יש

Retro Punk Lady

New member
?why so cruel

אני בטוחה שיש להם מספיק בעיות בחיים. בכל מקרה, מזל טוב על הפורום, למרות שאני לא מעריצה גדולה. xx אילנה

IC4

New member
why so sad

so why so sad
אני ההפך אגב אני כן אוהב את הלהקה, אבל אני לא מוצא לנכון לבקר ממש בפורום הזה אבל אם כבר הוא חדש פתאום צץ לעיניי אז אני מודיע על קיומי כחלק מהאהבה ללהקה. אגב למה לעזאזל בעברית :((( LINKIN PARK מה זה העברית הזאת :( ומה לעזאזל הקטע הזה של פאנקרים לכתוב איקסים

Retro Punk Lady

New member
אכן

לינקין פארק נראה ונשמע חרא בשפת הקודש. והאיקסים זה לא קטע של פאנקרים או איך שאתה קורא לזה, זה הקטע שלי. xx אילנה

lp2002

New member
roadkiller

אחי זה פורום לכול מי שאוהב את הלהקה לכול הגילאים :)

lp2002

New member
IC4 נעים מאווד

נעים להכיר עוד מישהוא שאוהב את הלהקה

IC4

New member
לא יודע אם תמצא את זה מבדר כמוני

אבל אני ישר עלה בראשי שROADKILLER הוא בטח עוד אחד חצי-טיפוסי מפורום רוק ומטאל שירד על להקה כמו לינקין פארק / בלינק 182 ואז הצחיק אותי לקרוא בכרטיס האישי שלו באיזה פורומים הוא נמצא
בקטע של "והוא עוד חושב שזה פורום לבני 12
כל מקרה אני אוהב את לינקין, אני מכיר רק את האלבום האחרון שלהם ואוהב את כולו חוץ מטראק מספר 11 הסתמי
האהבה שלי ללהקה מקורה בדיסק שצרבתי עם כמעט כל האלבום שלהם ושמעתי אותו במיטה בבית חולים כל לילה כי היה בלתי סביר להירדם (אחרי ניתוח, אל תשאלו פרטים ושטויות אחרות) בהנהלת זמני
זה כל כך פורום-חדש-בתפוז שכזה
ואני חונך את הפורום עם פייפרקאט ! the suuuuuuuuuuuuun goes dowwwwwwwwwwwwwwn i feel the light betraaaaaaaaaay meeeeeeee

למעלה