יש לי שאלון בשבילכם.

red butterfly

New member
....

כללי: 1. שם: אילת 2. מה פשר הניק ניים: פרפר אדום-כי אני אוהבת את הצבע אדום, וכי אני מכורה לסרט אפקט הפרפר
סתם זה מה שיצא.. 3. תאריך לידה: 3.4.89 4. אזור מגורים: ראש העין 5. אי סי קיו או מסנג'ר: 167667088 6. חיה אהובה? כלב 7. צבע אהוב? אדום, כחול, סגול, שחור מוסיקה: 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? גיטרה 2. על מה היית רוצה לנגן? תופים 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? לא רוצה שתהיה.. 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? רוק 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? שירים שמתאימים למצברוח.. לא להקה 6. להקה/זמר שלדעתך לא מתאים לעולם המוסיקה: מממ הרבה 7. אתה אוהב לרקוד? לא 8. תאר איזה סוגי ריקוד אהובים עליך? - 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? - 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? - 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? לא, רוב החברים שלי בכלל לא אוהבים את המוזיקה שאני שומעת. 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? יש המון... שאני אדע מה לבשל לך: 1. המסעדה האהובה: ספגטים
2. המסעדה השנואה: לא יודעת 3. בשר מעודף: אני צמחונית 4. גבינה מעודפת: פילדלפיה 5. ירק מועדף: מלפפון 6. תבלין מועדף: אין 7. פרי מועדף: אין 8. דג מועדף:
9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): איטלקי 10. מאפה מועדף: בורקס גבינה 11. שתיה קרה מועדפת: מים 12. שתיה חמה מועדפת: שוקו 13. שתיה חריפה מועדפת: אין 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: אמממ לא יודעת הכוכבים הנוצצים של הוליווד וגם מהארץ: 1. סרט אהוב: אפקט הפרפר
2. במאי אהוב: זה שביים את אפקט הפרפר חח סתם לא יודעת 3. שחקן/ית אוהב (מבחינת רמת משחק) אין 4. שחקן/ית אוהב (מבחינת מראה) אין 5. סרט אחרון שראית: נראה לי אפקט הפרפר... 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: אפקט הפרפר
7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: מלך האריות
8. סדרה אהובה: אין 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? אף אחד 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? לא יודעת 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? לא הרבה 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצע בחודש? 1 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממוצע בחודש? 2 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? ממממ לא יודעת :/ כישורים מיקצועיים: 1. איזה מגמה היית בביה"ס? עדיין לא הייתי... אני מקווה להיות בערבית 2. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא? כנ"ל.. מקווה להיות במודיעין
3. מה החלום שלך לקריירה? לא יודעת 4. אם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? - 5. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? לא נראה לי 6. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? שוחטת :| דת ואמונה: 1. יש אלוהים? לא 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? אין אלוהים 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? אף אחד 4. האם העולם הבא קיים? אולי 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? לא מאמינה 6. מלאכים ושדים - קיימים? לא 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא שזכור לי 9. חיזרים, אב"מים... האמת באמת נמצאת שם? חייב להיות משהו בעולמות אחרים 10. איך נוצר העולם? המפץ הגדול 11. איך נוצר המפץ הגדול? אין לי שמץ 12. מי יצר את אלוהים? בני האדם.. יותר נכון הם המציאו אותו 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? תגובה כימית מוזרה

הנה שלי...

