יש לי שאלון בשבילכם.

hen 10

New member
יש לי שאלון בשבילכם.

יש לי שאלון אליכם! תהנו ממנו:) כללי: 1. שם: 2. מה פשר הניק ניים 3. תאריך לידה: 4. אזור מגורים: 5. אי סי קיו או מסנג'ר: 6. חיה אהובה? 7. צבע אהוב? מוסיקה: 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? 2. על מה היית רוצה לנגן? 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? 6. להקה/זמר שלדעתך לא מתאים לעולם המוסיקה 7. אתה אוהב לרקוד? 8. תאר איזה סוגי ריקוד אהובים עליך? 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? שאני אדע מה לבשל לך: 1. המסעדה האהובה: 2. המסעדה השנואה: 3. בשר מעודף: 4. גבינה מעודפת: 5. ירק מועדף: 6. תבלין מועדף: 7. פרי מועדף: 8. דג מועדף: 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): 10. מאפה מועדף: 11. שתיה קרה מועדפת: 12. שתיה חמה מועדפת: 13. שתיה חריפה מועדפת: 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: הכוכבים הנוצצים של הוליווד וגם מהארץ: 1. סרט אהוב: 2. במאי אהוב: 3. שחקן/ית אוהב (מבחינת רמת משחק) 4. שחקן/ית אוהב (מבחינת מראה) 5. סרט אחרון שראית 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים 8. סדרה אהובה: 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? כישורים מיקצועיים: 1. איזה מגמה היית בביה"ס? 2. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא 3. מה החלום שלך לקריירה? 4. אם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 5. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? 6. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? דת ואמונה: 1. יש אלוהים? 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? 4. האם העולם הבא קיים? 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? 6. מלאכים ושדים - קיימים? 7. ערפדים ורוחות - קיימים? 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? 9. חיזרים, אב"מים... האמת באמת נמצאת שם? 10. איך נוצר העולם? 11. איך נוצר המפץ הגדול? 12. מי יצר את אלוהים? 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה?

DeeP PurplE16

New member
עונה ....

