל עידכון אלא מצפה לזה בפורום אם הוקם בשם מאבק. אני חושבת שאם הזכות להורות היו פועלים מתוך חוסר שיתוף כזה של הציבור שלהם,אז מזמן הם היו מאבדים אמון מצד כולם. ובקשה ממלח-אנא בלי הרצאת הטפה ומוטיבציה כתגובה להודעה הזאת כי זה קצת מעייף.
אם זה מעייף
את לא חייבת לקרוא את הנאמר בפורום חכמים מאתנו אמרו |" חיים ומת ביד הלשון" יש לנו מטרה קדושה ונעלה אז אם היא דורשת קצת סבלנות ואורח רוח כך יהיה ! אנחנו חיבות המון תודה וחיבוקים לבנות שבזמנם החופשי עושות עבודות קודש אז בואו נתרכז בעיקר ולא בטפל פלפלת

מעיין 11

New member
אני שמחה על ההנחיה מה לקרוא

אם זה מעייף
את לא חייבת לקרוא את הנאמר בפורום חכמים מאתנו אמרו |" חיים ומת ביד הלשון" יש לנו מטרה קדושה ונעלה אז אם היא דורשת קצת סבלנות ואורח רוח כך יהיה ! אנחנו חיבות המון תודה וחיבוקים לבנות שבזמנם החופשי עושות עבודות קודש אז בואו נתרכז בעיקר ולא בטפל פלפלת
ומה לא. חיים ומוות ביד הלשון
אתה לא חושב שקצת נסחפת? הצטרפתם לשב"כ ולא סיפרתם לנו? אני מניחה הנחה הגיונית שאוסף כתובות המייל (למעלה מ-200) שנעשה עם כל מצטרפת חדשה ובמשך חודשים ארוכים מהווה עבור העוסקות במלאכה הוכחה לכח שנמצא מאחוריהן. אז אם כל שם הוא כוח מול מערכת,מותר בתמורה לצפות לקצת שיתוף פעולה ועידכונים מצב הבנות ולא באנו לפה רק בשביל חיבוקים וסיפורים בהמשכים. אולי בסיעור מוחות פה אפשר יהיה גם להפנות את הכוח הזה לעשייה משותפת (כתיבת מיילים)? ואולי כל הגישה שלכם לא תראה בעיני חלק מאיתנו? מה כבר סודי בלגלות מה נעשה מול קופות החולים,איזה אנפורמציה הושגה,מי מחליט מול מי לפעול? זה לא מידע שיתופי שזכאים לו? העיקר זה לדעת מה קורה. הטפל זה להטיף על אורך רוח.

תתבישי../images/Emo70.gif

אתה לא חושב שקצת נסחפת? הצטרפתם לשב"כ ולא סיפרתם לנו? אני מניחה הנחה הגיונית שאוסף כתובות המייל (למעלה מ-200) שנעשה עם כל מצטרפת חדשה ובמשך חודשים ארוכים מהווה עבור העוסקות במלאכה הוכחה לכח שנמצא מאחוריהן. אז אם כל שם הוא כוח מול מערכת,מותר בתמורה לצפות לקצת שיתוף פעולה ועידכונים מצב הבנות ולא באנו לפה רק בשביל חיבוקים וסיפורים בהמשכים. אולי בסיעור מוחות פה אפשר יהיה גם להפנות את הכוח הזה לעשייה משותפת (כתיבת מיילים)? ואולי כל הגישה שלכם לא תראה בעיני חלק מאיתנו? מה כבר סודי בלגלות מה נעשה מול קופות החולים,איזה אנפורמציה הושגה,מי מחליט מול מי לפעול? זה לא מידע שיתופי שזכאים לו? העיקר זה לדעת מה קורה. הטפל זה להטיף על אורך רוח.
תתבישי

אני לא יודע מה את יודעת או משערת על המאמצים העצומים שאנשים משקיעים במאבק ,ואנו פה כדי להודות להם. האם עצרת רגע כדי לחשוב :מה אני עושה כדי לקדם את המאבק? בקיצור "סוף מעשה במחשבת תחילה"
שיר וסביון אנא אל תרפו ,מליצי יושר קיימים בשפע. אנו מעריכים את פועלכם ונשמח לעזור. גדי ולימור תודה

