כבר יש לחץ לפורים? D:

sonaku

New member
אין לי כסף ואין לי לקוחות ._.

מי עוד רוצה ללמוד איפור לפני הכנס? >.<

CibiHeart92

New member
חייבת עזרה!!!

הסמל שעשיתי עשיתי על דמוי עור, ויש עליו כל מני סימנים בשחור ציירתי אותם עם עט ואחרי כמה זמן זה לא כזה נמרח אבל זה עדיין קצת נמרח ואני מפחדת להרוס את זה כשאתפור את זה ;; מישהו יודע מה אפשר לעשות שזה לא ימרח? ;;

Keitarou

New member
אממ.. אולי פיקסאטיב?

הספריי הזה שמרססים על ציורים כדי שלא ימרחו?

Serf SaN

New member
XDDDDDDDDDDDגגגג

אור אתה מטורף. XDDDDDDDDD זה ישרוף לה את הבד, אתה לא נורמלי XDDD פיקסטיב עובד בשביל רישומי עיפרון ופחם, לא טושים. XD וגם, על גומי זה ממש ממששששש לא יתפוס XD

Keitarou

New member
ישרוף את הבד? <.<

למה? זה לא פשוט.. כזה.. אממ.. שעווה בצורת תרסיס? ^^;;

Serf SaN

New member
קצת הגזמתי עם השריפת בד XD;

אבל...שעווה בצורת תרסיס? @_@; תן לי שניה לבדוק.. "פיקסטיב לציפוי ומניעלת מריחה של צבעי פסטל, פחם, עפרונות וכו' *לא פוגע באוזון* [כן בטח] ללא איבר מן החי עשוי מתזקיקי נפט" מאחורה: "*לעבודות ציור ושרטוטים* *מונע מריחה, מצפה בשכבת מגן* *נער לפני השימוש*" מי יודע..אולי זה יכול לעבוד. =O אבל מה שבטוח, כדאי שנאקו תעשה ניסיון קודם על שאריות בד אומשהו. XD;

Keitarou

New member
תשמע...

הבד הוא דמוי עור, כלומר פלסטיק, נראה לי שזה יסתדר בסדר גמור עם פיקסאטיב מאחר והוא עשוי מאותו החומר בערך, נה? ^^ כמובן שיש לבדוק לפני על חתיכה קטנה ואפשר גם תאכלס לעבור על הסמלים השחורים האלה בטוש לורד אחרי התפירה וגם זה אמור לתפוס די טוב על הדמוי עור.. =)

S.Riddle

New member
יש. פורים זה עוד חודש. אין לי קוספליי. :|

ולולא הקיום של ניצן, סביר להניח שגם בעתיד לא היה לי.
אני הולכת עוד מעט לקנות את כל החומרים בחנות ליד קניון איילון (אין לי כוח לחרוש על הנחלה, מה גם שפעם שעברה שהייתי שם כל כך התעצבנתי על איזה מוכרת סתומה שניסתה למכור לי בד ממש פשוט ב-40 שקל למטר, ואז כשאמרתי לה שאני מחפשת משהו יותר פשוט מכותנה היא הציעה לי בד ביטנה כאילו אני איזה סתומה שלא מבינה מהחיים שלי. עזבתי בלי לומר לה מילה. >_>) ואז לקפוץ לת"א להסתובב ולהוריד קצת לחץ (כי בירוקרטיה הורסת לי את החיים כל כך לאחרונה) ולחפש חולצה שאולי תתאים לקוספליי. אם אני לא אמצא משהו טוב, פשוט נכין לבד. בע. אני מקווה שכבר בשבת אוכל להתחיל לתפור ולסיים לפחות את החולצה + drawers (הייתם מאמינים שלא מוכרים כאלה יותר בשום מקום? כאילו, אני יודעת שזה נלבש לאחרונה לפני איזה 300 שנה, אבל למה בכל החנויות לוליטה ביפן יש את זה ובארץ אין *כלום*?!), ואני אזמין את הפיאה בסופ"ש כי למוכר המעצבן הזה יש שתי פיאות מתאימות - אחת ממש אידיאלית שיש בגוון בלונד כהה יותר ממה שאני רוצה, והוא לא ענה לי עדיין לגבי האם יש לו אותה גם בצבע בהיר יותר, והשנייה טובה אבל לא מלאה מספיק, שזה קצת מטריד אותי. אני מניחה שתמיד אפשר ללכת לספר המשפחתי ולהתייעץ איתו בנושא, אולי אפשר להתפיח אותה איכשהו... נמאס לייייי. >< בא לי שוקולד.

Sezuke

New member
מה קרה לקוג'ה ;_;?

נראה לי שאין תמונה יותר צנועה שלו מזאת... XD

D N ANGEL GRIL

New member
@$%@#%!#@$@#$

;;;;;;;;;; אני בחיים לא אספיק לתפור הכל בזמן;-; אבל אתם יודעים מה?O: מסתבר שאפשר לתפור בזמן שיש לך את הסחרחורת של החיים ואפילו לא תפרתי את עצמי XDD;

למעלה