כללי: 1. שם:נועה .. 2. מה פשר הניק ניים :דיפ פרפל (סגולכהה בעברית צחה ) להקת רוק משנות ה-70 . 3. תאריך לידה:20.1.1991 4. אזור מגורים:רמת הגולן 5. אי סי קיו או מסנג'ר:לאזוכרת .... 6. חיה אהובה?כלבים 7. צבע אהוב?כחול מוסיקה: 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? לא 2. על מה היית רוצה לנגן? פסנתר או גיטרה 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? אין לי להקה וגם לא הייתי רוצה אני לא יודעת לשתף פעולה . 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? רוק . 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון?אוונסנס (יש להם שירים שמתאימים למצב רוח דיכאוני ) 6. להקה/זמר שלדעתך לא מתאים לעולם המוסיקה ? אבי ביטר ..... 7. אתה אוהב לרקוד? כן 8. תאר איזה סוגי ריקוד אהובים עליך? אין סוג ריקוד ספיציפי סתם לרקוד זו הדרך הכי טוב לשחרר כעסים . 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? כן... 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא .... 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? אני נומעת מלהיסחף עם הזרם אף אחד מחברי לא שומע את השירים שאני שומעת (או יותר נכון הם שונאים אותם ) 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? אממממממ יש הרבה . שאני אדע מה לבשל לך: 1. המסעדה האהובה:שום מסעדה האוכל של סבתא אף אחד לא מבל כמוה. 2. המסעדה השנואה: כל מסעדות הבשר למינהם אין שם מה לאכול . 3. בשר מעודף: אני צימחונית 4. גבינה מעודפת: קוטז' 5. ירק מועדף: מלפפון 6. תבלין מועדף: לא יודעת .... 7. פרי מועדף: תפוח 8. דג מועדף: דניס 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): אני אוכלת כל מה שטעים אין לי העדפות . 10. מאפה מועדף: בורקס פיצה ... 11. שתיה קרה מועדפת: קולה ... 12. שתיה חמה מועדפת: נס קפה . 13. שתיה חריפה מועדפת: אני אלרגית לאלכוהול ..... 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: במבה עם מים . הכוכבים הנוצצים של הוליווד וגם מהארץ: 1. סרט אהוב: "טיטאניק "( זה הסרט היחיד שאפשר לראות מיליוןפעמים ולא נמאס ) 2. במאי אהוב: אמממממ לא יודעת . 3. שחקן/ית אוהב (מבחינת רמת משחק) : ניקול קידמן והשחקן ששיחק ב"פסנתרן " שכחתי איך קוראים לו ... 4. שחקן/ית אוהב (מבחינת מראה) גוני דפ ומישל פיפר 5. סרט אחרון שראית "מיליון דולר ביבי " (מומלץ ) 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים כל סרט בטריולוגיה של "שר הטבעות " 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים "טיטניק " 8. סדרה אהובה:חברים ..... 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? אני רוצה להיות שחקנית מוערכת אחר כך סלבס . 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? לאףאחד .... 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? פנלופה קרוז (הלוואי ). 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? שעתיים . 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? שני סרטים בחודש . 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? אני לא שוכרת סרטים . 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? למורה למשחק שלי .... כישורים מיקצועיים: 1. איזה מגמה היית בביה"ס? אני הולכת למגמה ספרות ותיאטרון . 2. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא ? אני עוד לא הגעתי לצבא אבל אני מאוד רוצה לללכתלחיל קרבי . 3. מה החלום שלך לקריירה? אני רוצה ללמוד פילוסופייה , אני רוצה להיות שחקנית (ובעיקר בתיאטרון ) וכמובן לעסוק בכתיבה . 4. אם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? רופאת שיניים . 5. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? אמ לא .... 6. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? כל עיסוק שיהיה קשור בנהיגה ... דת ואמונה: 1. יש אלוהים? יש . 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? אלוהים זה דבר שקיים בתוכנו ולא משנה מה הוא . 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? כאחד שלמדה ועדיין לומדת על כל הדתות עדיין לא הצלחתי להבין אותן . 4. האם העולם הבא קיים? כן ... 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם?כן מאמינה ועדיין חושבת על זה . 6. מלאכים ושדים - קיימים? לא .. 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא .. 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא כל כך על טבעי יש לי דודה שהיא מדיום יש חלומות שמתגשמים אינטואציות היא אמרה כל מיני דברים שבאמת קרו. וגם חברה של אחותי יש לה איזה משהו ביום העצמאות היא הסתובבה במסיבה וכל הזמן אמרה שמישהו ימות ובאמת מישהי שהיא מכירה נדרסה ונפטרה באותו יום . וגם היא אמרה לאחוי שאנשים שהיא מכירה יעברו תאונת דרכים ואחרי חמש דקות התקשרו לאחותי וסיפרו לה שעברנו תאונת דרכים . 9. חיזרים, אב"מים... האמת באמת נמצאת שם? לא .... 10. איך נוצר העולם? זה נושא מרתק קראתי כמה איזה חמישהספרים שעוסקים בקשר של בריאת העולם לפי הת"נך ולאבולוציה זה נושא שאי אפשר לענות עליו בקלות . 11. איך נוצר המפץ הגדול? לא יודעת .... 12. מי יצר את אלוהים? אנחנו .... 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה?יש לנו נשמה ...

כן ברור...

אבל זו דיי סתירת ערכים עמוקה... כאילו דגים זו לא חיה? אלא אם כן היא צימחונית כי זה לא טעים לה וזה משו אחר...

Crazy Snail

New member
כבר אמרתי לך.. נראה לי..

אני מכיר מישהו שהוא צמחוני ואוכל דגים, הוא נראה לי גם שרף פעם נמלה :-S הבעיה שלו שהוא רואה תרנגולות ופרות אחרת מדגים, פחות "אנושיים" לא יודע, כל אחד והאידיאולוגיה שלו..

Crazy Snail

New member
האמת שהיה |וטמבל|טיפשי מצדי לומר

..."הדגש|הבעיה שלו שהוא רואה תרנגולות.. טיפשי לומר "בעיה", לא נורא, תסלחי לי, נכון

תמיד../images/Emo23.gif

ו.. אני יודעת שיש כאלה שצימחוניים וכן אוכלים דגים.. זה לא קשור. שאלתי כי אני מתעניינת וגם כדי להבין למה היא עושה אתזה.. מן [זה לא]הסתם שאם היא אוכלת דגים אז זו לא אותה אידיאולוגיה.. בגלל זה אני שואלת.... יש מבין?

