יש מצב ש GSP מפחד מהנדריקס?

yair_bar

New member
מנהל
יש מצב ש GSP מפחד מהנדריקס?

אני שומע וקורא בכל מיני מקומות שיכול להיות ש GSP יחליט לוותר על החגורה ב 170 ויעלה ל 185 כדי להתמודד מול סילבה.

זה בהחלט צעד ראוי ומתבקש, אבל האם הוא לא יכול לחכות קרב אחד נוסף מול לוחם די מרשים ומדי מפתיע עם יכולת סיום כמו הנדריקס? אני נזכר פאום בקרב בין הנדריקס לפיץ' ושואל את עצמי אם יכול להיות ש GSP.. פוחד?

yair_bar

New member
מנהל
בהחלט

מול סילבה אין לו מה להפסיד. רק להרוויח.

מול הנדריקס בדיוק אותו דבר. רק ההפך

Vizmo

New member
אבל היה אפשר להגיד את זה גם לפני

2 קרבות או יותר.. כבר הרבה זמן מדברים על סילבה-GSP
וגם לקונדיט היה סיכוי וגם לדיאז וגם לקודמים... בסופו של דבר
הוא התייצב מול כולם וניצח את כולם. לא חושב שזה קשור לפחד...

yair_bar

New member
מנהל
הוא יכול לעשות זאת בלי לוותר על החגורה

הוא יכול להיות אלוף בשתי קבוצות משקל או לעשות סתם קרב נגד סילבה או אני לא יודע מה.

אבל אם הוא מוותר על החגורה מבחינתו הוא לעולם לא הפסיד אותה

Vizmo

New member
הוא לא יכול להיות אלוף ב2 מחלקות

דיינה לא יסכים לזה. תחשוב איך זה יתקע את המחלקות...
אם הוא מוותר על החגורה כדי להלחם בסילבה זה בשביל
לעשות היסטוריה וגם להיות אחד הלוחם השלישי שהיה אלוף ב2 מחלקות
וגם מי שניצח את סילבה מה שמקדם אותו כהלוחם הטוב ביותר בהיסטוריה.
לא נראה לי שמישהו עם הנסיון שלו פוחד.

BeniTaz

New member
אני גם חשבתי ככה

עד שנתנו לבי ג'יי פן בהיותו אלוף ה-LW להילחם על תואר ה-WW. מה שמלמד שאין לארגון הזה שכל והם בהחלט יכולים לעשות צעד כזה.

Vizmo

New member
כן אני יודע שBJ היה אבל

המחלקות יותר עמוסות מפעם. כל חצי שנה בערך יש קונטנדר
שנחשב ראוי בעיני רב האנשים מה שאומר שלוחם ב2 מחלקות
צריך להלחם 4 פעמים בשנה. זה פסיכי לגמריי...
אם ילחם פעם אחת בשנה זה יעשה פקק...
סילבה עושה את זה תקופה וזה מעצבן מאוד. אבל סלחו לו כי לא כל כך
היו יריבים ראויים גם ככה..

BeniTaz

New member
אני מסכים איתך לגמרי

אני טענתי את זה גם אז. אלוף עדיין צריך להילחם לפחות פעמיים בשנה, גם אז וגם עכשיו.. אולי כדי להיות קונטנדר צריך להילחם יותר אבל כמות הקונטנדרים לא גורמת לאלוף להילחם יותר. לצערינו כמות ההגנות של האלופים אפילו ירדה.

מה שאני אומר שאם זה כבר קרה בעבר.. הם לא יחששו לחזור על זה בעתיד. על פי הפירסומים, הובטח לחוזה אלדו להילחם על תואר ה-LW אם ינצח את פטיס. גם מחלקת הפדרווייט לא מחלקה קטנה.. והנה, זה קורה.

