כבר יש לחץ לפורים? D:

CibiHeart92

New member
כבר יש לחץ לפורים? D:

זהו השירשור שנועד לספוג תלונות! וכן, פתחתי אותו כי אני בלחץ היסטרי ;; העובדה שהחוטים מסתבכים לי כל חמש דקות לא עוזרת T_______T

CibiHeart92

New member
אוקי, לא, ברצינות O_O

הם מנהלים קנוניה נגדי! פעם חמישית כבר שאני צריכה להתחיל את הצלב מהתחלה!!! *מנסה לנשום*

rocket

New member
תנשמי! כדאי לך!

כי בכנס עצמו תהיה לך קצת בעיה עם זה /tapuzforum/images/emo6.gif

CibiHeart92

New member
יו דונט סיי XDDD

אעעע אגב אני לא מוצאת איפה לקנות אותן!!! ;; ניסיתי הכל כבר!!! T_T

rocket

New member
טוב תקשיבי, היום בכוונה נכנסתי לסופר-פארם

וראיתי את הסוג שאת צריכה. פעם הבאה אני פשוט אקנה לך XD

Kiyommi

New member
את עוד במצב טוב..

הייתי מתה שהחוטים יסתבכו לי... אבל אין לי לא חוטים ולא בדים עדיין ולא כלום.. ;;

cRitiCaL KitTy

New member
אני שונאת סיילור סוטים><;

אני רק בשלב התכנון וזה כבר עושה לי חרארה.

cRitiCaL KitTy

New member
אני סתם עדיין עובדת על התיאוריה של זהXD;

פעם שעברה שתפרתי את הצווארונים האלה, זה יצא גרוע... כלומר, נכון, פעם שעברה עשיתי את הכל בלילה לפני, בלי מכונה וכו', אבל אני פשוט לא מבינה את הקונספט של הצווארון. למה שלסוויטשירט רגיל לחלוטין יהיה כזה, כשמתחתיו אין חולצת תלבושת?><

akane

New member
אני סיר לחץ קטן ועיראקי XD

או לחילופין- פצצה גרעינית? ;;;______________;;; הקרינולינה עוד לא הגיעה!!!!!!!!!! @______________________@ אני פשוט אתפחלץ! אם הקרינולינה לא תגיע בזמן לא תהיה לי תחפושת!!! הזמנתי אותה לפני חודש וחצי כמעט!!! ;O; ואם היא לא תגיע בכלל אני ארצח מישהו!! @_@ כל הכסף הזה >_< הבעיה היא שאת כ-ל החלק התחתון של השמלה אני לא יכולה להכין בלי הקרינולינה כי אני צריכה את המידות המדוייקות של זה עליי. ואין לי זמן כי יש לי עוד 300000 דברים אחרים לעשות לכנס הזה @____@;;;; או כפי שמאי אומרת - מוות בקופסא ;;

Keitarou

New member
מכס ארור!! ><

אל תדאגי עינב, יהיה בסדר... תנסי לצבור שעות שינה עכשיו כי כשזה יגיע את תאלצי כנראה לוותר על שינה בכלל ותהפכי לZOMBIE COSPLAY MONSTER~~~! וורררררראההההה~ *הולך לישון*

akane

New member
אני מקווה ;;

תודה על התגובה ;~; ואיזה לצבור שעות שינה? אני כבר עכשיו לא מעכלת מושגים שכאלה @,@; ואני בהחלט אהיה זומבי XDDDD אני אכניס אנשים מתחת לקרינולינה גם- והם לעולם לא יצאו שוב! D:<

למעלה