יש משהו לפטריות בציפורניים?

smady a

New member
גם לזה יש טיפול. מים רותחים עם מלח

להשרות את הציפורניים ידיים או רגליים דקות ארוכות . אם אפשר פעמיים ביום. לאוורר את הציפורניים כמה שיותר. להימנע ממריחה של לק. לא לשים טלק וכאלה דברים. התמדה.

helenshva

New member
לי היתה פטריה בציפורן הרגל

אמרו לי להשרות את הרגלים במים במשך חצי שעה בערך לנסות לשפשף את הפטריה מהציפורן עם פצירה ואחר כך לטפטף על הפטריה כלור לעשות זאת פעמים ביום במשך חצי שנה נסיתי ולא כל כך עזר עד שחברה המליצה לי לנסות לטפטף על הפטריה נוזל לשטיפת פירות וירקות של חב' SUNRIDER עשיתי זאת בקביעות יום יומית במשך חצי שנה והפיטריה לאט לאט נעלמה לה

דנה_כהן

New member
פיטריה

בבקשה אם אפשר להרחיב בנושא, מה הכוונה לנוזל לשטיפת פירות היכן משיגים את המוצר

helenshva

New member
אני הגעתי אל המוצר במקרה

ניתן להשיג אותו אצל סוכני "סאן ראידר" (מצרפת תמונה של המוצר לאחר שסרקתי מצטערת על האיכות אין לי מצלמה דיגיטאלית) השימוש: כל יום לאחר המקלחת טיפטפתי על הפיטריה שבציפורן טיפה אחת נוצר מין קצף לבן על הפיטריה לכמה דקות עד שהוא נעלם ככה בכול יום עד שנעלמה הפיטריה בהצלחה

אAבB

New member
פטרת ציפורניים

יש לשים את הציפורן במים חמים ולגזור אותה ככל האפשר.לאחר מכן יש למרוח על האזור אקונומיקה.יש לחזור על הטיפול פעמיים ביום.

אAבB

New member
זאת התרופה של סבתא ואתה צריך

להאמין בזה אלא אם כן אתה לא מאמין

אAבB

New member
זאת התרופה של סבתא ואתה צריך

להאמין בזה אלא אם כן אתה לא מאמין

../images/Emo45.gif צודק אA בתשובתו:

בתיקון קל: אין "למרוח" אקונומיקה, אלא להשרות באקונומיקה למשך זמן רב ככל הניתן את האיזור הנגוע, אם ניתן לעטוף בגאזה או צ"ג לפני השינה - מה טוב. ו"יש" !!! לקטום את הציפורן מאוד בזהירות עד לבסיס הפטרת. ---------------------------------------------------
סבתות לא מאמינות ברופאים

0 אור 0

New member
שמן עץ התה

במצב התחלתי הוא מאד עוזר, וגם כמובן למניעה של הדבקות בפטריה.

0 אור 0

New member
עצות סבתא

תראי, תרופות סבתא לא תמיד עוזרות. יש תרופות שמתאימות למקרה מסוים ולא מתאימות למקרה אחר. יש תרופות שמועילות לאחד ומזיקות לשני. לכן תמיד צריך לבחון את ההשפעה של תרופה על האדם שמשתמש בה, ולהתייחס לדברים בזהירות. דוגמאות: עץ התה לפטריה - עוזר מאד מאד, אבל במצב מתקדם הוא לא מספיק. שמנים אתריים מאד עוזרים להרבה מצבים אבל יש אנשים שרגישים לחלק מהשמנים ובכל מקרה אין להשתמש בהם על תינוקות ובזמן הריון. דבש הוא בכלל תרופת פלא מדהימה להמון דברים , אבל אסורה לתינוקות מתחת לגיל שנה ולחולי סכרת. שום - שוב תרופת פלא מדהימה להמון דברים, אבל הוא גם חזק מאד ושורף אם משתמשים בו במקומות רגישים - אני נכויתי בשימוש בו בחניכיים, ולא הייתי מעיזה להשתמש בו כנר בישבן ליליד קטן כפי שהמליצו פה. שמן שקדים לניקוי הפנים - לעור מסויים זה מצוין, ולעור אחר זה יסתום את הנקבוביות ויגרום לפריחה של פצעים.

אור, תן לי ללמד אותך משהו על

סבתות: תרופות סבתא עוברות מדור לדור מאות בשנים. מהן למעשה הופקו מירב התרופות שהיום קוראים להם בשמות מפוצצים ומוכרים אותם שווה ערך דולרי. סבתות לא קראו לזה אתרי שמטרי, הן ידעו שכך כי זה עבד אצל הנין של השכנה או כי כך אמרה הסבתא-רבא שלהן. נקודה. לכן המקום נקרא "תרופות סבתא" (אוחחח איך אני אוהבת את זה!!!) ולא בית מרקחת ... ירצו - יאכלו לא ירצו - לא יאכלו. וזה עובד - תאמין לי, לא בחינם הוכתרתי לרב מכשפה. ----------------------------------------------------
סבתות לא מאמינות ברופאים

0 אור 0

New member
או עובד או מזיק!!!

קודם כל אני בת כמובן. דבר שני, גם אני מאמינה בתרופות סבתא, אוספת אותן ומשתמשת בהן. אבל עדיין לפני שמשתמשים במשהו שקוראים באינטרנט, צריך לדעת שיש סבתות ויש סבתות: יש תרופות סבתא שהן בדוקות ולא מזיקות (כמעט) לאף אחד, ויש סתם אמונות תפלות שהתגלגלו דרך איזה סבתא של מישהו ויכולות לגרום נזק רב במקרה הרע, או לא להועיל במקרה אחר. ניסיתי לתת דוגמאות לדברים כאלו. וצריך לדעת שהסבתות רכשו לעצמן המון המון חוכמת חיים, וכשנתנו את תרופת הסבתא שלהן הן התאימו אותן למקרה וידעו יפה מאד שמי שסובל מסכרת לא אומרים לו להתחיל לאכול המון דבש, ולמי שאלרגי לחלב לא אומרים לשתות חלב חם עם דבש כדי להרגיע שיעול. שנה טובה בשם כל הסבתות באשר הן

smady a

New member
עובד על פטריות של רטיבות אז גם

בציפורניים. אני לא בעד אקונומיקה. היא לא חומר טבעי. היא מסוכנת. לא נעימה. ואם אין מוצא ובכל זאת אז לשטוף היטב אחרי כי היא מייבשת והורסת את העור.

I Was Hoping

New member
לכל הנמנעים מאקונומיקה

אני שמעתי פעם מקוסמטיקאית שמומלץ לא להשתמש באקונומיקה ישירות, אלא בזמן הספונג'ה, להוסיף מעט למי השטיפה ולנקות יחפים, ככה שהאקונומיקה המהולה במיים תחדור לציפורן "כבדרך אגב".

למעלה