כדורי Viepax

Dancer Y

New member
כדורי Viepax

אחרי שקראתי את תופעות הלוואי של התרופה ממש לא בא לי לקחת אותה מישהו מכיר? והאם היא לא מסוכנת, הרופא שלי לא נתנה לי הסברים

RebelRex

New member
האם לקחת תרופות אחרות בעבר ?

הכוונה לאותה בעיה שלשמה אתה לוקח את הוויאפקס . איזה תופעות לוואי היו לך מהן ? בכלליות , לרוב האנשים התרופות ממשפחת הSSRI והSNRI כמו וויפאקס הן נסבלות מאוד , עם מעט תופעות לוואי. הפסיכאטר המטפל ורופא המשפחה אמורים לדעת מה לבדוק כשאתה נוטל את התרופות

Dancer Y

New member
it's my first time

אני הלכתי לנירולוגית בגלל כאבי ראש ואיבוד הכרה בסוף יצאתי עם הכדורים האלה, לא דיברתי על דיכאון בכלל למרות שבאמת אין לי מצב רוח ואני כל הזמן בלחץ אמרתי ננסה אבל התופעות לוואי קצת מלחיצות, אפילו השמנה מלחיצה אותי

hgkr17

New member
לכל תרופה יש תופעות לוואי אפשריות

אבל, רשימת תופעות הלוואי האפשריות אינה תיאור של כל המצבים שאתה צפוי לחוות, אלא תיאור של כל המצבים שאנשים שונים מתישהו חוו בהקשר לתרופה (ואולי לא...זה אף פעם לא בטוח...). אין טעם להילחץ, אלא במידה ומופיע תסמין חדש, לפנות לרופא לייעוץ. ולגבי השמנה, בייחס לתרופות אחרות בעלות פעילות דומה, ויאפקס גורמת להשמנה במידה פחות אם בכלל.

moran f

New member
בנוגע להשמנה

חשוב לזכור שזו לא גזירת גורל שאין מה לעשות לגביה. גם בתרופות בהן השמנה היא תופעת לוואי, אכילה נכונה ופעילות גופנית יכולות לעזור בליטה בהשמנה.

RebelRex

New member
תלוי באיזה תרופות מדובר

SSRI וSNRI בטווח הקצר , כנראה אפשר להתגבר על ההשמנה עם תזונה ופעילות גופנית תרופות אחרות שההשמנה היא כבר רצינית יותר ומדובר בעליית תאבון קיצונית , כנראה זה לא יעזור הרבה , והפתרון הכי טוב יהיה החלפת תרופה.. הדוגמאות הכי טובות שעולות לי לתרופות כאלה הן אולנזפין, קלוזפין וממירטזפין . ואת זה אני אומר מניסיון אישי. גם כשהייתי על השלב הראשון של אטקינס במשך חודש ועשיתי פעילות גופנית סדירה לא ירדתי במשקל.. אני זוכר שראיתי קייס ריפורטס של אנשים שהעלו גם שמונים קילו עם התרופות האלה ..

RebelRex

New member
זה היה עם קלוזפין או אולנזפין הקייס ריפורטס

מירטפזין לא מעלה עד כדי כך

OrenBiton1

New member
תגובה

לא יודע מה להגיד לך אני לא רופא, אבל יש הרבה תופעות לוואי, לאחר 4 חודשי שימוש יש לי פגיעה בליבידו,דם בשתן,בעיות בראיה עם כאבי עיניים,עייפות כרונית,חוסר חשק.

למעלה