מעיין וירדן

מעיין וירדן
אני אנסה להישמע בקול קצת יותר פיסני מאישתי (פלפלת) ואחרים. אני לא מהנהגת המאבק אבל אני משתדל להתעדכן בצורה רציפה. ואני מרגיש שאני די בעניינים. לפני שבוע או שתיים אתן הודעתם בפורום באותו טון לוחמני לגבי המאבק וניסיתי להסביר ואנסה שוב. לפני כן, ברצוני לשאל איזו משאבים השקעתן או מוכנות להשקיע לטובת מאבק זו? הרי פה מדובר בזמן על חשבון העבודה (עם סיכון מסיום למקום העבודה), שיחות טלפון על חשבנכם ללא החזר שאלול להגיע לכמה אלפי שקלים. משאבים אילו גם באים במובן מסיום גם על חשבון מימון טיפולים. אני עוד לא הזכרתי על המחיר הבין זוגי של המשפחות של שיר, סביון, אדיונה ואורלי(אני מוכן להעיד שדיברתי עם שיר בטלפון, בשבוע בעבר, ב-22:30 בלילה והן היו שישיבת מטה). לפני חודשיים הייתה התארגנות לצאת לאבק, אצל שיר. נודע לי שהייתה ניסיון דומה, לפני חצי שנה אך היא כשלה. אין בכוונתנו שגורל התארגנות זו תהיה כגורלה של הקומדת. מעיין- את כל הזמן מטיפה לצאת נגד קופ"ח ושהמאבק הוא נגדם. האם תוכלי להסביר לנו למה אנחנו צריכים לצאת נגד קופ"ח כאשר הם לא עוברים על איזו שהיא חוק וממלאים אותו שלשונו. האם חקרתן את הנושא עד לעומק? הנהגת המאבק כן חקרה את הנושא. כפי שאתן אמרתן, אתן שוקלות לצאת לאבק פרטי. בעיניי אתן מוזמנות אבל אתן בעייני מספפסות את המטרה. שאלתן על פעילות עורכת הדין של מדיקל סנטר והפעילות שהיא עשתה. אז היא מייצגת את מדיקל סנטר והאנטרסטים של להם ולא אותנו. אם יש קשר איתה ומטה המאבק, זה מקומם להודיע על כך ובמועד המתאים. מאחר שיש להם קשר עם עוד הרבה גורמים, אני לא רוצה דו"ח יומי אם מי הן דיברו וכו'. אני לא חושב שהן עובדות בשבילי או בשביל אף אחת פה שהן צריכות לדווח לנו על כל פיס קטן שהן עושות. אני לא הבוס שלהן אתן גם לא. ולהזכיר, הן עושות את מלאכת קודש זו בהתנדבות ועל חשבונן התעסוקתית, כספי ומשפחתי, ואני נותן להן את כל התמיכה וגיבוי שאוכל. אני מבין שכל העלות הכספי שכל הנושא הזה מאד מאיק וכבד, אבל אני לא ממליץ לחכות ולהמשיך להתקדם עם הנושא בצורה פרטי ללא קשר למאבק, מאחר שזה יקח זמן עד שהנושא יסודר בצורה תחיקתי. מלח של פלפל

ayoosh

New member
כמה דברים

מאבק

כמה דברים
התלבטתי אם בכלל להגיב לאור הטון שלך... אבל אני מרגישה שאת מדברת בטון באמת קצת "מחוצף" כאילו להכעיס... ואומרת דברים שחלקם לא נכונים, וחלקם- נובעים ממקורות לא ברורים... קודם כל- את בטח לא מקבל מיילים "חצי שנה"... בסה"כ נפגשנו אצל שיר לפני חודש וחצי- חודשיים, ורק באותו מפגש עלה הרעיון להקים פורום ולהתחיל המאבק... אז בבקשה- אם את תוקפת, תהיי גם מהימנה... לגבי האינפורמציה- אני לא מבינה איך אפשר לתקוף, מבלי שאת מוכנה להיות שותפה. כבר נאמר לך (גם עלי ידי) שפרטים לגבי המאבק והתקדמותו תוכלי לקבל אצל שיר, סביון או אדוינה שלקחו על עצמן בהתנדבות לנהל אותו עבורנו...!!! אם את לא מוכנה למשהו מינמלי כזה- כמו פניה בעניין, אין לך זכות לבוא ולהטיף... אם אומרים לך שיש דברים שהשתיקה יפה להם, את בטח לא חושבת שזה מתוך רוע או הסתרה, המאבק הזה של כולנו, כולנו במצב רגיש ובעייתי, וכולנו רוצים בהצלחתו (אני מניחה שגם את)!!! לגבי הזכות להורות, במפגש אצל שיר היה גם ליאור מהזכות להורות (ועוד שתיים שיסלחו לי, אבל אינני זוכרת את שמן...), כך שהם גם ליוו אותנו בעניין המאבק... אני בטוחה שיש לך דברים לתרום לפורום ולקבל ממנו, מלבד כעס ועלבונות... ולגבי הפורום- כן, גם תמיכה זה דבר חשוב!!! והמידע שיש פה לא קיים בשום מקום אחר (מנסיון, עד שהגעתי לכאן, לא ידעתי כלום על האפשרויות הקיימות...!), ויש פה המון שיתוף פעולה!!!

