כבר 5 שנים בלי הכישוף

עטלף77

New member
כבר 5 שנים בלי הכישוף ../images/Emo7.gif

בראש השנה של שנת תשנ"ז 1997 סטתה מכוניתה של ענבל פרלמוטר מסיבה לא ברורה והתנגשה בקיר בטון. לא נמצאו בגופה סמים, אלכוהול או כל חומר ממכר אחר. אבידה קשה של אחת מהנשים המוכשרות והבולטות ברוק הישראלי. הייתה סולנית להקת ´המכשפות´. שנה לאחר מותה הוציאה משפחתה דיסק שעליו עבדה בשם "ענבל פרלמוטר - הקלטות אחרונות". בדיסק, המכיל 15 שירים, נמצאים שירים שהוקלטו ע"י ענבל באמצעים ביתיים ושופצו ושופרו ע"מ שיהיה אפשר לפרסם אותם. ניתן לקרוא על ענבל בקישורים הבאים: אתר ההנצחה הלא רשמי האתר של NMC לזכרה

עטלף77

New member
אם זה נגמר זה חבל / ענבל פרלמוטר

יובל, אם זה נגמר זה חבל, בלעדיך הכל מסורבל, וחשבתי ששנינו ביחד נוכל. רק אני ויובל מעכשיו עד בכלל ליאור אל תשאר מאחור, כשהלכת נהיה לי שחור, אל תשכח נשיקה שהבטיחה לשמור, ואותי רק לזכור... אל תלך לי ליאור. מרים, מה שביננו לא תם, איפה שתבקשי - אני שם, את הכי מיוחדת בכל העולם כשאני עם מרים זה תמיד מושלם. עודד, למה אתה מפחד, אותי אתה לא תאבד, כשאנחנו ביחד אתה לא בודד. כשאני עם עודד זה תמיד עובד. רחל, ביננו זה לא יתקלקל, אם תלכי אני רק אתאבל, את כמו פרח עדין שגדל וגדל. כשאני עם רחל כל אחד מסתכל. איתי, אל תוותר עוד עלי, אהבנו כמעט עד בלי די, כשאנחנו ביחד רק לנו כדאי להנות עד בלי די רק לי ולאיתי. אוסנת, בואי מהר כמו שאת, ונהיה שוב רק שתינו לבד כשאנחנו ביחד הזמן זז לאט כשאני עם אוסנת זה הכי מיוחד אבנר, למה אתה מסתתר, עלי עוד אל תוותר, כשאנחנו הכל מסתדר כשאני עם אבנר זה סיפור אחר. אורית, אל תנסי להחליט, את בחורה אחראית, וקולך בתוכי מיתרים הוא מרטיט. ואני של אורית מעכשיו לתמיד... ירון, אתה תשאר הראשון, מה שתגיד זה נכון, כשנשארתי לבד רק עם הזכרון זה היה כמו אסון בוא הביתה ירון...

Synthetic mE

New member
../images/Emo10.gif

חיפשתי את השיר שלהן שאני הכי אוהבת... אני לא בטוחה שזה זה, אבל מה שבטוח, הוא מצמרר אותי בכל פעם מחדש הוא מזכיר אותה.. "...יפה שיכורה יחידה בעולם יש לה נפש מורעלת בתוך גוף מושלם צוחקת בקול פעמון שנסדק משנים של סיגריות לילות של מחנק בן תמותה לא יבין ריקוד בלי מנוחה האלים חוגגים אבל וונוס בוכה..." ריקוד האלים. ועוד שיר שלה, חוץ מאם זה נגמר שמדבר על סוף... "כמה שזה נורא חבל שזה נשבר אם אפשר היה אבל אי אפשר כמה שזה נורא כמה זה מוכר כולם ידעו ידעו מראש עכשיו כבר מאוחר.... מול שורות של שפתיים מול מליון מילים כמו מבול של צלילים לאוזניים האטומות שלי"

lide

New member
היא הייתה פשוט מ´קסימה.

זה אחד ההוכחות שיש לנו את המוסיקה הכי נפלאה, נכון פרלמוטר נכנסה בקיר, הסיבה פשוטה, אבל את מה שהיא תרמה לנו, נשאר עד עכשיו, וימשך לנצח. חג שמח

BlackRose

New member
אני וחברה שלי קצת חקרנו...../images/Emo141.gif

אומנם זה היה מזמן אז אני לא ממש זוכרת את כל ה´רמזים´ שמצאנו אבל אנחנו חושבות שזאת הייתה התאבדות. כפי ששמעתי השיר ´אם זה נגמר זה חבל´ התגלה לאחר המוות שלה, אולי היה מין ´שיר פרידה´ לחבריה. היו עוד המון ´רמזים´ אבל אני זוכרת כרגע, אני עוד אחזור איתם.

עטלף77

New member
כל מי ששומע את הדיסק שלה זה...

בערך הרעיון הראשון שעולה לראש. וגם במכשפות חלק גדול מהטקטסטים רומזים ואפשר להבין את זה מהם. הרמז הכי גדול הוא בעצם שלא היו סימני בלימה על הכביש ובעצם אי אפשר למצוא שום סיבה לתאונה. אבל כשמסתכלים על התמונה הכללית אז רואים שבעצם דווקא באותו יום לא הייתה לה סיבה, היא הייתה בדיוק בדרך לפגוש את ההורים של אהובה החדש, בבוקר של אותו יום היא הסתובבה עם אמא שלה בעיר וקנתה בגדים חדשים ודיברה כל הזמן על "הגמילה הסופית".

למעלה