יש לי שאלה מכרעת לכולם

k4school

New member
יש לי שאלה מכרעת לכולם ../images/Emo53.gif

לפני יומיים פתחתי את הפורום (שהוא יותר עמוס כבר מפורומים של חודש
... ישר כוח) וצחוק ככה פתאום חילקתי מספרי תעודת גולש... עכשיו השאלה: אני אמשיך לחלק מספרים ואתם... תנו לי רעיונות מה אפשר לעשות איתם
.... כרגע יש כבר כמה רעיונות הקשורים בחלוקה תעודה אמיתית, שאולי אשלח לכל המישתתפים דוא"ל.... מישהו רוצה לעצב לפורום "המפתח לבית הספר" את הדוגמה לתעודה ??? בנוסף אולי נכין כמה תחרויות ואולי אפילו אוכל למצוא מממן לאיזו מתנה קטנה... תנו לי בבקשה רעיונות וכולם ילקחו בחשבון. רונן

Megapuzik

New member
תסביר יותר על התעודה ..

איך אתה רוצה שהיא תהיה, איזה פורמט..(html,flash,gif,png.....) ? דימה דובין www.signup.co.il

k4school

New member
טוב אז הנה הרעיון והוא מפריח כנפיים

קודם כל אני מבקש שתזכירו בהודעות מפעם לפעם על הודעה זו כי אני מקבל מאט מאוד תגובות ומשום מה רק בפרטי ולא כאן... החלטתי ללכת על רעיון התעודה... בוא נחשוב על עיצוב של תעודה בה יופיעו כמה פרטים חשובים כמו תמונה קטנה של הגולש (למי שרוצה כמובן) מספר תעודת גולש נאמן באתר "המפתח לבית הספר" (זה גם נושא התעודה.... וכו´ התעודה אינה אנימציה כי אם קובץ תמונה שיישלח לכל אחד במייל להדפבה. מכיוון שמדובר במייל אז ניתן לשים תמונות בגודל סביר אבל לא 100 מגה בייט כמובן. אני חושב שמשהו של עד 250 קילו זה סביר ואף מספק אפשרות עיצוב יפה. עותק של התעודות יאוחסן באתר לצפייה ולכן צריך להיות עותק של התעודה יאוחסן באתר. מקווה לראות רעיונות נוספים ועיצוב יפה רונן

Edo33

New member
תגובה ...

אני חושב שאתה מאוד צודק בצבא הייתי מורה בטכני של חיל האוויר הגשתי תלמידי תיכון ( שוחרים ) לבגרות ואני חושב שיש גם חיים מעבר ללימודים עצמם להוסיף קצת צבע .... אני אשמח לעזור בכל מה שתבקש ,אל תתביש לשאול בקשר לרעיון של ת.ז נחשוב על משהו העיקר לקחת את החיים בקלות במיוחד בימים אלו ושוב אל תהסס לבקש עזרה , אני כאן עידו

k4school

New member
לבקש עזרה ??? אני כבר כמעט

מתחנן לעזרה
.... אנא נצל את יכולתך ועזור לנו לענות על שאלות כאן. בצורה זו אוכל להיתמקד (ואולי אפילו לענות
) בנושאים הקשים יותר ולא להעביר את הזמן לענות לשאלות שביכולתכם לעזור לי.... תודה מראש לכל הלוקחים חלק פעיל בפורום ולעוזרים לאחרים בתשובות בפרט. רונן מנהל אתר "המפתח לבית הספר"

k4school

New member
שלום לכולם.... תעודת גולש נאמן ב

פורום הלימוד של אתר "המפתח לבית הספר יוצאת לדרך... לשימחתי הרבה אנו רואים את הפעילות הרבה בפורום ובאתר בכלל ונתקלנו בבעיה קטנה.... נכנסו לנו חברים חדשים שפיספסנו.... אז... קודם כל ברוכים הבאים לאתרנו הקט ולפורום בפרט. כולנו תיקווה כי תמצאו כאן את העזרה שאתם צריכים. אנא לא להשאיר הודעות בעינייני פוליטיקה ורק בעינייני לימודים. קיבלתי מכם הגולשים, הרבה תגובות וחיזוקים והרעיון של הכנת תעודת גולש נאמן ב"מפתח לבית הספר" קורם עור וגידים. אני מצרף להודעה זו תמונה של הגולשים שכבר קיבלו מספרי "תעודת גולש נאמן" אנא בדקו אם אנכם רשומים עדיין ופיספסנו את כניסתכם הראשונה. שוב ברוכים הבאים בילוי מהנה ולימוד מוצלח אריאלי רונן מנהל אתר "המפתח לבית הספר"

למעלה