יש לי שאלה

Past Shatterer

New member
לא!

ודיי כבר להגיד שהיא כן! היא בסה"כ אמרה שיוסי היה עושה את זה לה אם הוא היה באותו מצב כמוה, ובגלל זה הוא חושב שזה מה שהיא עשתה. קצת הבנת הנשמע, בחייכם.

MEYTAL 14

New member
היא לא אמרה לא והיא לא הכחישה. אז ברור שכן

אם היא לא עשתה את זה היא הייתה אומרת כדי שהקהל לא יתפוס ממנה רעה ויוסי היה יוצא דביל.

Past Shatterer

New member
../images/Emo46.gif כי מן הסתם זאת שאלה ממש מעליבה?

ולפעמים לא צריך לשאול. כשהיא אומרת את זה היא מוציאה את עצמה מהכלל ובגלל זה היא לא הודתה שזה מה שהיא עשתה. לפי מה שהבנתי אין סרטונים שמאשרים או מפריכים את מה שבאמת קרה שם. אבל יותר מאדם אחד (שהוא לא שפרה או קשור אליו) אמר שהלחם לא היה שם בכלל. -_-

Hypnotize

New member
טוב ילדים מוגבלים- תרגעו!

אם אין למישהו תשובה שמוכיחה בוודאות או שמישהו יודע ממכור אמין אל תענו, את שרשור ההשערות המפגר כבר קראתי.

mylene1

New member
היא לא...

היא אמרה כמה פעמים שהיא לא עשתה את זה והיא אמרה את זה לפחות 3 פעמים. מה שכן, היא אמרה שהיא בטוחה שזה מה שהוא היה עושה...

Hypnotize

New member
אוקיי נשמע אמין

אני לא מנויה של הוט ואני לא עוקבת 24/7 ככה שאני לא יודעת כל מה שנאמר. מה שמרגיז באמת זה שהראו בערוץ 22 את כל הלאגן סביב הלחם ולמרות שההפקה יודעים ב100% את האמת הם פשוט משחקים אותה טיפשים ולא מסדירים את העניין רק כדי שאנשים בתוך הוילה ישנאו אחד את השני יותר זה מה שנקרא עבודה בעיניים על הצופים ואתם עוד משלמים להם כסף.. לכו תבינו.. המשך צפייה נעימה :]

גוני3

New member
נכון היא לא מחקה מהסיבה הפשוטה שזה גם לא נרשם

התחיל ויכוח בינה לבין יוסי ועינב ולא ניסגר כלום בוויכוח. כולם יודעים שלא נירשם גם יוסי. יוסי היה קצת עצבני בגלל שאין לו סגריות והחליט להעלות את נושא הלחם הפעם מזווית של " הזמנו -אז איפה הלחם " בא לו קצת להכניס לה -בסדר ,חוקי.

אור2221

New member
הלא אם נרשם קמח מן הסתם לא נרשם לחם

כי הם לא היו מזמינים את שניהם.

3pac היחיד

New member
ראיתי את הרשימה אבל שימו לב שאיפה שרשום קולה

מחוק שפרה לפני שנכנסה לחדר האח הגדול מחקה את הלחם מהרשימה מה שראיתם זה הרשימה בחדר של האח הגדול

blur2

New member
אולי די כבר להגיד שהיא מחקה

כשאנשים אומרים לך שהיא לא, והיא בעצמה אמרה כמה פעמים שהיא לא.

דינה128

New member
די עם הפרנויה. הקולה והלחם לא עולים אותו דבר

והם סגרו את התקציב על האגורה. יוסי בעצמו אמר לשפרה בשיחה ביניהם אחרי ההדחה שהאח הגדול אמר לו שהיא לא מחקה וכל מי שיש לו את תמליל הדברים מוזמן להעלות. אתם כל הזמן מעלים כאן דברים לרעתה, אז קדימה, תעלו את הדברים כפי שנאמרו ופעם אחת לתמיד ידעו כולם שגם האח הגדול אמר ליוסי שהיא לא מחקה.

למעלה