כבר חמש עשרה שנים של סבל וגועל

המזניחה

New member
כבר חמש עשרה שנים של סבל וגועל

מזה 15 שנה שאני סובלת מפצעים מוגלתיים באזור המפשעה והירכיים ואף לאחרונה באזור הערווה, שצצים כל פעם לפני קבלת וסת. היתי מס פעמים אצל רופאי עור כולם טוענים שזה אקנה והאחרון שבהם טען שזה אקנה שהופיע בגלל חוסר איזון הורמונלי ובבדיקת דם אכן הופיע טוסטסטרון גבוה מהרגיל והופניתי לרופא שמטפל בהורמונים ובגמר הטיפול ההרמונים שלי היו תקינים אבל הפצעים המשיכו להופיע. טופלתי כבר בעבר בכמה תרופות שכבר אינני זוכרת את שמם אבל ללא הואיל הבעיה היא שכל פצע כזה שצומח איננו נעלם הוא נשאר ולאחר שהוא מתרוקן מהמוגלה נשארת צלקת עם כיס של עור בצבע כהה. יש לציין שלפצעים האלה אין ראש והם אינם קטנים כלל ורק אחרי כמה ימים הם מתפוצצים או אפילו אחרי כמה חודשים ובכל פעם מופיע לי כזה אחד במקום חדש ולפני הוסת גם הישנים מחדשים את עצמם ומתחילים גם הם להתנפח כך שלקראת הוסת יכולים להיות אפילו שלושה פצעים כאלה פעילים ובגלל המקום בו הם נמצאים הם כואבים מאוד. האמת שכבר נמאס לי ללכת לרופאים בגלל הדבר הזה וכולם נותנים טיפול שלטענתם התוצאות ארוכות טווח ואחר כך כשהם רואים שזה לא עובד הם עוברים לתרופה אחרת שגם היא צריכה הרבה זמן ואני מתייאשת כי נראה לי שפשוט אין מוצא מהדבר הזה כי שום טיפול לא עזר אולי אתה ד``ר יניב תפתור לי את הבעיה ,ואל תפנה אותי בבקשה לרופא שוב, אולי אתה יודע על תרופה שעובדת מהר ,אולי זה בכלל לא אקנה כמו שהם אומרים כי אחרת למה התרופות שלהם לא פתרו את הבעיה הזאת ? אני אודה לך המון כי 15 שנה לסבול זה לא מעט זמן מאוד קשה ללכת בזמן התנפחות הפצעים האלה.

למעלה