ירדן m

New member
איוש

כמה דברים
התלבטתי אם בכלל להגיב לאור הטון שלך... אבל אני מרגישה שאת מדברת בטון באמת קצת "מחוצף" כאילו להכעיס... ואומרת דברים שחלקם לא נכונים, וחלקם- נובעים ממקורות לא ברורים... קודם כל- את בטח לא מקבל מיילים "חצי שנה"... בסה"כ נפגשנו אצל שיר לפני חודש וחצי- חודשיים, ורק באותו מפגש עלה הרעיון להקים פורום ולהתחיל המאבק... אז בבקשה- אם את תוקפת, תהיי גם מהימנה... לגבי האינפורמציה- אני לא מבינה איך אפשר לתקוף, מבלי שאת מוכנה להיות שותפה. כבר נאמר לך (גם עלי ידי) שפרטים לגבי המאבק והתקדמותו תוכלי לקבל אצל שיר, סביון או אדוינה שלקחו על עצמן בהתנדבות לנהל אותו עבורנו...!!! אם את לא מוכנה למשהו מינמלי כזה- כמו פניה בעניין, אין לך זכות לבוא ולהטיף... אם אומרים לך שיש דברים שהשתיקה יפה להם, את בטח לא חושבת שזה מתוך רוע או הסתרה, המאבק הזה של כולנו, כולנו במצב רגיש ובעייתי, וכולנו רוצים בהצלחתו (אני מניחה שגם את)!!! לגבי הזכות להורות, במפגש אצל שיר היה גם ליאור מהזכות להורות (ועוד שתיים שיסלחו לי, אבל אינני זוכרת את שמן...), כך שהם גם ליוו אותנו בעניין המאבק... אני בטוחה שיש לך דברים לתרום לפורום ולקבל ממנו, מלבד כעס ועלבונות... ולגבי הפורום- כן, גם תמיכה זה דבר חשוב!!! והמידע שיש פה לא קיים בשום מקום אחר (מנסיון, עד שהגעתי לכאן, לא ידעתי כלום על האפשרויות הקיימות...!), ויש פה המון שיתוף פעולה!!!
איוש
יש הרבה צדק בטענות של מעיין וכבר הבעתי טענות דומות בעבר. אני החלטתי שאני לא מוצאת את עצמי בפורום מכל מיני סיבות, גם בגלל שכששאלתי שאלות לגבי המאבק, כמו על המאבק של העו"ד מטעם מדיקל סנטר- אפילו על זה לא ענו לי. ושימי לב שאף אחת ממנהלות המאבק לא ענתה למעיין ולא משנה באיזה טון כתבה את הדברים. תשובה מגיעה לה. גם במאבק לביטול גזרות הפריון היו בפורום דרישות חוזרות ונשנות לעידכונים. והחבר'ה שם כן נענו לבקשות ,כשגם שם חשאיות היתה issue לא פחות רציני. כל נושא החשאיות פה כבר יצא מפרופורציות. לכן אני החלטתי להכנס לכאן לעיתים רחוקות ולא להביע יותר דעה. ואגב, מיילים התחילו להתקבל משיר לגבי המאבק הרבה הרבה לפני הקמת הפורום, כך שמעיין לא שיקרה בנושא הזה.

שיר5520

New member
מעיין יקרה,

מאבק

מעיין יקרה,
1. הזמנו אותך ואת כל החברות בארגון שלנו להגיע לפגישות או להתעדכן בטלפון ולא קיבלתי ממך כל תגובה, אפילו לא במסר אישי. את ממשיכה לתקוף את הדרך שלנו למרות שמעולם לא ניסית באמת לברר מה הדרך. 2. יש לנו דרך מסויימת למאבק וחבל שבמקום להתנגד את לא פשוט מבררת בצורה שקולה והגיונית מה הדרך והאם היא מתאימה לך. אנחנו לא מכריחות אף אחד להיות שותף בארגון ואת מוזמנת להתנתק בכל זמן שתבחרי. רק תגידי ואני אמחק את המייל שלך. 2. כרגע הצלחת המאבק יותר חשובה לנו מהכול. אנחנו עובדות קשה לשם כך ואנחנו לא מתכוונות לפגוע במאבק ע"י פרסום הפרטים הדיסקטיים בפורום ציבורי. 3. הפורום הוא פורום ציבורי שכל אחד יכול להיכנס אליו ולא פורום סגור של חברי המאבק. הוא אולי הוקם כדי לקדם את המאבק, אבל הפורום והמאבק הם שני דברים שונים לחלוטין והדברים שנעשים במסגרת הארגון לא יפורסמו בפורום!!! לא לשם כך הוא הוקם. 4. לפני חצי שנה התחלתי לאסוף שמות של אנשים וניסיתי לפעול, אבל לא ממש הצלחתי כי אף אחת לא רצתה לעזור. הייתי לבד. לפני חודשיים בערך הצטרפו אלי מספר נשים והכי חשוב, הצטרפה אלינו עו"ד שמוכנה לעזור בהתנדבות ולכן הצלחנו לפעול יותר ברצינות. כלומר, המאבק האמיתי התחיל לפני חודשיים. 5. רוב הפעילות של "הזכות להורות" נעשתה מאחורי הקלעים בלי עידכונים, כי זו הדרך היחידה. אני הייתי בפגישות שלהם, כך שאני יודעת. שיהיה לך שבוע מצוין ובהצלחה!