. שם: ליאת. 2. מה פשר הניק ניים: בואו נחשוב ביחד.... 3. תאריך לידה: 14/8 (וחסר למי ששוכח). 4. אזור מגורים: אזור מרכז. 5. אי סי קיו או מסנג'ר: איסיקיו- 308432733 מסנג'ר- [email protected] 6. חיה אהובה? כלבים. 7. צבע אהוב? שחור. מוסיקה: 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? לא מנגנת. 2. על מה היית רוצה לנגן? גיטרה ובס. 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? הייתי רוצה להקת רוק כמו תיסלם או להקת מטאל בסיגנון מטאליקה או בסיגנון salem. 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? רוק, וטאל ושלוחותיהם. 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? הרבה. 6. להקה/זמר שלדעתך לא מתאים לעולם המוסיקה- כל זמרי הפופ והדיכאון. 7. אתה אוהב לרקוד? מאוד! 8. תאר איזה סוגי ריקוד אהובים עליך? אממ יש הרבה. 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? כן. 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? כן. 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? אממ אני שומעת מה שאני אוהבת ולא אכפת לי מה אחרים חושבים על הטעם המוסיקלי שלי. 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? יזהר. שאני אדע מה לבשל לך: 1. המסעדה האהובה: יש הרבה. 2. המסעדה השנואה: יש גם הרבה. 3. בשר מעודף: מה זאת השאלה הזאת? 4. גבינה מעודפת: קוטג' עם הבית. 5. ירק מועדף: לא יודעת. 6. תבלין מועדף: מלח. 7. פרי מועדף: תפוח. 8. דג מועדף: ? 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): הכל. 10. מאפה מועדף: קרוסונים עם ריבת חלב מהמאפייה ברחוב רוצ'ילד! 11. שתיה קרה מועדפת: קולה. 12. שתיה חמה מועדפת: שוקו חם. 13. שתיה חריפה מועדפת: ליקר דובדבן. 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: לא יודעת... הכוכבים הנוצצים של הוליווד וגם מהארץ: 1. סרט אהוב: The Wall-פינק פלויד. 2. במאי אהוב: ? 3. שחקן/ית אוהב (מבחינת רמת משחק) אין כזה. 4. שחקן/ית אוהב (מבחינת מראה) לא יודעת, לדעתי כולן מכוארות. 5. סרט אחרון שראית The Wall. 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים מלך האריות. 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים לא נראה לי שיש כזה. 8. סדרה אהובה: יש הרבה. 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? קצת. 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? לא יודעת. 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? לא אמרו לי. 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? פעם הרבה אבל עכשיו פחות בגלל הלימודים. 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? שניים או אחד. 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? אני לוקחת פעם בשנה. 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לכל החברים וכו'. כישורים מיקצועיים: 1. איזה מגמה היית בביה"ס? אני עדיין (לצערי). 2. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא עדיין לא הגעתי. 3. מה החלום שלך לקריירה? אין לי בנתיים. 4. אם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? בסבבה. 5. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? 6. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? חשפנית. דת ואמונה: 1. יש אלוהים? רק שנוח. 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? מעורב. 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? אנחנו. 4. האם העולם הבא קיים? לא רוצה לחשוב על זה...יש לי עוד זמן. 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? כן, גלגול קודם הייתי אלביס פרסלי (סתם, צוחקת). 6. מלאכים ושדים - קיימים? ברור! תיסלם הם מלאכים והמורות שדים! 7. ערפדים ורוחות - קיימים? רק בסרטים. 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא. 9. חיזרים, אב"מים... האמת באמת נמצאת שם? לא יודעת... 10. איך נוצר העולם? מאיפה לי... 11. איך נוצר המפץ הגדול? מה? 12. מי יצר את אלוהים? לא יודעת... 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? ברור שיש לנו נשמה!

hen 10

New member
טוב גם אני יענה מה יכול להיות רע...

