יש לי שאלה

נועם*

New member
יש לי שאלה ../images/Emo35.gif

דבר ראשון... מה קורה הכל טוב איתכם אנשים? מקווה שכן! אז ככה כמו שאתם יודעים, ואם אתם לא יודעים אז אני נועם ואני בן 16. יש לי שאלה ממש טיפשית שאני בטוח שהתשובה תיהיה שלילית. אז ככה רציתי לדעת אם יש מקומות בילוי של הומואים, כאילו פאבים וכאלה בשביל להכיר אנשים, שיתנו לי להיכנס, למרות גילי? או שזה רקל18 ומעלה? טוב רק רציתי לדעת ואם כן אז תרשמו לי את המקומות, איפה זה ומה דעתכם על המקום כאילו אם אתם ממליצים. נועם

אופק L

New member
אין דבר כזה שאלה טיפשית ../images/Emo80.gif

מקומות בילוי לגייז בישראל יש, תלוי באיזו עיר. דיסקוטקים בתל אביב יש לך את: 1) בכל יום שישי מחצות - TLV, ליין המסיבות של שירזי 2) SCENE דאנס באר - ימי ב´, אלנבי 56, הכניסה חינם 3) HARD FETISH - מסיבות גייז, האוס, סבנטיז - רמב"ם 15 מדרחוב נחלת בנימין, מוצ"ש מ-22:30 בתי קפה בתל אביב: 1) OUT - מ-22:00 ואילך, יום ד´ סגור, נחלת בנימין 45 2) דיווה - בית קפה ומסעדה, מופעי דראג, מונטיפיורי 7 ת"א 3) קפקא - כל השבוע מ-22:00, יבנה 21 4) קפה תיאו - בית קפה וחנות ספרים, לילנבלום 1 (פינת פינס) 5) CHAPS - דאנס בר, רבי עקיבא 22 (בתוך שוק הכרמל) יש גם בחיפה, ירושלים ובאר שבע - אם תרצה אפרסם אותם כתגובה להודעה זו, ותהנה

נועם*

New member
תודה לך אופק

תודה רבה לך אופק, נתת לי רשימה ארוכה תודה, אני גר בפ"ת ככה שזה קרוב לתל אביב, אבל השאלה שלי היא , אם יתנו לי להיכנס למקומות כאלה כי אני רק בן 16

אופק L

New member
לבתי הקפה וחלק מהדיסקוטקים יתנו

לך להיכנס. בקפה תיאו אתה יכול לשבת בכיף, אין הגבלת גיל (לצערי אני כבר מזמן לא בן 16 אז לא שמתי לב אם יש הגבלת גיל במקומות אחרים - אני אשמח אם מישהו שמבין בנושא יכתוב הודעה מתקנת).

MARMELAD

New member
הייתי ממליץ לך בינתיים

להימנע ממועדונים ולהתחיל בבתי קפה סטייל תיאו, קפקא וכו´..

נועם*

New member
תודה

טוב אז אני יקשיב להצעתכם ואני אתחיל עם קפקא, נירה, ואני אולי גם יספר חוויות
תודה מיוחד למרמלדי ולאופק

Yaniv-DC

New member
ולחשוב שאני

ולחשוב שאני בגיל 18 עוד הייתי מספר שקוראים לי ערן או אלון או רונן או ירון או נועם... בשלב מסויים איבדתי מעקב על למי נתתי איזה שם והתחיל להיות בלאגן... משעשע
(עד ההסתבכות עם ערן מרמת גן שאתם בטח כולם מכירים...)

מלצר

New member
תיקון טעות

קפקא פתוח כל יום מ-8 בערב ועד אחרון הלקוחות. אין הגבלת גיל.

למעלה