כאן נמחקה הודעה

meital G

New member
כאן נמחקה הודעה

כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים

Ella175

New member
מיטל לה לה לה

למרות שעוד שבועיים לא אהיה פה בגופי תמיד אהיה פה בנפשי ואז כבר יהיה לי ז'אנר חדש לגמרי של תלונות לבחורים שיהיו איתי בפלוגה! :) ידעתי שיבוא יום ותודי שאני היחידה בשבילך! באהבה רבה ! אלה לה לה :)

GS2003

New member
שלום לך יקירתי...../images/Emo68.gif

לא יצא לנו לדבר בימים האחרונים...עיסוקים של לפני גיוס. בכל מקרה, סחטיין על מעורבותך בפתיחת הפורום. הוא נראה כפורום המועד לגדולות! ועוד משהו, פורום מתגייסים משתלט על עוד פורום!!! גם אני לא מבין למה אנשים כ"כ רציניים פה. אפילו שאני כתבתי כזאת הודעה ארוכה ועניינית - צחקתי סה"כ. וכדי שאף אחד לא יגיד שאין קשר בין ההודעה הזאת לנושא הפורום אני אסיים בכמה מילים: -בנות לא יודעות לנהוג -בנים לא בוכים (האמת, פעם אחרונה שלי כיתה ו') -כל הבנות מסוגלות להיות כאלה כלבות ומעצבנות -כל הבנים מטומטמים וכל אלה שלא - הומואים והמשך יום טוב לכל יושבי הפרדס!

meital G

New member
כאן נמחקה הודעה

Samcon

New member
GS ראית מה עשו לנו בשרשור?

היום בלילה - עוד אחד. נקמה. דבר איתי אחורי זה. ונ.ב. "והמשך יום טוב לכל יושבי הפרדס!" למדת משהו מפורום אופנועים, הא?

Samcon

New member
אז הפורום בריא או מה? ../images/Emo3.gif

אם הייתי מו"ל הייתי מוציא את הסיפור הזה לאור. מזימות, תככים, דרמה, אקשן, היגיון נשי [קלוקל]. זה יהיה משהו-בסט-סלר [אחח, איזה משחק מילים]. אני לא יצירתי כשמכריחים אותי

Samcon

New member
אני נשמע כמו מיישהו מפורום מתגייסים

לא
סוף סוף הבנתי מה הופך אנשים לגרועים. זה שמכריחים אותם לעשות דברים! [כמו להיות מפרגן וכו'] מה יהיה עליי? כל עולמי חרב עליי.

meital G

New member
כאן נמחקה הודעה

למעלה