DeeP PurplE16

New member
אמממממ......

אני גרה ברמת הגלן בחור נקרא קצרין ....(מכירה ??)... ואולי לא התנסחתי טוב אני לא אוכלת בשר כי אני לא אוהבת בשר לא מתוך עיקרון (אני חושבת שזה עיקרון די טיפשי ),אבל אני אוהבת דגים .... ומי שלא אוכל ובשר ודגים לא נקרא צימחוני אלא טיבעוני ....

טעות.

אני צימחונית [דיי טרייה למען האמת] מתוך עיקרון ואני לא אוכלת דגים... צימחוני - אחד שלא אוכל אוכל שהיה חי [בשר, דגים, וכד']... טבעוני - אחד שלא אוכל בשר [ודגים מן הסתם..] וגם דברים שהגיעו מהחי... חלב, ביצים וכד'... וכן שמעתי על קצרין... אשמח אם תגידי לי למה את חושבת שזה עיקרון די טיפשי...
.

Crazy Snail

New member
../images/Emo128.gif

אני פוסל את זה שאת פוסלת
תראי, אני לא צמחוני, אבל אני לא פוסל, כי יכול להיות גם אני טועה (בדיוק כמו שאת חושבת שהצמחונים טועים), ככה שאין כאן "צודק"/"לא צודק" הכל עניין של אידיאולוגיה...

T S F1

New member
חן שכחה לתת קרדיט

אז הקרדיט הולך למיכל מהפורום של סי היימן. כללי 1. שם: טניה 2. מה פשר הניק ניים: סיפור ארוך מדי.. 3. תאריך לידה: 28/7/88 4. אזור מגורים: קרית אתא 5. אי סי קיו או מסנג'ר: 241466993 6. חיה אהובה? כלב 7. צבע אהוב? שחור/כחול כהה מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? גיטרה ומעט מאוד תופים 2. על מה היית רוצה לנגן? בס!!!!!! 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? רוק... 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? רוק ישראלי שולט!! 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? תיסלם נראה לי 6. להקה/זמר שלדעתך לא מתאים לעולם המוסיקה: שכחתי איך קוראים לו.. אבל הוא ביוונית ופעם הוא שר איזשהו שיר עם מושיק עפיה.. 7. אתה אוהב לרקוד? אני? לרקוד? כן בטח.. 8. תאר איזה סוגי ריקוד אהובים עליך? - 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? לא 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא.. 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? אני שומעת מה שאני אוהבת בלי שום קשר לסביבה שלי.. 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? יזהר אשדות וברי סחרוף.. גם ביחד וגם לחוד.. פשוט מוכשרים!! שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: טאיוון 2. המסעדה השנואה: כל המסעדות הרוסיות למינהן.. 3. בשר מעודף: בשר לא מועדף! 4. גבינה מעודפת: מממ.. גבינה לבנה.. 5. ירק מועדף: מלפפון/ עגבניה 6. תבלין מועדף: אממ.. כל תבלין.. העיקר שלאוכל יהיה טעם.. 7. פרי מועדף: שסק 8. דג מועדף: מושט 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): סיני 10. מאפה מועדף: לא יודעת.. 11. שתיה קרה מועדפת: קולה 12. שתיה חמה מועדפת: קפה [ושיהיה הפוך!!] 13. שתיה חריפה מועדפת: אווו.. עכשיו אנחנו מדברים :) אממ.. אני אוהבת הכל.. 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: מלון הכוכבים הנוצצים של הוליווד וגם מהארץ 1. סרט אהוב: "קלרה הקדושה" 2. במאי אהוב: שפילברג 3. שחקן/ית אוהב (מבחינת רמת משחק) אלון אבוטבול 4. שחקן/ית אוהב (מבחינת מראה) אף אחד.. נראה לי.. 5. סרט אחרון שראית משהו ביס "ספינת הרפאים" נדמה לי.. 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: הארי פוטר ואבן החכמים 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: הצעקה 8. סדרה אהובה: "מכושפות" 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? אני דומה רק לעצמי.. 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? אף לא העלו לידי את הנושא... 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? אני כמעט ולא רואה טלויזיה.. בקושי שעה.. 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? לא הרבה.. אולי סרט אחד בחודשיים.. 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? אולי אחד בחצי שנה.. 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לאמא ואבא כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? הייתי? אני עדיין בבציפר.. שיווק ותקשורת 2. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: אני נורא רוצה לשרת בגל"צ 3. מה החלום שלך לקריירה? אופה 4. אם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? אמממ.. לא יודעת.. מה רע באופה? 5. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? פילוסופיה!! 6. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? מנקת רחובות דת ואמונה 1. יש אלוהים? לא 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? אין אלוהים 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? אף אחד 4. האם העולם הבא קיים? כן 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? מאמינה.. אני חושבת שהייתי קוף! 6. מלאכים ושדים - קיימים? קיימים 7. ערפדים ורוחות - קיימים? קיימים 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא זכור לי שקרה.. 9. חיזרים, אב"מים... האמת באמת נמצאת שם? ברור.. נראה לכם היגיוני שבכל הגלקסיה הענקית הזאת אין עוד איזשהו יצור חי?! 10. איך נוצר העולם? התנגשות של מטאור בכדור הארץ.. 11. איך נוצר המפץ הגדול? סתכלו למעלה.. 12. מי יצר את אלוהים? בני האדם.. היה להם צורך להאמין במשהו 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? יש נשמה

