יש עכשיו עכשיו אסיפת זום של חלל

• פותח הנושא dw
  • פורסם בתאריך

dw

Well-known member
מנהל
חבל שלא רשמו כאן קודם.
מי השתתף ויכול לסכם?

THE_ENDLESS

Active member
גם לא הייתי, בכל מקרה אני מתכוון להצביע נגד ההצעה הזאת.

ben510

New member
שורה תחתונה - סדרה יז' מתנגדים להצעה . היועץ המליץ להתנגד . מעריך השווי עדיין צריך לספק נתונים על כדאיות ההצעה . רואים בהצעת החברה כפתרון היחידי הקיים . יעדיפו פרוק על ההצעה של 4IG.

THE_ENDLESS

Active member
שורה תחתונה - סדרה יז' מתנגדים להצעה . היועץ המליץ להתנגד . מעריך השווי עדיין צריך לספק נתונים על כדאיות ההצעה . רואים בהצעת החברה כפתרון היחידי הקיים . יעדיפו פרוק על ההצעה של 4IG.
מעניין
אתה בטוח שהם התכוונו להצעה של החברה ולא להצעה שהנציגות שלהם הציעה?
אם כן אז הם סוף סוף מוכנים לזוז לאנשהו.

לגבי 4ig אני מציע להתנגד, הסיכויים שלה סופר נמוכים בגלל המבנה שלה שבעצם מפצל את החברות ומעביר את הלווינים לבעלות של 4ig ומשאיר את החברה הציבורית בתכלס בלי כלום אלא רק עם חוזה שכירות שאותו תשלם הציבורים ל4ig.
ולא רק שהרגולטור התנגד כבר לבעלות שלהם על הלווינים אלא שהתמורות פשוט לא גבוהות, 4Ig מוכנים לשלם לכם עם הכסף שקיים לחברה בקופה + 150M$ שמוזרמים כהלוואה בריבית של 11% (שתצא מאיתנו מהאקוויטי כן?)

ההצעה של החברה נוקבת ריבית גבוהה, תשלומים מיידים, יותר אקוויטי וגם לא דורשת העברה של נכסים אסטרטגים של מדינת ישראל לויקטור אורבן.

ben510

New member
מעניין
אתה בטוח שהם התכוונו להצעה של החברה ולא להצעה שהנציגות שלהם הציעה?
אם כן אז הם סוף סוף מוכנים לזוז לאנשהו.

לגבי 4ig אני מציע להתנגד, הסיכויים שלה סופר נמוכים בגלל המבנה שלה שבעצם מפצל את החברות ומעביר את הלווינים לבעלות של 4ig ומשאיר את החברה הציבורית בתכלס בלי כלום אלא רק עם חוזה שכירות שאותו תשלם הציבורים ל4ig.
ולא רק שהרגולטור התנגד כבר לבעלות שלהם על הלווינים אלא שהתמורות פשוט לא גבוהות, 4Ig מוכנים לשלם לכם עם הכסף שקיים לחברה בקופה + 150M$ שמוזרמים כהלוואה בריבית של 11% (שתצא מאיתנו מהאקוויטי כן?)

ההצעה של החברה נוקבת ריבית גבוהה, תשלומים מיידים, יותר אקוויטי וגם לא דורשת העברה של נכסים אסטרטגים של מדינת ישראל לויקטור אורבן.
א. מתנגדים נחרצות להצעת 4IG ( עדיף פרוק על ההצעה )
ב. הצעת החברה בשינויים המתבקשים עם הערכת השווי החדשה של עמוס 17 - כ-150 מיליון דולר .
ג. המוסדיים בטז' פעלו בצורה הרומסת את זכויות יז'.
נראה לי תחילתה של פשרה עם המוסדיים המחזיקים טז

THE_ENDLESS

Active member
א. מתנגדים נחרצות להצעת 4IG ( עדיף פרוק על ההצעה )
ב. הצעת החברה בשינויים המתבקשים עם הערכת השווי החדשה של עמוס 17 - כ-150 מיליון דולר .
ג. המוסדיים בטז' פעלו בצורה הרומסת את זכויות יז'.
נראה לי תחילתה של פשרה עם המוסדיים המחזיקים טז
1. אני חושב שההצעה הזאת היא לא אופטימלית אבל עדיפה על פירוק, ההון העצמי של החברה הזאת גם ככה נמוך ובתרחיש דיסטרס כל הסדרות יראו תספורת עמוקה.

2. כל עוד הם שיחררו מההצעה שלהם אז סוף סוף נראה שהם מתקדמים אבל אם זאת זה נראה שקצת מאוחר מידי.

3. אני לא בטוח שהזכויות שלהם נרמסו, הם פתחו את המסע ומתן בעמדת נחיתות עם זה שאין להם בטוחות ושהיה דיי ברור שהם יקבלו תספרות וזה לא הפריע להם לטמון את הראש בחול (בכנות הנציגות שלהם הייתה חובבנית מאוד)
מהצד השני גם המובטחות לא הרגישו צורך לעבוד איתם יותר מידי ולא הראו גמישות.

בסה"כ כולם כאן עשו טעויות וכל הסיפור של חלל בכמעט שנתיים האחרונות זה פשוט ביזבוז עצום.

למעלה