יש קשר חזק לחלומות צלולים!

LucidGuess

New member
יש קשר חזק לחלומות צלולים!

דבר ראשון מזל טוב על הפורום! הנושא של דמיון מודרך קשור קשר חזק מאד לחלומות צלולים! חלום צלול למי שלא יודע הוא חלום שבו אתה יודע שאתה חולם בזמן שהחלום מתרחש! ואתה יכול לישלוט בחלום ולעשות בו מה שבא לך, והכל לגמרי מציאותי כמו עכשיו כשאתה ער, אתה יכול לעוף מעל נופים קסומים, לעבור דרך קירות, לרפא את עצמך, לדבר עם התת מודע שלך, לסייר בתוך עולמות קסומים עם יצורים אגדתיים פרי דמיונך... למיטב ידיעתי חלום צלול הוא הדמיון המודרך החזק והאפקטיבי ביותר שאפשר להיות בו! בזמן חלום צלול אתה נמצא בקשר ישיר לגמרי עם התת מודע, זהו מצב מיוחד במינו בו המודעות והתת מודע שלך נפגשות יחד בצורה הכי מוחשית שיכולה להיות! חלום צלול הוא המקום הטוב ביותר לרפא את עצמך בטכניקות של דמיון מודרך, כל מה שאתה רואה בחלום צלול הוא פרי דמיונך, יצירה של התת מודע שלך, כל דמות שאתה מדבר איתה בחלום צלול היא בעצם התת מודע שלך! התת מודע שלך מפעילה את הדמות ומחליטה מה היא תגיד ותעשה. קראתי סיפורים מדהימים על אנשים שריפאו את עצמם בזמן חלום צלול! אפילו לי היה השנה מקרה שבו היו לי כאבי בטן חזקים במשך 3 ימים ואז היה לי חלום צלול שבו ריפאתי את עצמי ע"י העברת היד מעל האיזור הכואב בבטן ו"שידור" גלים מרפאים לאיזור, ממש הרגשתי חשמל סטטי עדין ומרפא באיזור שבו העברתי את היד שלי וממש הרגשתי איך האיזור מתרפא! וכשהתעוררתי הכאב נעלם לחלוטין! חלום צלול הוא השיא של הדמיון המודרך, ובו גם הכי קל ליישם טכניקות של דמיון מודרך כי בחלום צלול הכל מוחשי לגמרי ואמיתי מול העיניים, ואין צורך להתאמץ יותר מדיי כדי לדמיין דברים! הקשר שם עם התת מודע הוא ישיר לחלוטין! באמת שזה נושא מדהים. אשמח לשמוע תגובות שלכם, פורום חלומות צלולים Lucid

LucidGuess

New member
סליחה, מתייחסים להודעות בפורום הזה?

הבנתי שבשישי שבת מנהלת הפורום נחה, קיוויתי שהיום אחרי מהנוחה הארוכה היא תתיחס להודעות כאן, כנראה טעיתי נכון? לילה טוב, Lucid

תגובה

שלום לך וברוך הבא מעניין מאוד מה שכתבת על החלומות הצלולים. זוהי הפעם הראשונה שאני שומע את המונח, אבל לי זה נראה אותה הגברת בשינוי אדרת. יש המון מילים לתאר דמיון מודרך. המצב שתארת הוא למעשה הרפיה עמוקה ולא שינה. במצב זה כח הדמיון אקטיבי ומוגבר. ולכן כל מה שנדמיין שם (לבד או עם מנחה שיכוון אותנו) יהיה יותר אפקטיבי. קשה להגיע למצב הזה לבד אבל זה אפשרי. יותר קל להגיע לזה עם מנחה. במצב הזה אכן יש קשר עם התת מודע, ואנו יכולים לרפא את עצמנו, לצאת למסעות אסטרלים וכו. אודה לך אם תוכל לפרט יותר על חוויותך, ביחוד עם לא עברת קורס או סדנא בנושא וגילית זאת לבד.