T S F1

New member
קבלו תיקון

10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? כן!!! אתמול רקדתי באמצע הרחוב, במסעדה ועל ספסל בחוף הים :)

actress

New member
חי חי חנצ'וק מתה עלייך היא קוראת../images/Emo8.gif

לאב יו בייבי ואני אעתיק מהפורום שלנו
וחוץ מזה נשמח לשתף פעולה בעתיד כי יש על מה
1. שם: מיכל 2. מה פשר הניק ניים: כי אני אוהבת משחק 3. תאריך לידה: 20.3.1981 4. אזור מגורים: ראשל"צ 5. אי סי קיו או מסנג'ר: גם וגם 6. חיה אהובה? פינגווין, כלבים 7. צבע אהוב? כחול / שחור מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? לא 2. על מה היית רוצה לנגן? תופים 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? NOT 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? מוזיקה ישראלית,רוק, ושירי ילדים (דיסני) 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? אני לא בדיכאון אבל לפעמים שקורים דברים עצובים אז שמה דיסקים של סי לצ'יפור המצב רוח 6. להקה/זמר שלדעתך לא מתאים לעולם המוסיקה? אממ.. 7. אתה אוהב לרקוד? לא כ"כ 8. תאר איזה סוגי ריקוד אהובים עליך? 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? לא 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? תלוי 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? עידן רייכל אומן צעיר וכישרוני שממש מתקדם לאט לאט ובקצב שלו, אליזט (אני לא משוחדת) אני באמת חושבת שהיא בחורה כשרונית מאוד ומיוחדת שיודעת לדחוף את עצמה לכל מקום. שאני אדע מה לבשל לך (אני לא יודעת לבשל אבל אם יבשלו לי אז...) 1. המסעדה האהובה: אר קפה 2. המסעדה השנואה: ------ 3. בשר מעודף: רוסטביף / קורנביף 4. גבינה מעודפת: קממבר / רוקפור 5. ירק מועדף: מלפפון 6. תבלין מועדף: ---- 7. פרי מועדף: מנגו 8. דג מועדף: ---- 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): אוהבת את המטבח ההונגרי והמזרחי 10. מאפה מועדף: רוגלך 11. שתיה קרה מועדפת: מנגו / קולה 12. שתיה חמה מועדפת: שוקו בלגי 13. שתיה חריפה מועדפת: לא שותה 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: הכוכבים הנוצצים של הוליווד וגם מהארץ 1. סרט אהוב: משפחת סופר על, וכל מיני סרטי מתח 2. במאי אהוב: 3. שחקן/ית אוהב (מבחינת רמת משחק) מהארץ: סנדרה שדה, טלי שרון, וחנה לסלאו ומחול: סוזן סרנדון ווופי גולדברג 4. שחקן/ית אוהב (מבחינת מראה) מהארץ: נתן רביץ ולא קשור רק למראה ומחו"ל דני דה ויטו ולואי דופינס 5. סרט אחרון שראית: משפחת סופר על 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים : כל מיני 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים "ילדים בממלכת הצעצועים" משנות ה 80 8. סדרה אהובה: ארץ נהדרת, משחק מכור, פספוסים, חדר מלחמה, מילואים, גיא פינס ועוד..... 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? פעם כן שערוץ הילדים עוד היה משהו ועכשיו כבר פחות כי זה לא חשוב כ"כ 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? לא יודעת 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? פה ושם אומרים מידי פעם (אתם בטח מנחשים) 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? אוווו אווווו 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? כמעט ואין זמן 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? כמעט ואין זמן 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? ת'אמת לסי על הכל. כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? תאטרון 2. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: גרפיקאית 3. מה החלום שלך לקריירה? תחום המשחק 4. אם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? אולי אולי ספרית כלבים 5. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? וטרינרית (אולי) הכי הייתי רוצה להיות מאמנת / מאלפת דולפינים 6. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? קברנית דת ואמונה 1. יש אלוהים? לא יודעת 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? 4. האם העולם הבא קיים? כן 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? אני מאמינה 6. מלאכים ושדים - קיימים? מלאכים כן, יש כאלה כרגע. 7. ערפדים ורוחות - קיימים? ערפדים לא רוחות דווקא כן. 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא זוכרת כרגע 9. חיזרים, אב"מים... האמת באמת נמצאת שם? לא ידוע 10. איך נוצר העולם? 11. איך נוצר המפץ הגדול? 12. מי יצר את אלוהים? 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? יש.

