כואבת, כועסת, מפוחדת ומתוסכלת מאוד!!!!!!!!!!!

tomkt

New member
גועל נפש לכבלים

אני צופה בסדרה מגיל 25 , מכורה וגם כשלא הייתי בבית הייתי מקליטה כדי לא לפספס אף פרק , איך גורמים לאנשים להתמכר לסדרה ? ולהפסיק אותה באמצע?????????? בושה וחרפה, מורידים מהמסך את הסדרה צעירים חסרי מנוח שאפילו הילדים שלי כיום מכורים לה, תתביישו...... אני מבקשת מכל מי שרוצה להמשיך לראות את הסדרה להתנתק מהכבלים אולי אז יבינו עד כמה היא חשובה לנו, ובמקום להפסיד כל כך הרבה לקוחות , הם גם יפסידו כסף, ואז הם ישקיעו בנו יותר.

Music4Life

New member
כואבת, כועסת, מפוחדת ומתוסכלת מאוד!!!!!!!!!!!

מזה???????????????? איך לעזאזל דבר כזה קורה?????????? בא לי לירות באנשי הוט פשוט......חיות. אם כבר מורידים את הסידרה, נגיד וכך, למה לעשות את זה בצורה כ"כ מגעילה, ולגזור את הגזרה הזאת 3 ימים לפני
קצת התחשבות בצופים כמוני, כמוכם, הנאמנים שצופים באדיקות כבר שנים על גבי שנים .......לחלקנו כמעט כל חייהם....אני כעוסה ברמות אחרות...לא מאמינה שהערב אני יראה את "צעירים חסרי מנוח" בפעם האחרונה, אולי לנצח, אולי לעוד תקופה .... בעיקר מתוסכלת ומפוחדת כי כל יום, אני מחכה לשעה 5:30 לראות את הסידרה שלי, הדבר היחיד שמחזיר אותי "הביתה", לנוחיות שלי, לאהבה שלי ולכיף. והנה יום אחד מחליטים שלא להשאיר את הסידרה אחת הכי נצפות במדינה, סתם כך, כמו שליפת סכין...מזה דבר הזה
אני מזועזעת עם המון כעס בפנים...בא לי להתנתק מכולם, כל החברות המנוולים האלה...לקחת כסף הם יודעים יפה מאוד .... אבל להתחשב בלקוחות , זה לא
חתמתי על העצומה...נראה מה יהיה....העיקר תמשיכו ללחום בהורדת הסידרה של כולנו
, וגמני אעשה מה שצריך כי דבר כזה לא יכול לקרות..ודבר כזה לא יעלה גם על הדעת ....חוצפה שלא תתואר
שמי ניבה, בת 27 מתל אביב, צופה בסידרה הזאת כבר 16 שנה, מאז היותי בת 11. התמכרתי לסידרה דרך אמא שלי שנהגה לראות את זה, ושנים לפני בארה"ב....ממנה התחלתי לצפות בסידרה, לאהוב, ולהתמכר כל יום כל יום לשבת בשעת הערב אחרי יום בית ספר, וצבא, ועבודה ולראות את הסידרה ולגדול איתה..........16 שנה בשבילי זה לא הולך ברגל ובטח שאי אפשר למחוק את זה סתם כך. זה לא עובד ככה בכלל......ואני לא אסכים שדבר כזה יקרה, ובטח לא בלי התראה מוקדמת. אין מילים שיצארו את החוצפה הזאת, אין מילים........
רציתי להביע את עצמי בהודעה חדשה ולא להבלע עם השאר. תגובות יתקבלו בברכה .
מאחלת שיחזירו לנו את הסידרה בקרוב ! ! ! ! בחרו להם זמן להוריד אותה ..........גם כן אלה, מטומטמים.......בדיוק כאשר יצרו מתח חדש ויש סיפור מותח ולא פתוח, לעזעאזל איתם
חיות כבר אמרנו

doba

New member
בושה וחרפה

אף פעם לא הבנתי את המדינה הזאת דווקא סידרה שעשתה טוב לאנשים מורידים אותי אני רואה את צעירי מנוח כבר הרבה שנים עכשיו כבר לא יהיה לי מה לראות אני מקווה שיש אנשים טובים במדינה הזאת שיחזירו את הסדרה אני אתכם

Music4Life

New member
../images/Emo7.gif הפרק האחרון ../images/Emo7.gif

למי יודע עוד כמה זמן..... אתם יודעים, מגיל ילדות אני בנאדם שקשה לו לבכות ובוכה לעיתים רחוקות...בהתבגרותי, והיותי אישה כמובן הרגישות יצאה והתפתחה ונפתח לי ערוץ הרגשות ונהיתי יותר רגישה והיום אני בוכה יותר בקלות. ועדיין לא מהר כל כך. היום, בפרק האחרון בכיתי את עיניי בפעם אחרונה לעוד כמה זמן........"צעירים חסרי מנוח" היא אחד הדברים בחיים האלה שנכנסו לי כ"כ עמוק ללב שאני בוכה מהסידרה
ואצלי זה לא בא בקלות כמו שסיפרתי.........אני חייבת לציין, שגם היום, ובכל פעם שדיברו על נושא קאסי, או ראיתי את שרון בוכה בכלל ליבה השבור בגלל קאסי, אני לא יכולה שלא לבכות. אני מזילה דמעות ומרגישה כאב גדול כל פעם שמזכירים את קאסי, העניין פגע בי. כל המוות שלה קשה לי עדיין מאוד...מדהים. כאילו וזה באמת משהו שקשור לחיים שלי, רק תראו כמה שהסידרה הזאת משפיעה, אני בוכה איתם, אני צוחקת איתם...זה לא בא ברגל, זה משמעותי מבחינתי. תראו כמה אנחנו מחוברים אליה. הדמויות שם הם כמו משפחה שלי ...........אני מכירה אותם שנים ויודעת כל מה שמתרחש בחייהם. הסידרה הזאת היא חלק בלתי נפרד מליבנו. זה כל כך קשה לתאר שזהו, זהיה הפרק האחרון שנראה לעוד תקופה...........או בכלל. אני לא יכולה, קשה לי עם זה, בא לי לצרוח לשמיים..........למה למה . לא יכולה לעכל . הייתי צכה לשתף.

