כואבת, כועסת, מפוחדת ומתוסכלת מאוד!!!!!!!!!!!

ניל 212

New member
הגיע הזמן

חאלס אני זוכר את הפרק הראשון שראיתי, זה היה 800 ומשהו שאנסו את קריקט. יאלה מה זה אין סוף לסידרה הזו, שיעיפו אותה כבר כמה אפשר הכל מסטיק שם.

דיברתי עם מנכ"ל הוט

הייתה לי שיחה צפופה איתו עישנתי לי סיגריה על קפה שחור ודיברתי עם מנכ"ל הוט יש לי בשורה טובה ומשמחת לכולכם בגלל הביקוש הרחב ולאור המצב שנשארו 9 צופים הדוקים בישראל שרואים את הסידרה הזאת הולחט להשאיר אותה בתקווה שיצטרף עוד 1 ויהיה מניין על הסידרה

נסיה 5

New member
מה זה??? ../images/Emo2.gif

רגע שניה לפני שאני עושה ריקוד אינדיאני כמה שאלות: ל-מה התכוונת ל9 צופים אדוקים שצופים בישראל? ואיך אפשר לצרף את האחד הנותר? לא הבנתי אותך האם הוט תחזיר את הסדרה הזאת? ומה עם לווין YES האם הם גם יחזירו אותה למרקע?

ספיר187

New member
חמודה, החכמולוג פשוט ציני..

וחושב שהוא מצחיק. סתם משועמם שאין לי איפה לכתוב ומחפש מקומות. התעלמי.. הכי טוב.

Music4Life

New member
מפגרים כאלה!

אתם לא אוהבים את הסידרה, סבבה ...אבל מה יעזור לבוא לכאן ולהתחיל להעיר הערות ציניות וילודיות? יש פה קומץ אדיר של אנשים (מאות לא יחידות..) שרואים את זה שנים וכואבים על שהורידו את הסידרה...כל כך קשה להפנים? הודעות מהסוג הזה לא יעזרו ולא יתקבלו פה בברכה .

lisa8080

New member
הי

אני מעונינת לדעת איפה משדרים את הערוצים האלה איפה ומתי אני ישמח לדעת בכול מקרה אני ישמח

שון1003

New member
בפעם הבאה שתחנק מהסיגרייה ומנ כ"לים לא ישתינו

עלייייייייך אידיוט מוגמר

הוט הקמצנים אמרו לי שמחיר הסדרה יקר להם

וזאת הסיבה שזה יורד מהמסכים ביחד עם הסדרה השנייה האהובה עלי: "ימי חיינו" שבה הפרק האחרון שודר לפני כמה ימים. חוצפה מצידם, נקווה שישנו דעתם.

sharona78

New member
../images/Emo14.gifמסכימה עם כל מילה שלך....

ליבי כואב ושבור וגם אני גדלתי עם הסדרה ומאוד מאוד קשה לי עם זה....., התחלתי לראות מגיל 14 בערך, וגם אני את רוב חיי העברתי מול הסדרה, בגלל זה, זה ממש כואב ועצוב, איך נתגבר ???

lior62

New member
ככה סתם באמצע החיים......

צודקת מאוד.....אי אפשר לעשות לנו את זה....היום בחמש וחצי ניגשתי כמו תמיד (במשך 20 שנה!!!!)והרגשתי חוסר ענק...אתה מחכה לראות את הדמויות האהובות שלך....את הסיפורים ....זה הפך להיות כמו המשפחה שלך ומישהו שם למעלה החליט לקחת את זה מאיתנו בלי הודעה מוקדמת.....אתם לא יכולים לעשות לנו את זה...אם מישהו מראשי הוט קורא את התגובות אנא החזירו את השמחה לחיינו ....בבקשה....

תמי163

New member
מרגישה כמוך!!!

אני בהחלט מבינה אותך, אני מרגישהבדיוק כמוך,אבל האשמה לא נעוצה רק בהוט, יש את סוני שהיא בסיס הבעיה, לכן אני בטוחה, שעם קצת סבלנות, והרבה הרבה אופטמיות!!!! נחזור שוב לסדרה האהובה שלנו, לשחקנים שבאמת קשה להיפרד מהם, אני מקווה ומאמינה שעוד נחגוג את חזרתה של הסדרה!!!!! ביי ביי תמי

מנורה

New member
הגעתי לכאן כי ראיתי את הפורום

בעמוד הראשון כמה טוב שיש עוד אנשים שחושבים כמוני אוהבת את הסידרה ראיתי אותה שנים ומקליטה גם כשהיילי בחו"ל יש בסידרה המון מוסר השכל המון מסרים חיובים גם אם זה לפעמים נראה קיטש ולא יכול להיות בחיים קורים דברים הגבה יותר הזויים הורידו את הולמארק מהיום להיום ועכשיו את צעירים חסרי מנוח למה מדוע אף אחד לא מסביר אז למה להמשיך להיות מנוי להוט?? שלחו לי לינק וגם אני אחתום על העצומה והלואי ויעזור במשהו ואם יש דרך אחרת או ערוץ אחר שאפשר להתחבר אליו אנא עדכנו שבת נעימה סוף שבוע רגוע

אמא NOA

New member
אני מסכימה... הסדרה אינה סתם עוד סדרה, היא

יהלום נוסטלגי... גם עבורי כמוך יש לתכנית הזו היסטוריה ארוכה.... סבתא שלי צפתה בה מההתחלה עוד כשהמשפחה גרה בקנדה... ממש מההתחלה. בילדותי מאז שאני זוכרת את עצמי אני צופה בסדרה הזו פרק פרק עם סבא וסבתא ואבא שלי ודודה שלי... צוחקים יחד, בוכים יחד... אבל ביחד!!! הסדרה הזו מסמלת עבורי כל כך הרבה דברים טובים... זה חסר לב וחסר מצפון לקחת אותה מאיתנו! סבתא שלי איננה, וגם סבא שלי, וגם דודה שלי.... הקשר עם אבא מסובך. עכשיו שלוקחים גם את הסדרה זה מבחינתי סוף לכל מה שהיא מסמלת, ולכן זה אבל בינלאומי... אובדן קשה, ואני מבינה ומזדהה עם התגובות שלכם! ההומניות עברה מן העולם, מסתבר...

איזו התלהמות בגלל סדרה... אני בשוק.

לידיעתך הסדרה ירדה *בארץ* שזה אומר גם בחברה הכבלים וגם בחברת הלווין... מה הכבלים קשורים לזה שיוצרי הסדרה הערימו כל קושי אפשרי כדי להפסיק את השידור בארץ?

למעלה