כבר חשבתי שברחתם לי

הרמוניה

New member
כבר חשבתי שברחתם לי ../images/Emo5.gif

שלום לכולן ברכות על חנוכת הביית מקווה שיביא לי יותר מזל. האם יש לי את הכבוד המפוקפק להיות הראשונה שמודיעה על כישלון בפורמט הזה?
הרמוניה

עמית@

New member
הרמוניה אהובה ../images/Emo7.gif

אני כל מצטערת להיות הראשונה שמצטערת בפורמט החדש, אני מקווה שתהיי בין הראשונות יודיעו עוד מעט על הצלחה
עמית

הרמוניה יקרה

מצטערת לקרוא על כישלון. אני כולי תקווה, כי הבית החדש של הפורום יביא לך את הצלחה. לך ולעוד בנות שמנסות ומחכות להריון הנכסף. היי חזקה ופני כוחות לטיפול הבא. סיגל

שושי @:-)

New member
אוףףףףף!!!! ../images/Emo7.gif

ממש מקווה שבפעם הבאה זה יצליח הגיע כבר הזמן שושי

ms64

New member
מצטערת לשמוע-עצוב נורא

לפחות לא חיכית בבית ויצאת ועשית משהו מועיל ומהנה. מקווה שהסיבוב הבא יסתיים בהריון.

דל

New member
הרמוניה יקרה ../images/Emo20.gif

מצטערת לשמוע, אך מקוה ומתפללת שבפעם הבאה תהיה הצלחה גדולה באהבה דלית

שחר חדש

New member
אוי, הרמוניה...

משתתפת איתך בצער הזה, ומאחלת לך אפס כשלונות בעתיד, ובטא אחת חיובית. שחר.

אוףףףףף ../images/Emo10.gif

אני כל-כך מצטערת, הרמוניה. מקווה שהשנה החדשה והפורום החדש יביאו לך גם בשורות חדשות ונ-ה-ד-ר-ו-ת.

אוי הרמוניה, עצוב לשמוע ../images/Emo14.gif

רוצה לשלוח
ולקוות שזו האכזבה האחרונה. מקווה שהמעבר לבית החדש יביא איתו הצלחה ובהקדם.
מרב

../images/Emo32.gif מרבי יקירתי

נעלמת לי היום. לא חזרת אליי למייל. אני מקווה שהכל בסדר וזה נובע מזה שאת פשוט נורא עסוקה מחכה לשמוע ממך
זוהרה

זוהרית

לא רק הפורום עבר דירה, גם המשרד שלי, והברדק כאן חוגג. אני על טורים גבוהים מעצבים. נראה לי שהכל מעודף הורמונים
רק עכשיו אני יוצאת הביתה.
מהדרך.
איזה כיף שאפשר סמיילים בהודעה. מחר US ראשון ונראה איך מתפתח הלול שלי, אם בכלל, כי ביומיים האחרונים לא הרגשתי את התזמורת בכלל וזה רק מוסיף ללחץ. מרב

סאני24

New member
אוי הרמוניה. ../images/Emo24.gif

תתחילי כאן ביחד איתנו התחלה חדשה וטובה יותר. סיכמנו???

רומי 007

New member
../images/Emo20.gif חמודתי,

אני מצטערת בצערך. הכישלון עוד שייך לפורום הישן ואני מקווה שתהיי מהראשונות שמבשרות כאן על הריון בחודש הבא. חיזקי ואימצי.

anat eitan

New member
היי מתוקה שלי. כל היום חשבתי עלייך.

מצטערת נורא שלא הלך הפעם , למרות שגם התקוות לא נסקו לשמיים - נכון? רוצה נורא לקוות שההריון עם הילד תכול העיניים מחכה מעבר לפינה. אגב : זו אני , ענת , אבל עכשיו נרשמתי מהבית והמחשב לא נתן לי להכניס את שמי המלא כמו שעשיתי בבוקר בעבודה ולכן יהיה לי שם משתמש מהעבודה בעברית ושם משתמש מהבית - באנגלית. אוהבת אותך , הרמונמון.

מרב.

New member
אוי הרמוניה ../images/Emo14.gif

מה יהיה, כמה עוד אפשר? כאילו נשכח לו הפסטיבל, המוזיקה, השמש והחופש, ורק השלילי הזה עומד תלוי ומתנדנד מול העיניים. כל כך קיויתי שיהיה לו ילד ג´אזי שם בבטן, מרקד ומשתולל--- רק מחבקת, ויודעת שאין מילים כרגע שינחמו.
מרב

למעלה