כללי: 1. שם: חן. 2. מה פשר הניק ניים: סתם ניק. 3. תאריך לידה: 23/11/1990 4. אזור מגורים: קרית אתא 5. אי סי קיו או מסנג'ר: [email protected](אמח לדבר איתכם)! 6. חיה אהובה? כלב, ארנב ודולפין. 7. צבע אהוב? כחול,שחור,כתום ואדום. מוסיקה: 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? לא מנגנת אבל רוצה להתחיל לנגן! 2. על מה היית רוצה לנגן? על כל סוגי הגיטרות (קלאסית,חשמלית,בס ואקוסטית). 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? אני לא רוצה להקה משלי.או בכלל. 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? במיוחד רוק ישראלי. 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? כשאני בדיכאון מוזיקה לא עוזרת לי! 6. להקה/זמר שלדעתך לא מתאים לעולם המוסיקה: יש המון (מיה בוסקילה, שרית חדד,ליאור נרקיס בקיצור ולעניין כל המזרחי)! 7. אתה אוהב לרקוד? לא, רק בהופעות של ברי. 8. תאר איזה סוגי ריקוד אהובים עליך? כלום! 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? אולי כשאני בחדר ושמה במחשב שירים של ברי אז אולי אני מוצאת את עצמי מקפצת! 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא. 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? תלוי מה הם שומעים! 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? ברי סחרוף ויזהר אשדות! שאני אדע מה לבשל לך: 1. המסעדה האהובה: שונאת מסעדות! 2. המסעדה השנואה: כל מסעדות! 3. בשר מעודף: שניצל לפעמים ככה אני לא ממש מתחברת לבשר! 4. גבינה מעודפת: גבינה מלוחה! 5. ירק מועדף: כל ירק חוץ מחצילים! 6. תבלין מועדף: תבלין לאורז לא שזה כזה בריא אבל זה טעים! והתבלין הכי שנו עליי זה פילפל! אוהבת פילפל רגיל אבל לא חריף! 7. פרי מועדף: נקטרינה 8. דג מועדף: סלומון 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): (איטלקי וסיני) 10. מאפה מועדף: העוגיות של סבתא שלי ועוגת שוקולד. 11. שתיה קרה מועדפת: קולה דיאט לימון,שוקטה,תפוזים ואקזוטי. 12. שתיה חמה מועדפת: כלום 13. שתיה חריפה מועדפת: מה ששתיתי בחתונה של בן דוד שלי קוראים לזה (טרקטור). 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: אמממ....לא יודעת. הכוכבים הנוצצים של הוליווד וגם מהארץ: 1. סרט אהוב: טיטניק. 2. במאי אהוב: זאב רווח. 3. שחקן/ית אוהב (מבחינת רמת משחק): יזהר אשדות. 4. שחקן/ית אוהב (מבחינת מראה): ענת עצמון 5. סרט אחרון שראית: הארי פוטר 3 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: מהיר ועצבני 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: מאיפה אני צריכה לזכור 8. סדרה אהובה: סמולוויל, מגרש ביתי ו-THE.O.C 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? לאף אחד! 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? אף אחד! 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? אמממ...אני כמעט על המחשב או יושנת. מדי פעם טלוויזיה! 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? פעם בכמה חודשים. 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? לא רואה. 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? אמממ...לכלב של השכן. סתם לאף אחד שונאת אוסקר! כישורים מיקצועיים: 1. איזה מגמה היית בביה"ס? עדיין בחטיבה! 2. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: אמממ...אם אני בחטיבה עוד לא עברתי צבא! 3. מה החלום שלך לקריירה? להיות שוטרת! 4. אם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? שום דבר אחר רק שוטרת! 5. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? לא 6. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? שחקנית! דת ואמונה: 1. יש אלוהים? יש! 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? זכר! 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? היהודים! 4. האם העולם הבא קיים? קיים! 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? מאמינה בגילגול נשמות ואין לי שמץ של מושג מה הייתי בגלגול הקודם! 6. מלאכים ושדים - קיימים? לא קיימים! 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא קימים! 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא קרה! 9. חיזרים, אב"מים... האמת באמת נמצאת שם? מאיפה לי אני לא חיה שמה הם צריכים לדעת אם הם קיימים לא אני! 10. איך נוצר העולם? ה' יצר אותו! 11. איך נוצר המפץ הגדול? לא יודעת! 12. מי יצר את אלוהים? מאיפה לי! 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? מאיפה לי!

hen 10

New member
והאיסיקיו שלי הוא:

276194105 ברצון רב גם באיסיקיו אני אשמח לדבר איתכם וגם במסנג'ר!