שיר5520

New member
קודם כל, מקווה שלא תזדקקי לנו

יש לי שאלה בבקשה
קודם כל, מקווה שלא תזדקקי לנו
שיהיה המון הצלחה עם המחזור הטבעי. נחזיק לך אצבעות שלא תצטרפי אלינו. בכל אופן, אם זה יקרה אני מבטיחה לך שהשד לא כל כך נורא. ומבטיחה לך גם שתהיה לך כאן את כל התמיכה שבעולם. בקשר למידע, כבר ענו לך. את מוזמנת לשאול כל שאלה נוספת שתעלה לך. כולנו נשמח לעזור. בהצלחה!

a17

New member
אני שולחת לך קישור ../images/Emo92.gif

יש לי שאלה בבקשה
אני שולחת לך קישור

עם כל האופציות שהתפרסמו כאן בפורום ע"י המשתתפים

נטאשה

New member
ברוכה הבאה שרה ../images/Emo140.gif

יש לי שאלה בבקשה
ברוכה הבאה שרה

קודם כל מאוד מקווה שהמחזור הנוכחי יוביל אותך להריון הנכסף ושלא תצטרכי לאסוף מידע על תרומת ביצית. דבר שני אני מתנצלת בשם כמה מחברי הפורום שהשירשור שלך הפך שלא באשמתך לקצת מכוער ולא קשור אלייך. ודבר שלישי, אני עוברת את התהליך במדיקל סנטר ראשון לציון ואשמח לענות לך על כל שאלה ושאלה שתשאלי.

אני מצטרף שהתנצלות של נטאשה../images/Emo140.gif

ברוכה הבאה שרה

קודם כל מאוד מקווה שהמחזור הנוכחי יוביל אותך להריון הנכסף ושלא תצטרכי לאסוף מידע על תרומת ביצית. דבר שני אני מתנצלת בשם כמה מחברי הפורום שהשירשור שלך הפך שלא באשמתך לקצת מכוער ולא קשור אלייך. ודבר שלישי, אני עוברת את התהליך במדיקל סנטר ראשון לציון ואשמח לענות לך על כל שאלה ושאלה שתשאלי.
אני מצטרף שהתנצלות של נטאשה

ושוב ברוכים הבאים. מלח של פלפל

שרה42

New member
תודה על כל התשובות

ברוכה הבאה שרה

תודה על כל התשובות
ועל האיחולים. גם אני מקווה כי לא אצטרך ומי יודע אולי המחזור הטבעי בIVF יצליח (בינתיים התמונה דווקא מעודדת וכרנאה שיהיה דיקור השבוע). קיבלתי את כל הקישורים אבל תגידו לי מה זה טאגליינס? בהצלחה לכולן

טגלינס

תודה על כל התשובות
ועל האיחולים. גם אני מקווה כי לא אצטרך ומי יודע אולי המחזור הטבעי בIVF יצליח (בינתיים התמונה דווקא מעודדת וכרנאה שיהיה דיקור השבוע). קיבלתי את כל הקישורים אבל תגידו לי מה זה טאגליינס? בהצלחה לכולן
טגלינס
בראש העמוד של הפורום יש פס כחול בו מופיעות כל מיני קישורים הקשורים לפורום. אחת מהקישורים הינו ה"טגלינס". אני שוב מאחל לך המון הצלחה ומחזור טיפולים מוצלח ושלא תצטרכי להשתמש הסיוע של חברי פורום שזה בכל מקרה את מוזמנת לבקר פה מתי שתרצי. מלח של פלפל

ayoosh

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

יש לי שאלה בבקשה
ברוכה הבאה

אני מצטרפת למתנצלים... אבל בטוחה שתמצאי פה את כל המידע שתצטרכי, ומקווה שלא תצטרכי אותו...!

מצב
הנושא נעול.
למעלה