כביש 431

RYaniv

New member
כביש 431

מישהו יכול לתרום קצת מידע עליו, בעיקר דברים הקשורים ללו"ז העבודה ?

Roobie

New member
כביש 431

הבנתי שהחברה שבונה את מחלף ענבה (על כביש 1, כ-10 ק"מ מערבית לעיר מודיעין, לא רחוק מישפרו סנטר ותחנת הרכבת "פאתי מודיעין") עומדת לסיים את העבודות הרבה לפני הזמן, לקבל הרבה מאוד כסף על-פי החוזה בגלל שהיא סיימה את העבודות הרבה לפני הזמן, וכל זה בזמן שהכביש ממודיעין למחלף ענבה אפילו לא קרוב להיות מוכן. כרגע יש כביש רק בכיוון אחד, והוא בטח ובטח לא עונה להגדרה כביש מהיר (כפי שכביש 431 אמור להיות) גם מהחלק שבו יש נסיעה רק לכיוון אחד. לגבי המשך הכביש עד מערב ראשל"צ ואיילון דרום - אין לי מושג מה קצב התקדמות העבודות.

mucool2

New member
מהרכבת לרחובות אפשר לראות גשר

די מרשים קצת אחרי התפצלות המסילה לראשון.

RYaniv

New member
זה נדמה לי

מה שייקרא "מחלף נס ציונה". כרגע עובר שם הכביש מנס ציונה לבאר יעקב.

python 4

New member
נהדר../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif

ההורים שלי עוברים לגור בנס ציונה, בדיוק ביציאה לכיוון כביש 431 - עכשיו הראתי לאבא שלי בעזרת המפה הזו כמה קל יהיה להגיע משם לכל מקום.. הכביש הזה הולך לדעתי להיות תרומה אדירה לתחבורה פה באזור השפלה. למרות שאני נוסע כמעט כל שבוע בין צומת גן הורדים לעין הקורא, ולכיוון פלמחים, לא ידעתי שהולכים להמשיך את הכביש הזה עד לאיילון! זה מסביר את עבודות הסלילה המסיביות שעושים בכניסה לפלמחים..

danezeq

Member
שאלות

לפי המפה נראה שלא יהיה בכביש הרוחב הזה אף לא רמזור אחד - האם הוא יהיה ממוחלף כולו ללא רמזורים? שאלה אחרת, לאן הוא ימשיך לאחר החיבור עם איילון?

Roobie

New member
כביש מהיר לחלוטין

הרמזורים היחידים יהיו בתוך מודיעין. הוא לא ימשיך אחרי החיבור עם איילון, החיבור נועד למי שרוצה לנסוע ליבנה/אשדוד/אשקלון ואני מניח שזה יהיה מחלף מזלגי (בדומה למחלף חולות הדרומי מעט-יותר)

RYaniv

New member
תשובה

בקשר לרמזורים, לא ראיתי סימנים להם, אבל אני לא יכול לתת לך תשובה וודאית. בכל אופן, איילון ככל הנראה יהיה הקצה המערבי של הכביש. לפחות נכון לעכשיו.

danezeq

Member
לפי ההדמיה בפלאש הוא ימשיך

מערבה אל הלא נודע
מה יש שם בכלל באיזור הזה? מתקנים של השפדן?

RYaniv

New member
שפדן, סופרלנד, בסיסי צה"ל

אולי זה מתוכנן להגיע בכלל למתחם איקאה שיוקם שם.

למעלה