יש לי שאלה..

...Blue

New member
אפרופו מחסום ורוורסים..

מה שאותו נהג עשה נחשב לעבירת התנועה החמורה ביותר שקיימת.. ושלא לדבר על הסיכון הענק לעצמו ולאחרים..

מרי-לו

New member
אעצום עיניים ../images/Emo178.gif

סתם סתם... ברור שאפנה לכיוון רוכב האפניים... בטנדר יש 4 אנשים וברכבת עוד מאות שיכולים למות כתוצאה מההתנגשות בטנדר בוקר טוב לכולם/ן

ההגיון אומר להציל חיים של שלושה

הוא הנכון ברגעי האמת אנחנו מקבלים כוחות שלא ידענו על קיומם קודם לכן...ועושים את הדבר הנכון בוקר של חדשות טובות

הצופה.

New member
שאלה

קשה ארבע אנשים בטנדר בטח עובדים זרים לא יהודים וההוא על האופניים בתנאי שאלו לא אופני ספינינג (לך תדע) בטח גם עובד זר 30 שניות אתה אומר? הייתי מסדר את נקודת התצפית למצב שאוכל לראות טוב יותר (כמה פעמים יוצא לאדם לראות תאונות בחייו) בקיצור הייתי מודיע לנהג לעצור באופן מיידי נראה 30 שניות מספיק לזמן עצירה ומזמין כוחות חילוץ

סיכום ביניים ושאלת המשך

4 משיבים לא יכלו לעמוד בשאלה ולא השיבו. 3 השיבו שיסיטו את הרכבת אבל השתמשו בסיבה מרככת שעזרה להם להכריע. 4 השיבו בנחרצות שיסיטו את הרכבת על מנת לצמצם את הפגיעות בנפש. 0 השיבו שלא יסיטו את הרכבת. שאלת המשך- אתם משקיפים מטעם רכבת ישראל בצמתים ועומדים על גשר שמתחתיו עוברת הרכבת. טנדר נתקע על הרכבת ובו 4 אנשים. איש שמן עומד לידכם וצופה ברכבת המתקרבת. הרכבת מתקרבת במהירות ובאפשרותכם לשנות את מסלולה בכך שתשליכו את האיש מהגשר אל הפסים. באם תבחרו לעשות זאת האיש יהרג אך ה-4 שבטנדר יינצלו. אף אחד נוסף לא ייפגע. יש לכם 30 שניות להחליט. מה תעשו?

ק o ם

New member
לקחת חיים

של אדם תמים, שכל חטאו היה בזה שעמד על ידי, על מנת להציל חיים אחרים ?

זה הרבה יותר קל

כי אז הדילמה היחידה שלי אם אני משליכה את עצמי? אבל כאן הוא הוסיף שהוא שמן נו מה יהיה עכשיו?חחח

קסומה

New member
תשובה נחרצת..

אניח לשמן לחיות את חייו בשקט. הוא לא צריך להיות אשם בטיפשותם של אחרים...

למעלה