Ronnie Rocks

New member
כל כך מבין וכל כך מזדהה ../images/Emo140.gif

מרגיש בדיוק כמוך... שלחתי לך מסר אישי ועכשיו אשלח לך עוד אחד...

ihudith2000

New member
צעירי חסרי מנוח

מאוד קשה להסתגל למחסור באופרה הסבון הזאת שאני ובעלי מכורים כמעט 20 שנה.טהיתי אם ידוע לכם איזה אתר שאפשר לצפות בסדרהבאינטרנט.כי ידוע לי בארצות הברית הסדרה מקדמת בשנתיים יותר ממשה פה בישראל. אם יש איזה אפשרות להתארגן ןלמחות אשמח להצרף למוחים על הסדרה זאת שירדה. בתודה יהודית

dani002

New member
הגב שרה מאח הגדול...בושה וחרפה

תמוה בעיני איך אישה מבוגרת שטוענת שהיא בת לניצולי שואה אומרת בתוכנית של האח הגדול בהגשת הכיבוד לחברה בחוץ תתנו להם מהכיבוד ושיאכלו ויחנקו איך היא לא מתבישת לדבר ככה אשה מבוגרת שכמעט כולם בגיל של הילדים שלה במקום לפרגן קצת ולעזור בבית האח הגדול היא מחפשת רק תככים ומזימות בושה וחרפה לאשה כזאת היא לא מיצגת את הפולנים ולא ניצולי שואה יש לה הרבה מה לילמוד איך לכבד אנשים ולא לאחל להם שיאכלו ויחנקו

maroko11

New member
ערוץ 146 בהוט צרפת 2

שלום לכל המעוניינם שם משדרים מידי יום את ימי חיינו

כאב לב ובילבול

אני חדש לא ידעתי שקיים פורום כזה עד שהתחיל הבלגן לגבי הורדת הסידרה . איך נרשמים לעצומה ואייך אני יכול לעזור.

python 4

New member
עצוב..../images/Emo7.gif

19 שנים, הסדרה הותיקה ביותר המשודרת בישראל, וזה נגמר ביום אחד.. אני רואה את צח"מ מאז שנת 93, כלומר 17 שנים. היו לי הפסקות באמצע, והאמת שמאז פרק ההלוויה של קאסי לא יצא לי לראות בכלל את הסדרה, אבל תמיד היא היתה שם. תמיד היה אפשר לחזור ביום אחד, ב- 17:30, ולראות שוב את מעלליהם של אנשי ג'נואה סיטי המטורללים. אני אתגעגע.
Join us again, for the young and the restless

מייליי

New member
מרוב יאוש חשבתי על רעיון מטורף :

לחפש בחו"ל מישהו שמכור לסידרה ומקליט אותה שנים שישלח לנו פרקים בתשלום נואשת אני לא ?

Imai

New member
זה רק לטובה

תורידי פרקים מתקדמים של הסדרה באנגלית. (חוקי לכתוב הודעה מסוג זה פה?)

Music4Life

New member
היי ראיתם שפירסמו את השרשור שלי בתפוז../images/Emo35.gif

חח נחמד...פירסמו את ההודעה הזאת שלי, את כל השרשור בעמוד הראשי של תפוז, בכותרת "אל תקחו לנו את ויקטור - צעירים חסרי מנוח יורדת מהמסך בישראל. ויקטור בהלם."
יפה להם. כן שכולם יראו....

Imai

New member
מובן שראיתי

התרגשתי מהסיפור שלכם ולכן נכנסתי לכאן. . . בכל מקרה, פשוט אל תתנו אמון בשידורי הטלווזיה בארץ, תסתדרו בכוחות עצמכם. אתם באמת חושבים למשל שאני מחכה לפרק האחרון של הישרדות סמואה שיטרחו לשדר אותו אצלינו? הייתי מתה עד אז. . .

lutz21

New member
Music4Life ערב טוב לך

נו באמת גם אשתי מכורה לצעירים חסרי מח זו אופרת סבון זולה אני ראיתי אותה שנתיים עד שנימאס לי מהשטויות האלה, ישנם תוכניות וערוצים הרבה יותר מענינים, בברכה יהודה

Music4Life

New member
תרגע חמוד........

שום דבר באופרת סבון הזאת אינו זול! העצה שנתת עכשיו היא גם לא ממש חכמה ......... רואים כמה שאתה מבין ערב טוב גם לך

למעלה