Vizmo

New member
אם זה יקרה לאלדו אני מניח שהוא יוותר על התואר

וכן, ברור שעם דיינה הכל יכול להיות.. פשוט הוא עובד על כסף
וזה מה שמניע את ההחלטות ההזויות.
לוחם שלא נלחם = אירועים בלי קרבות על התואר = פחות PPV = פחות $$

ועם זאת - לך תדע :)

BeniTaz

New member
למה שהוא יוותר על התואר?

בסופו של דבר כל הלוחמים נלחמים עבור תהילה, מעמד, כסף והישגים. מה יגרום לאלוף להחזיר את התואר אם לא התבקש לכך?

אני מסכים איתך שזה לא בסדר אבל ככה העניינים מתנהלים ב-UFC.. אל תצפה שזה לא יקרה כשזה כבר קרה בעבר. גם מחלקת ה-HW היא המחלקה הכי ריווחית בעולם וה-UFC מזניחים אותה תמיד, בניגוד לעניין הרווחיות. בכל אופן הם המציאו את המושג 'אלוף זמני'.. יש להם פתרון לכל דבר.

בדיוק מה שבאתי לכתוב

אלוף זמני - הגנה על אליפות זמנית - איחוד חגורות - אלוף נגד אלוף וכו' וכו'..
אין להם שום בעיה עם זה ואפילו להפך!
קרוז לא נלחם תקופה כל כך ארוכה שאני לא זוכר בכלל איך הוא נראה ועדין הוא אלוף ובראו האלוף הזמני.
כשהוא יחזור אז הUFC "ירוויחו" אלוף נגד אלוף. הם חולים על זה שמה ומחלקים חגורות זמניות בשמחה.

BT24

New member
Damned if you do, danmed if you don't

אם הוא ילחם בסילבה יגידו שהוא מפחד מהנדריקס, אם הוא ילחם בהנדריקס יגידו שהוא מפחד מסילבה.

Vizmo

New member
לא יגידו שהוא מפחד מסילבה

כי הוא לא חייב להלחם בסילבה בכלל

BeniTaz

New member
לוחם שניצח כל כך הרבה

ושולט כל כך הרבה שנים, מנצח בקלות.. כמעט לוקח את כל הסיבובים בכל הקרבות שלו, עוד אומרים שהוא מפחד.. לא מובן.

yair_bar

New member
מנהל
תסביר למה הצעד של ויתור על החגורה

אין ספק שהנצחון של הנדריקס על פיץ יכול לגרום לחשש. יש לו שמאלית פצצה. ל GSP סנטר לא מי יודע כמה. נראה לי מתכון אפשרי להפסד מבזה

BeniTaz

New member
קודם כל, הכל ספקולציות

כל עוד זה אושר זה לא נכון. ממה שאני יודע GSP לא מעוניין לעלות משקל, מכיוון שגם הוא יודע שהוא WW בינוני מינוס מבחינה פיזית, ואני זוכר שהוא אמר שהוא מוכן לקרב אם סילבה יירד למשקל שלו או משקל ביניים. העניין שאומרים את זה שנים "GSP מפחד מדיאז, לדיאז יש איגרוף ובקרקע יכניע אותו", "טיאגו אלבס הוא הסטרייקר הכי טוב בטח ייתן ל-GSP נוקאאוט", "פן יכניע את GSP", "קונדיט ייתן לו KO", "שילדס הגראפלר הכי טוב שנלחם נגדו, בטח יכניע אותו".. אין קרב שזה לא קורה, שהוא פוגש לוחם שהוא מפחד ממנו ושהסנטר שלו, אחרי 26 קרבות MMA בטופ, לא סנטר טוב בגלל נוקאאוט אחד. אז אומרים אותו דבר כבר שנים ושנים GSP עולה להילחם ומנצח בקלות.
אני מאוד מקווה שהנדריקס יילחם נגדו, הוא ראוי לזה עוד לפני שקונדיט ודיאז קיבלו הזדמנות, אבל זה לא חדש כל "השמועות" האלו. אח"כ ג'ייק אלנברגר.. בקרוב אותו סיפור.

למעלה