קבלו אותי - הנבחרים../images/Emo70.gif../images/Emo3.gif

עונה רק על דברים נבחרים... מה שיש לי כח. ושתדעו שבד"כ אני מחרימה שאלונים אבל בגלל שאין לי יותר מדיי מה לעשות [על מי אני עובדת
] אז אני עונה... ולעיקר
: כללי: 1. שם: עדי ויינר. 2. מה פשר הניק ניים: ממ התחלתי לכתוב בתפוז בפורום של תנועת נוער [דיי קטנה] וכולם קוראים לה ויינר... אז בגלל שאני הכי קטנה במשפחה אז אמרתי ויינר הקטנה
[ישלזה גם תרתי משמע...
]. 3. תאריך לידה: 17.4.89 [לפני שבועיים מינוס יום
]. 4. אזור מגורים: נסציונה. 5. אי סי קיו או מסנג'ר: 176920404 [email protected] מה שבא לכם^. 6. חיה אהובה? חתול/כלב/אוגר/בנים. 7. צבע אהוב? אוף וייט וסגול לילך
חחחחחחח [ובאמת - כחול/אדום/טורקיז/סגול.. אין משו מיוחד
, מה שכן אני שונאת ורוד
]. מוסיקה: 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? ממ ניגנתי 5 שנים על קלידים [לא רצוף] וגם קצת על גיטרה אבל לא מי יודע מה.. 2. על מה היית רוצה לנגן? גיטרה! [נו אני כבר יודעת קצת...]; 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? ממ רוק ישראלי.. או כזו מוזיקה שקטה... תלוי מה תהיה הליריקה[?]
. 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? רוקישראלי
. 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? ממ כל מוזיקה משפרת לי ת'מצברוח.. 6. להקה/זמר שלדעתך לא מתאים לעולם המוסיקה? רוני סטופידסטאר |: 7. אתה אוהב לרקוד? מממ בת'כלס כן. אבל לא מועדונים וכאלה.. וגם כאן - באמת באמת תלוי מה המוזיקה... :]. 8. תאר איזה סוגי ריקוד אהובים עליך? ראה סעיף קודם. 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? ממ לא ממש... או ש... כשיש מוזיקה כזאת סתם אז לפעמים כן
אבל זה לא ממש לרקוד.. זה סתם כזה
. 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? שו מקומות לא קשורים. 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? נונקומפורמיזם
. 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? יזהר כפרעליו, ברי.. אהוד מנור! שאני אדע מה לבשל לך: 1. המסעדה האהובה:
. 2. המסעדה השנואה:
. 3. בשר מעודף:
! צימחונית
. 4. גבינה מעודפת: הגבינות שדודה שלי עושה
גבינות עיזים
. 5. ירק מועדף: מלפפון/פלפל/עגבניה? 6. תבלין מועדף:
. 7. פרי מועדף: תפוח
/תפוז/פומלה.. 8. דג מועדף:
! צימחונית
. 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): של אמא? 10. מאפה מועדף: קוראסון
[מילה מצחיקה]. 11. שתיה קרה מועדפת: מים/אייס קפה. 12. שתיה חמה מועדפת: קפה הפוך של אמא
. 13. שתיה חריפה מועדפת:
14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: תעזבו אותי באמשכם. הכוכבים הנוצצים של הוליווד וגם מהארץ: 1. סרט אהוב: 2. במאי אהוב: 3. שחקן/ית אוהב (מבחינת רמת משחק): 4. שחקן/ית אוהב (מבחינת מראה): 5. סרט אחרון שראית: לא רואה סרטים תעזבו אותי נו 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: גריז
7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: 8. סדרה אהובה: שנות ה70[?] 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא איכ 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? עדי ויינר 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? דרדסית
12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? לא שורפת.. 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש?
מחרימה ת'קולנוע 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? קודם נזכה באוסקר ואז נדע למי להודות [שעזר לי להגיע לשם
] *** אני לומדת תקשורת [בין השאר גם צילום] אני לא ממליצה לאףאחד לראות איתי סרט!!*** כישורים מיקצועיים: 1. איזה מגמה היית בביה"ס? אני עדיין. תקשורת ומחשבים
2. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: 3. מה החלום שלך לקריירה? לא חולמת
. 4. אם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 5. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? 6. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? דת ואמונה: 1. יש אלוהים? לא. 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? ממ זו דילמה. מצד אחד יש מצב שזה בן כי אם זו הייתה אישה היא לא הייתה נותנת לבנות כלכך לסבול...
אבל מצד שני בנים.. לא נראה לי שגבר מסוגל לנהל את העולם...
. 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? עזבו אותי באמכם. 4. האם העולם הבא קיים? קיים איזשהו. 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? ממ לא יודעת אם אני מאמינה בזה.. עזבו אותי נו. 6. מלאכים ושדים - קיימים? לא[?]. 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא[?]. 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? 9. חיזרים, אב"מים... האמת באמת נמצאת שם? זה עבמים*.. עצם בלתי מזוהה... ו.. קיימים איזשהם יצורים על כוכבים אחרים.. זה בטוח. לאו דווקא בני אדם אבל למה קוראים להם[?!] חייזרים????... 10. איך נוצר העולם? אבולוציה? 11. איך נוצר המפץ הגדול? אנערף 12. מי יצר את אלוהים? אין אלוהים. 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? יש נשמה.. נראה לי. לא יודעת נו עזבו אותי
לא מאמינה שעניתי על הכל כמעט|: פעם אחרונה!
.

יש להכניס נושא להודעה.

בקשר לאלוהים - אני מתכוונת שאני לא מאמינה שקיים האלוהים שהדתיים יצרו... יש אישזהו דבר שמניע את העולם.. ויכול להיות שלכל אחד יש אלוהים משלו אומשכזה... סתם הרהורים....

fuxi1

New member
ויינר החמודה

עדי זאת אני ניצן.... יז'הר תמיד במקום הראשון.....חחחחח

למעלה