actress

New member
איתי ולא עם הטרולים ../images/Emo3.gif כי ידוע

שיזהר וסי עבדו המון ביחד ואני אשים את הפורום ברשימה אצלנו

AndreaCorr ©

New member
תשובות ../images/Emo13.gif

כללי: 1. שם: שרון 2. מה פשר הניק ניים: הסולנית של הקורס 3. תאריך לידה: 25/8 4. אזור מגורים: הרצליה 5. אי סי קיו או מסנג'ר: 146516939, או [email protected] 6. חיה אהובה? זברות, כבשים וחמוסים 7. צבע אהוב? שחור מוסיקה: 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? גיטרה ועוד כמה דברים, אבל הם לא ממש נחשבים 2. על מה היית רוצה לנגן? תופים 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? אין להקה, רוק קל 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? רוק, רוק ישראלי, מוזיקה אירית, קצת פופ 5. איזה להקה אתה שומע כשאתה בדיכאון? לא משהו ספציפי. 6. להקה/זמר שלדעתך לא מתאים לעולם המוסיקה? אוהו... שאני אתחיל? 7. אתה אוהב לרקוד? לא במיוחד 8. תאר איזה סוגי ריקוד אהובים עליך? 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? לא ממש 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? גם לא 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? אני לא ממש הולכת אחרי המיינסטרים, כי מיינסטרים תמיד נמאס בסוף. אבל אי אפשר להגיד שאני לא שומעת גם מזה וגם מזה. 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? יזהר
שאני אדע מה לבשל לך: 1. המסעדה האהובה: אין משהו כזה 2. המסעדה השנואה: גם 3. בשר מעודף: בשר סויה
אני צמחונית 4. גבינה מעודפת: קוטג' 5. ירק מועדף: כרובית 6. תבלין מועדף: מלח 7. פרי מועדף: תפוז? 8. דג מועדף: fish are friends, not food! לא ראיתם מוצאים את נמו? 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): אין לי מושג 10. מאפה מועדף: בראוניז 11. שתיה קרה מועדפת: מים, מיץ תפוזים 12. שתיה חמה מועדפת: מקיאטו 13. שתיה חריפה מועדפת: אין לי מושג 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: ברוקולי. הכוכבים הנוצצים של הוליווד וגם מהארץ: זו שאלה או...? 1. סרט אהוב: הצלצול, הרדוף לבן 2. במאי אהוב: אין 3. שחקן/ית אוהב (מבחינת רמת משחק)? לא יודעת 4. שחקן/ית אוהב (מבחינת מראה)? ג'יימס פרנקו 5. סרט אחרון שראית? מסיבת פיג'מות. אל תשאלו. פשוט אל. סרט מזוויע. 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים? הצלצול 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים? הצלצול. כן, כן. 8. סדרה אהובה: כל מיני 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? לדעתי? אף אחד 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? אומרים לי הרבה שלאלייזה דושקו. אמרו לי גם ג'סיקה אלבה, דניאלה פיק, ועוד כמה כאלה. זה לא נכון אגב. 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצע מול הטלוויזיה? מעט מאד 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצע בחודש? אני רואה אולי 2 בשנה 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממוצע בחודש? 1 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לאחים שלי כישורים מיקצועיים: 1. איזה מגמה היית בביה"ס? אני עדיין - פילוסופיה 2. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא? אני לפני צבא 3. מה החלום שלך לקריירה? אין לי מושג 4. אם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 5. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? קרימינולוגיה 6. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? פקידותי דת ואמונה: 1. יש אלוהים? לא. 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? אף אחד. 4. האם העולם הבא קיים? לא. 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? לא. 6. מלאכים ושדים - קיימים? לא. 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא. 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? קרה, סתם צירוף מקרים. 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? סביר שיש עוד דברים ביקום מלבדנו. 10. איך נוצר העולם? המפץ הגדול. 11. איך נוצר המפץ הגדול? זה כבר מעבר לבינתי. 12. מי יצר את אלוהים? אין אלוהים. 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? תגובה כימית מוזרה. מעצבן להודות, אבל זה ככה.

