כאבי ראש

פרגיתי

New member
../images/Emo72.gif תפסת אותי ../images/Emo8.gif

אכן, מארלבורו לייט... אם כבר לקבל סרטן ולהתפגר
אז לפחות עם סיגריה איכותית. אבל אני מעשן חצי קופסה ליום, אני מקווה שאני אחזיק עוד כמה שנים...

מקס,הגברת הכושר

היא אולי הדבר היחיד שעוד לא ניסיתי. הבעיה העיקרית בענין זה היא זמן,עצלנות והכושר הנחוץ על מנת לעשות כושר. עכ"פ שווה לנסות. תודה ובהצלחה במרוץ.

shaylin

New member
רעיון נוסף!

פעם מזמן, שעוד היה לי אופנוע... הייתי גם סובל מכאבי ראש אחרי הרכיבה וזאת כשהייתי חוזר דרך הכביש עם קסדת שטח, הרוח הרעישה בתוך הקסדה ולאחר שפשוט דחפתי לאוזניים אטמים טובים כאבי הראש נעלמו! (טוב, כמעט- הכושר נשאר דפוק וזה "עוזר" לכאבי הראש) פעם מזמן, כן?

פרגיתי

New member
קסדת שטח בכביש ../images/Emo4.gif

אל תזכיר לי את זה... לא לקחתי אטמי אוזניים בטיול כביש\שטח לחדרה
(בחנוכה, אז במפגש בנות למי שזוכר) מי-ם עד חדרה בכביש, שטח... וחזרה דרך הכביש... ציוד שטח מלא עלי (קסדת שטח, אלא מה) עם יחס העברה קצר בשביל רכיבה בבין עירוני ומנוע די "עסוק"... מיתלים מכוונים למצב בטון כסא מרופד למצב כמעט דיקט וצמיגי D606. ממש חוויה לגוף ולאוזניים
אבל אני מפונק. לכביש (למרות שכרגע אני לא רוכב בכביש) יש לי SHOEI XR-900

תפסיק לחשוב על שטויות../images/Emo122.gif

תגיד זה לא במקרה אחרי רכיבה עים אבי אפי וחבורתו לדעתי אתה מסניף הרבה עשן מועשר בשמן יש לי פתרון צא סולו ואים זה לא עוזר תחזור אליי יש לי תוכנית פרישה מהמוטוריקה המזהמת הזו

אפי64

New member
יש כמובן 2 סיבות לכאב הראש...

1. הקרציות שרוכבים איתך ,ולפעמים דורסים אותך... 2. אמרתי לך מזמן, אין תחליף לכושר, ויפה שעה אחת קודם !!

זה שדרסת

אותי,אפי,מעיד על בעיה כלשהי בכושר,אבל לא בכושר שלי. אני ממליץ אל תרגילי עיניים,ואולי כדאי להמשיך עם הכדור הוורוד - ההפסקה אתו הייתה קצת מוקדם מדי. לגבי הגנן - הגיע הזמן שתחליף את האופניים הממונעים. תרכוש לך שתי פעימות נוספות וביחד יהיו לך ארבע פעימות שלמות,וזה יקדם אותך לקראת הצתרפות מלאה למין האנושי.

למעלה