כאן נמחקה הודעה

meital G

New member
כאן נמחקה הודעה

כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים

Yossi76

New member
עצוב מאוד !

עצוב מאוד שאלו הנשים שאת מכירה או אולי את כזאת בעצמך, אבל דעי לך שרוב הנשים הן לא כאלו ויותר מזה אני נשוי באושר עילאי כבר שנה וחצי וחיינו משתפרים מיום ליום (אפילו הסקס!)

אני רשמתי את זה-

ובאותה תקופה זה אכן היה ככה, ושנה וחצי (עם כל הכבוד) זו לא אינדיקציה לחיי נישואין מאושרים... לוקח זמן לכל ההתפתחויות לקרות

Yossi76

New member
זה לא מה שכתבת

לפי מה שכתבת השינוי מתחיל עוד ביום החתונה (מיד אחרי שבירת הכוס) ועוד יותר גרוע ביום שלמחרת. אני יודע ששנה וחצי זו לא אינדיקציה אבל כדאי שתעשה בדק בית... בהצלחה

אני לא דואג-

אני לא נשוי, וגם אין לי כוונות כאלה בזמן הקרוב, אם תקרא את מה שרשמתי שוב- תבין שזו התהוות של תהליך, אמנם כאן זה בקצנה אבל אני לא הולך לספר מה היה יום יום עד למצב הזה... בכל אופן- אני לא שולל מצבים בהם אנשים מאושרים מאוד עם אותו אחד שהם התחתנו איתו ואין להם תאקלים מיותרים, אבל, לא כולם כאלה

מיטללל

New member
שוב, אתה כותב יפה ../images/Emo13.gif

גם אני שמעתי על ה*שינוי* הזה שחל בהדרגה לאחר שנשברת הכוס והצ'קים נספרים.. אבל לאחר שמתחתנים מן הסתם מערכת היחסים הופכת להיות יותר רצינית. זה מחייב. מה שכולל אחריות ואת ה"סידורים" חייבים לעשות. (צריך להיות משו מעבר לכיף וסקס פרוע) וגם כבר לא צריך לעשות רושם ("שערות במקומות אחרים:)-רק להיות עצמך. מעבר לזה השינוי חל בשני הצדדים (מי אמר קרחת וכרס קטנה, לא משקיע, לא בקטע של רומנטיקה, "כמה את מבזבזת?, אין לי כוח לשמוע אותך, רוצה לחזור הביתה לאכול, לגרבץ וללכת לישון?). כל מה שאמרת זה תירוץ לבגידה ?

אין תירוץ לבגידה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

זה אחד הדברים שיותר שנואים עלי... פנטזיות וגירויים חיצוניים צריכים להשאר כחיצוניים! אם נפלה החלטה שעם הבנאדם הזה תבלו את שארית חייכם- יש לשמור על השבועה הזאת.

למעלה