•No¥a•

New member
ניימ.

כללי: 1. שם: נויה 2. מה פשר הניק ניים? פשוט השם שלי 3. תאריך לידה: 30.11 4. אזור מגורים: צפון 5. אי סי קיו או מסנג'ר: [email protected] 6. חיה אהובה?
7. צבע אהוב?
מוסיקה: 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? לא :X 2. על מה היית רוצה לנגן? ממ.. גיטרה (?) אולי תופים.. 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? לא רוצה שתהיה
4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? רוק.. 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? לא להקה, פשוט שירים שקטים.. 6. להקה/זמר שלדעתך לא מתאים לעולם המוסיקה יש כ"כ הרבה..
7. אתה אוהב לרקוד? לא :X 8. תאר איזה סוגי ריקוד אהובים עליך? לא אהוב. 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? לא 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא.. 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? נמענת
12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? יש הרבה
שאני אדע מה לבשל לך: 1. המסעדה האהובה:
2. המסעדה השנואה:
3. בשר מעודף: ממ.. כמעט הכל 4. גבינה מעודפת: זיתים 5. ירק מועדף: שיהיה מלפפון 6. תבלין מועדף: 7. פרי מועדף: ממ.. 8. דג מועדף: 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): הסיגנון של אמא
10. מאפה מועדף: עוגה (?) 11. שתיה קרה מועדפת: תפוזים 12. שתיה חמה מועדפת: תה 13. שתיה חריפה מועדפת:
14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: ממ.. לא הכוכבים הנוצצים של הוליווד וגם מהארץ: 1. סרט אהוב: שאלה קשה.. יש הרבה סרטים אהובים
2. במאי אהוב:
3. שחקן/ית אוהב (מבחינת רמת משחק) ממ.. 4. שחקן/ית אוהב (מבחינת מראה) ממ.. 5. סרט אחרון שראית שיעון של בנות (סרט דפוק..) 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים יש הרבה כאלה.. 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים לא נראה לי שיש אחד כזה ואם כבר אז אולי .. מלך האריות (?)
8. סדרה אהובה: השיר שלנו
9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? לא דומה 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? לא דומה 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? ממ.. 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? אם כבר ממוצע של שנה, שונאת את הקולנוע >< 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש?
15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לא הייתי זוכה, אבל אם כבר אז.. לא'דעת :X כישורים מיקצועיים: 1. איזה מגמה היית בביה"ס? לא הייתי 2. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא? לא עסקתי 3. מה החלום שלך לקריירה? אין חלום 4. אם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? ... 5. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? לא יודעת.. 6. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? כל מיני דת ואמונה: 1. יש אלוהים? אולי 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? דו 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? אפאחד 4. האם העולם הבא קיים? יכול להיות 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? לא 6. מלאכים ושדים - קיימים? אולי 7. ערפדים ורוחות - קיימים? כנ"ל 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא 9. חיזרים, אב"מים... האמת באמת נמצאת שם? מייבי 10. איך נוצר העולם? ... 11. איך נוצר המפץ הגדול? ... 12. מי יצר את אלוהים? ... 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? נשמה ^^

למעלה