כאבים נוראיים בגרון מזה 9 חודשים

מיטל נ10

New member
כאבים נוראיים בגרון מזה 9 חודשים

שלום רב! אני סטודנטית בת 29.5 רווקה, ברקע תלסמיה מינור. ב-9 החודשים האחרונים אני סובלת מכאבים נוראיים בגרוני. בתחילה, חשבו שמדובר בחיידק וטופלתי בכמה סדרות של אנטיביוטיקה באופן רצוף מוקסיפן, לאחר מכן זינט ובסוף רפאפן במשך חודשיים וחצי. כשראו שזה לא מועיל, בדקו אותי רופאי אף אוזן וגרון עם מצלמה לתוך הגרון וראו שהשקדים שלי אדומים, בנוסף לכך גילו שני גידולים עם קישריות בבלוטת התריס. נשלחתי לביופסיה ולבדיקת סי.טי שיצאו תקינים. הכאבים בגרון נמשכו. הלכתי להתייעץ באופן פרטי עם רופא אף אוזן גרון נוסף, הלכתי לבית חולים כמה פעמים ואף אחד לא מצא את הסיבה לכאבים שלי. חשבו שמדובר בוירוס ואמרו לי שזה יעבור לבד. השבוע, עברתי משטח גרון שיצא תקין ובנוסף לכך, הלכתי לרופא אנדוקרינולוג - הוא בדק את הגידולים שיש לי בבלוטת התריס, הוא אמר שהם לא מסוכנים ואין צורך לנתח אותם. הוא אמר שהכאבים שלי לא נובעים מהגידולים ושעליי לעבור אולטרסאונד פעם בשנה כדי להישאר במעקב. הוא לחץ לי על בלוטות הלימפה וצרחתי מכאבים. הוא אמר שהוא ממליץ לי לעשות אולטרסאונד לבלוטות הלימפה ולחזור עם התוצאות לרופא המשפחה שלי. ברצוני לשאול על מה יכולים להעיד הכאבים שיש לי בבלוטות הלימפה? האם זה עלול להיות סרטני? האם רופא המשפחה הוא הגורם שמטפל בבלוטות הלימפה או שעליי לפנות למומחה אחר? מה אתם ממליצים לי לעשות? אציין שכבר 9 חודשים אני סובלת מכאבים נוראיים, נפיחות בגרון, אני מתקשה ומתאמצת לדבר ולפעמים אני מרגישה שאני נחנקת. הייתי אצל הרבה רופאים ואף אחד לא הצליח לעזור לי. אשמח לכל עזרה ועצה. אני ממש חסרת אונים. תודה רבה!

למעלה