יש לי שאלה הזויה במקצת

ברנס1

New member
חחח היום לפני

המכון כושר אכלתי בנונות בכוח (לא מת על בננה) היה אחלה אימון זה באמת כזה מעורר אותך תודה כשף

יש לי שאלה הזויה במקצת

יש זרמים בראסטפרי שהם צמחוניים, וידוע שבארץ אנשים צמחוניים לוקחים B12 בכדורים (זה הויטמין שיש בבשר) אז יכול להיות שלראסטפרים אין בכלל B12 ? או שהם אוכלים משהו צמחי שנותן את זה? (נראה לי שסויה) חח מעניין אם מישהו ידע..

אם הם אוכלים נכון אז יש להם..

אני הייתי צימחונית 9 שנים ובשנה העשירית הפכתי לטבעונית- אכלתי נכון, מה שאומר לפחות שתי ארוחות ביום נורמליות שכל אחת מהן מכילה- סויה, קטניות, דגנים וירקות- ובכללי אמא הייתה טורחת להכין לי מאפים עם קמח סויה וכאלה. הויטמינים בגוף היו מעל הנורמל, הברזל בגוף היה סבבה, לא היה כולסטרול גבוה, לא היה חסר ויטמין B12 וכו'.. אגב יש גבינות צמחוניות של עמק צוריאל/מגדים שיש בהם ת'חלבון הצימחי' <מסויה גם>, טעים יותר מגבינה רגילה! אה ומעדנים בכל מיני טעמים, יאמי.. אז אני אישית לא הייתי דואגת להם
אולי אין להם כאלה 'שיכלולים' נקרא לזה, אבל הם מיושנים, בוח הם אוכלים בריא יותר ממך וממני. אחלה נושא העלת
שיהיה המשך יום מעולה -כשף!

טבעוני הכוונה היא..

שאתה לא אוכל בשר, מוצרי חלב, ביצים, דגים, יש כאלה גם דבש לא אוכלים. למה? מטעמים אידאולוגיים, שהחיות סובלות, סוחטים לפרות ת'מיץ <או יותר נכון ת'חלב>, את העגלים לוקחים מאמא שלהם, מפתמים אותם, מעמידים אותם במכלאה קטנה כדי שיפעילו ת'שרירים תוך כדי עמידה, ככה הבשר איכותי יותר. מה עושים לתרנגולות המסכנות בשביל לקחת מהן ת'ביצים שהן מטילות, וואי והאפרוחים איך הורגים את מי שלא נראה להם
כל הפיטום אווזים שדוחפים להם צינור לגרון ויש עוד כל כך הרבה דוגמאות.. -כשף!

ברנס1

New member
כשף בקשר לפרות

סוחטים לפרות תמיץ כמו שאמרת עם לא הפרה תתפוצץ לא סתם הצחוק אבל נראה לראיתי את זה איפה שהו שצריך לכחת מהם תחלב לא ? נ.ב נכון שכל הקטע עם החיות מגעיל מה שעושים להם אבל אכילת בשר ככה היה גם לפני 4000 שנה יש דברים שפשוט לא ניתן לשנות

bigwill

New member
וואי וואי.. אז מה כן אוכלים!?

עשבים :O (weed?) ((האשבראוניז!! :} ))

bmt29

New member
אחרי שעושים להן הנדוסים והכלאות

גנטיים. פרה ברפת, מייצרת יותר מפי 2 חלב מאשר הכמות שהגוף שלה בנוי ליצר. פרות משוחררות בטבע צריך לחלוב? לא נראה לי... JB

Dtiup

New member
WORD

בנוסף כיום פרות מיצרות את החלב עבורנו ולא כמו בטבע שהן מיצרות את החלב בשביל העגל, בנוגע דברים שאי אפשר לשנות מישהו אמר זאת, אתה טועה. פעם בנאדם אכל בשר בשביל לשרוד לא בשביל ההנאה שלו, היום אף אחד לא אוכל בשר "כי עוד שניה הוא מת" אלא כי הוא רעב וזה טעים לו, בנוסך היום הכל מתבסס על תעשיות בשר שלמות העושות זאת בשביל הכסף.

REL YESAYA

New member
בתור אחד שעבד ברפת

מטרתם היחדיה ברפת היא לתת חלב והרבה... בגלל זה הם אוכלות מה שהם אוכלות...פרה שבגלל מחלה לא נחלבת לחלב לאנשים נחלבת כיד להאכיל את העגלים שברפת... תמיד חולבים ומי שלא נותנת חלב הולכת לשחיטה... כמו כן עגלים זכרים שנולדים נמכרים לחוות גידול עגל בשביל הבשר הנפלא שנקרא עגל חלב.. עגלות עוברות מסלול של גידול לא כל כך נעים בדרך להיות פרת חלב... פרה ממוצאת יכולה בתוכלת חיים ממוצעת לתת כבערך 500אלף עד מיליון שקל לרפת שבה היא חיה... זה ענף מטורף שלא נח לרגע... עבדתי שם שנה ולצערי זה לא העיר בי שום נקיפות מצפון... יום טוב ובתאבון

Dtiup

New member
מוזר מאוד

אתה עבדת שם, ראית את כל מה שהולך שם קרוב יותר מאנשים רגילים ואתה עדיין חושב שזה בסדר? אני לא אכנס לזה , אבל אני לא חושב שאתה יכול להתעלות מעל פרה, מי אתה שתקבע לה איך לחיות. "ותחשבו על זה מאהההההההה "( קומדי סטור נוסטלגיה.) ONE LOVE

:)

לפי מיטב הבנתי בגדול בני האדם מתחלקים לשני סוגים טורפים וצמחונים. יש אנשים שלא צריכים בשר וחוסר צריכה של בשר לא גורם להם למחסור בB12. כמוני למשל. בכל מקרה B12 לא מקבלים רק מבשר. קטניות ואגוזים, למשל, מכילים את הויטמין הזה וגם דרכן אפשר לקבל אותו ולהסתדר מעולה.

../images/Emo45.gif

יש כאלה שאוכלים יותר מהמינימום שבן אדם צריך ביומית שלו ועדיין יש לו מחסור בויטמין זה. תלוי מאוד בבן אדם ובגילו, בדרך כלל מה לאנשים מבוגרים קורה הנ"ל. -כשף!

xXx Shiraz xXx

New member
יש B12 בהרבה סוגי מזונות

סתם מחרטטים על ילדות בנות 12 שמתחילות להיות צמחוניות שהן צריכות תוספי מזון וזה... זה לא הכרחי ואני בכלל נגד כדורים.. יש בפירות [עיין ערך- בננה חחח] ויש בסויה ויש בהרבה דברים למה צריך להכניס רעל [כדורים] לגוף? ולפרוטוקול שאני אוכלת בשר
כי זה טעים ולא כי זה עשיר בבי 12

למעלה