כדאי לכם לקרוא..אלכוהליזם.

אל עצמי

New member
כדאי לכם לקרוא..אלכוהליזם.

בהתחלה.. חשבתי ``אה..היא כמו כל ההולנדים, אוהבי השתיה,היא בסדר`` היום,אחרי שלושה חודשי אהבה, כמעט עיוורת.. אני תומך נפשית באלכוהליסטית. ימים של פיכחות כמעט ואינם.. בושות בעבודה,שיחרור ממעצר על שיכרות.. לילות של טירוף... טלפונים לכל העולם בחיפוש אחריה.. טלפונים לבית החולים הקרוב.. התקווה שאולי היא שם.. כן,אולי היא שם ואז אדע היכן היא נמצאת. חיפוש אחרי בקבוקים בבית.. אפילו הניאגרה בשרותים מחבוא לאלכוהול. תיק קטן לדברים האישיים.. תיק גדול,מקום לבקבוק.. לפעמים בירות, לפעמים יין, לפעמים וודקה, סוכריות מנתה למניעת ריח. תאמרו בטח..``למה שלא תאשפז?`` למרות האהבה,כל יום אני מאחל,מתפלל.. הלוואי שתלך.. ולו לשבוע.. אוהב אותה,כואב אותה.. לא מסוגל לסגור עניין. נפגע אלכוהול.. אלכוהליסט פסיבי.

keren007

New member
וואי......

מה זה עד כדי כך גרוע? תגיד, היא רוצה להיגמל בכלל? היא מודעת למה שהיא עושה? אני בטוחה שיש המון קבוצות גמילה שונות שאתם יכולים לפנות אליהם. אבל אפשר לשאול, איך אתה בדיוק מנסה לעזור לה? מאחלת בהצלחה........ קרן

פלג^ר

New member
מתוך אחת שחווה את המחלה.אגב סמים

ואלכוהול שייכים לקטגוריה אחת.א.תפסיק לעקוב אחריה זה לא יעזור לה!

פלג^ר

New member
ועוד משהו:אם החברה שלך יודעת שתתמוך

בה בכל מצב אז למה שתפסיק.תציב בפניה את אופצייה הפרדות ותראה.ביי

אל עצמי

New member
תשובה לכולם...אגב תודה..

היום היינו בחתונה של חבר.. עכשיו היא שוכבת..נוחרת אדי אלכוהול.. רק חסר לי להדליק גפרור. הבעיה היא סבוכה מדי כדי שאיום פרידה יעזור. אולי לי.. מחר היא טסה לביקור מולדת.. דבר שנותן לי ביטחון.. לעשות מעשה של פחדנים. לשלוח אליה אי מייל. לומר מה שיש בלב,ושם לעשות פרידה וירטואלית.. שאני מקווה שתעשה גלים במצבה הנפשי.. תחזיקו לי אצבעות.. מודה לכולם.. נמאס לי להיות גננת.

Noam

New member
אל עצמך> ורק אליך....

כמכור אני שואל את עצמי איך יש לך כוח להיות שם, כאדם אני שואל את עצמי למה לך להיות שם? כאיש מקצוע הייתי מציע בחום לבדוק עם עצמך מה הצורך שלך לחיות במקום כואב כל כך וקשה כל כך, קשה לי להאמין שאתה מקבל שם אהבה, אולי סקס אבל לא אהבה. קח קצת שקט... תהיה עם עצמך, לבד. ותחשוב....

אל עצמי

New member
נועם...תקרא..

היום היא היתה אמרוה לעלות למטוס .. היא הגיעה לשדה תעופה.. מסריחה מאלכוהול.. עם התקף חרדה.. התקשרו אלי לעבודה.. ואמרו לי שהיא לא עולה על המטוס..נקודה. מאז..השעה היתה 12:00 אין לי שמץ של מושג איפה היא. היא התקשרה ואמרה לי שהיא נמצאת אצל ידיד.. שהיא בסדר..ושהיא נשארת לישון שם.. שלחתי אי מייל למשפחתה בהולנד ואמרתי להם לבוא לארץ ולקחת אותה.. כי היא לא תצליח להגיע בכוחות עצמה.. אני ממתין עדיין לתשובה.. עידכון יגיע..

יעלילי

New member
אני חייבת להגיב

היי לך, אני כל כך מכירה מה אתה עובר, הייתי נשואה למכור לסמים (זה בדיוק אותו דבר ) טיפול בהם וניסיון לגמול אותם זה לאבד את החיים שלך ולוותר לעצמך. מנסיון , ברצוני לומר לך, חבל על הזמן. רק לאחר שנפרדתי ממנו הבנתי , כמה ויתרתי לעצמי על חיי, כל חיי ומעשי סבבו סביב התמכרותו. נכון זה קשה להיפרד , ותמיד הם מבטיחים שיהיה בסדר - ולא בסדר. החיים עם מכור הינם חיים במתח תמידי ללא שום פתרון ותקווה. הפרידה מהם כמוהה כהיתמכרות, אני מציעה לך מכל הלב לפנות לעזרה כמו NA , AA למשפחות ואם תרצה לכתוב לי אשמח לקרוא ולהגיב. בהצלחה רבה , זכור כי מגיע לך הכי טוב יעלילי , חברה

אפשרית

New member
קראתי..את חייך את חיי ואת חיי רבים

אני בת לאלכוהוליסט, אחיינית למכורים לסמים, פרודה ממכור לסמים, מצאתי אותי במצבים כמוך מחפשת אחרי בעלי, דואגת לא ישנה לילות, משקרת למקום עבודתו, ועוד מצבים נוראיים מתישים וחסרי שפיות לחלוטין, רק במבט לאחור אני יכולה לקבוע זאת, לא בזמן ההוא... מאחלת לך כוח, כוח לראות את חייך שלך,דרך עיניך שלך, דרך רצונותיך מחשבותיך ותחושותיך שלך לחייך ולא דרך תלותיות באדם מכור שזקוק לעזרה,עם כל כנות האהבה שבך, לא תוכל לעזור לה, אלא אם היא תרצה בכך. המון כוח לך

סו

New member
.................אל עצמנו ובתוכינו

קיבלתי הרבה מהאפשרות להציץ כאן ומהאפשרות שהיית שם בלילה מסויים מאחלת לך רק דבר אחד שלום עם המצפון מגיע לך שלום איתו את זה אני יודעת ביי ביי סו.....

למעלה