כאבי ראש וטרשת

כאבי ראש וטרשת

אני מאובחנת כחולת טרשת כבר שמונה חודשים למען הדיוק הרופאים סוברים שההתקף הראשון היה לפני עשר שנים כאשר לקיתי בדלקת בעצב הראיה שגרם לעיוורון זמני בעין ימין(אז אף אחד לא אמר לי שאני אולי חולה בטרשת וטוב שכך
) כבר מספר שנים שאני סובלת מכאבי ראש אשר קיבלו ברוב כבוד את השם "מיגרנה" רציתי לשאול אם ישנו קשר בין כאבי הראש לטרשת ואם זה אמור להדליק אצלי נורה אדומה כי לאחרונה אני סובלת מכאבי ראש כמעט ארבע פעמים בשבוע אני נוטלת דקסמול + לפעמים גם שניים יחד להרגעת הכאבים לא תמיד זה עוזר והאם ישנו כדור אחר שהוא יעיל יותר דבר נוסף שרציתי לשאול הוא לגבי כאבי השרירים לא הצלחתי לקבוע מתי כואבים לי השרירים יותר ומתי פחות למעט העובדה שלאחר טיפול באומריגם (ואני מטופלת חדשה הטיפול האחרון היה השלישי במספר) כואבים לי השרירים הרבה יותר מאשר בדרך כלל בעיקר בידיים והאם גם לכך יש איזו שהי תרופה להקלה. תודה ושנה טובה סנדרלין

כאבי ראש ושרירים

נראה שכאב הראש שאת מתארת אינו נובע מה"טרשת". שיש תכשירי טיפול שונים לכאבי ראש, אך תחילה יש לאבחנם ע"י נוירולוג. אם זו מיגרנה - אפשר לשקול טיפולים שונים כולל מניעתיים באם את סובלת מ-4 התקפי מיגרנה בשבוע. יש לזכור שאומריגם יכול לגרום לכאבי ראש אך בד"כ אין הם באים בגלים- כך שמה שאת מתארת קרוב לוודאי אינו נובע מטיפול זה. ישנן תרופות להקלת כאבי שרירים. בסיכום לרופא/ה המטפל/ת שלך יהיה ודאי מה לאבחן ולהציע לך בביקור הקרוב.

למעלה