LucidGuess

New member
אני אסביר, בשימחה! ../images/Emo13.gif

תמיד אני שמח להסביר על הנושא המרתק הזה לכאלו שעדיין לא שמעו עליו, כי לדעתי זה דבר פשוט מדהים ומרתק! זה יהיה קצת ארוך אז אני מתנצל מראש ומקווה שתיקרא את הכל כי זה פשוט מעניין מאד - חלום צלול דבר ראשון הוא שינה לכל דבר ולא הרפיה עמוקה כפי שחשבת, חלום צלול הוא חלום אמיתי לגמרי שבמהלכו מסיבה כלשהי אתה מבין לפתע כי אתה בעצם חולם ובנקודה זו אתה הופך להיות מודע לגמרי בתוך החלום! מה שמדהים כל כך במצב הזה הוא שהכל סביבך מציאותי לחלוטין! אנשים שחוו חלום צלול פשוט לא האמינו כמה מציאותי זה היה, ממש כמו עכשיו כשאתה ער ללא שום הבדל, אתה יכול להסתובב שם, לעוף מעל נופים מדהימים פרי דמיונך ותחושת הטיסה תהיה לחלוטין מציאותית, תוכל לסייר בתוך טירות קסומות עם יצורים מהאגדות, לעשות סקס פרוע עם נסיכת חלומתיך, לרפא את עצמך, להתגבר על פחדים ( פחד במה, פחד גבהים, פחד מעכבישים... ), לעבור דרך קירות, לדבר עם התת מודע שלך, ועוד אינסוף של דברים מדהימים! ושוב - הכל יהיה מציאותי לחלוטין, קשה להסביר למי שעדיין לא התנסה בכך! זה מציאותי לגמרי עד הפרט הקטן ביותר, עד רמה של גרגר אבק על ידית של דלת! ושוב, חלום צלול הוא המקום היעיל ביותר לשיטות של דמיון מודרך, אם אתה רוצה לרפא לדוגמה איזור כואב בבטן אתה יכול בזמן חלום צלול - 1. ליצור כדור זוהר מרפא ולהכניס אותו לאיזור הכואב בצפייה שירפא אותך. 2. לישתות משקה מרפא בצבע כחול זוהר שיגיע לבטן וירפא את האיזור. 3. לימצוא רופא בחלום הצלול ולבקש ממנו שירפא אותך. 4. ועוד אינסוף שיטות ואפשרויות ... ישנו מכון מחקר פרטי ידוע בארה"ב ושמו "המכון לחקר חלומות צלולים" אשר חוקר כבר מספר שנים את התופעה המדהימה הזאת, בדיקות במעבדות השינה של המכון הראו כי אדם החולם חלום צלול אכן ישן וחולם! ( כך הראו המכשירים ) וכן הצליחו לדבר עם אנשים בזמן שהם החולמים חלום צלול בעזרת תנועות עיניים שניקבעו בינהם מראש, המכון פיתח גם מספר מכשירים ביתיים ליצירת חלום צלול המבוססים על זיהוי מצב בו אתה חולם ( בעזרת מסיכת בד הכוללת חיישנים אשר מזהים מצב של חלימה לפי רעידות העפעפים שלך בזמן חלום ) ואז המכשיר מתחיל לירמוז לך באמצעות אור קטן מהבהב או צליל כי אתה חולם, הרמז לא מעיר אותך אך אתה רואה אותו בזמן החלום ומבין שאתה חולם! אבל המכשיר מאד יקר ( קרוב ל 800 ש"ח ) ויש שיטות לא פחות יעילות להגיע לחלום צלול באופן עצמאי - 1. בדיקות מציאות - הרבה פעמים במשך היום אתה צריך לעשות "בדיקות מציאות" כלומר לבדק אם אתה חולם, אתה מביט סביבך טוב טוב ורואה אם אתה מבחין במשהו מוזר או לא הגיוני שיגיד לך שאתה חולם. בסופו של דבר ( תוך מספר ימים ) אתה תזכור לעשות את הבדקה הזאת מתוך הרגל גם בזמן חלום ולפתע תבין כי אתה בעצם חולם! וואלה!! 2. ווילד - WILD השיטה הכי אהובה עלי ( יש לנסות אותה אחרי 5-6 שעות שינה ולפחות 10 דקות שהיית ער ) אתה חוזר לישון ושומר על מודעות עצמית ע"י כך שאתה מתרכז במשהו ללא הפסקה בלי לינדוד עם המחשבות, לדוגמה במוסיקה חלשה ונעימה ליד המיטה, בנשימות שלך, או בתיקתוק של שעון, בסופו של דבר גופך ירדם ואתה תתחיל לחלום וכל זה בלי שום נתק במחשבה כלומר תיכנס לחלום עם מודעות עצמית מלאה והרי לך חלום צלול מעירנות! ( WILD = Waking Inducing Lucic Dream ) רק הזהרה קטנה - במשך התהליך עד הכניסה לחלום אתה עלול לחוות דברים מפחידים רבים כמו שיתוק שינה מלא, קולות ומראות מפחידים של אנשים ודמויות בחדרך, רעידות חזקות בכל הגוף ( וויברציות ) ועוד, פשוט אין מה לפחד זה בסך הכל החלום אשר מתחיל ללבוש צורה לנגד עיניך, ותוך מספר רגעים תשתלב בתוכו לחלוטין. 3. MILD - אתה מתעורר מחלום, חוזר שוב לישון ומשנן אותו היטב בראשך ומדמיין כי בחלום אתה מבין כי אתה מבין שזה חלום, רוב הסיכויים כי כשתרדם תחלום שוב את אותו חלום בדיוק רק הפעם תבין כי אתה חולם! וכמו שאמרתי קודם חלום צלול הוא המקום המעולה ביותר לנסות שיטות של ריפוי עצמי משום שבזמן חלום צלול הכל מציאותי לגמרי ומוחשי מול עינייך ממש כמו המחשב שמולך כרגע, הרבה יותר קל לנסות שיטות של דמיון מודרך בזמן חלום צלול משום שאתה נמצא שם בקשר ישיר לחלוטין עם התת מודע שלך והכל שם לגמרי מציאותי! אין שום קושי לדמיין שם דברים והם מאד מוחשיים ולא רק "בדמיון". הנה - אתר מעולה בעברית על חלומות צלולים! מקווה כי קראת עד הסוף, וכמובן שאשמח לשמוע התייחסות. Lucid

LucidGuess

New member
אשמח לעוד התייחסויות בנושא ../images/Emo13.gif

לדעתי זהו נושא מאד מעניין אשר קשור קשר חזק מאד לנושא הפורום - דמיון מודרך, לדעתי אפשר לפתח הרבה יותר את הנושא הזה ואני לא חושב שמיצינו אותו עדיין, אני לא אמשיך לנדנד אם הנושא לא מעניין אתכם, אך בכל מקרה אשמח לשמוע עוד הרבה תגובות וחוות דעת בהקשר זה. תודה מראש
Lucid

תודה ועוד

קראתי עד הסוף והמון תודה. משהו אחד עדיין לא מסתדר לי. החלום קורה בתת מודע. כל רצון לכוון את החלום לכיוון כלשהו הוא מודע. האם עצם הרצון לא מוציא אותך מהחלום. איך אדם יכול לחלום, להיות בקשר עם התת מודע ולהיות מודע לחלום. ואתה כאן מסביר שלא רק מודע אלא שניתן להשפיע על החלום!!! מאוד ברור לי שאם ניתן לדמיין משהו בזמן החלום זה מסר ישיר וחזק לתת מודע. ועדיין שאלתי איך ניתן להשאיר את התת מודע והמודע ביחד?

למעלה