כולם כנסו דחוף בהול !!!!!!!!!!!!!!!

מקפיץ !

אנשים תכריחו אותו להגיב ! אני מקפיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ

koya1

New member
OMG!

מה חשבת שייצא לך מזה?! ועוד אני זוכר שפתחת לפני כמה זמן שרשור שלם של תמונות של הגולשים! ושמת את כל התמונות של השוודי ההוא... תתבייש לעצמך! ואתה עוד קראת לאנשים שפירסמו תמונות אמיתיות שלהם מכוערים! סליחה... אבל גם אם הם מכוערים... לפחות היה להם ת'אומץ להראות את עצמם... וגם אתה לא כזה כוסון עולם שיש לך זכות לרדת על אחרים... נקודה למחשבה לירן...(אם זה שמך האמיתי...)

ו

אביעד, כמה פורומים אתה מנהל ? ראש גדול
נו באמת...

../images/Emo140.gif אתתתתתתתתת

הכל בזכותה נופר !!! היא עזרה לחשוף את האמת ! ושטראוסית , שבי בשקטט !

../images/Emo11.gifאופסססססס

מצטער לא שמתי לב שאת זו ששמה ת'קישור בפורום Y טי וי . וגם בלי הקישור ידעתי שזה לא תמונה שלו , רק את נתת לי הוכחה , מצטער שוב

a y o o s h

New member
לירן-לא מאשימה אותך בשום דבר,אבל...

תשמע,זה כל כך לא נעים לחשוב שאתה מדבר עם מישהו מסויים ואז לגלות משהו אחר לגמרי... אתה תבין את ההרגשה כשיעשו לך את זה גם... מקווה שתתבגר בקרוב

סורי אבל לירן דומה לגיי!!...

מה זה השחור מסביב לעייניים שלו?!?!!?!?יאבהההה....חוצמזה........ זה ממש לא נאה לשקר..

טוב.....

ת'אמת, אין לי כבר מה לומר בקטע הזה, אני עדיין כועסת... ולמי שחושב שעשינו "ביג דיל" מהסיפור הזה - טועה! שיקרו לנו בעיניים! טוב, אני רק אומרת שגם אם אתה לא חושב שאתה דוגמן-על זו לא סיבה לשקר לנו, מה שעשית היה ממש מפגר, ואני אגיד משהו שבחיים לא חשבתי שאני אגיד: "לשקר אין רגליים"... וכל שקר מתגלה... יופי, יש לי עכשיו תחושת פריקית..... אל תשאלו.... נראה לי שאני מקבלת 9 במחבן במתמטיקה (מתוך 100, פאדיחה....), למרות שזה לא קשור... חחח מי שקרא עד לכאן - ח"ח (שזה: חיזוק חיובי)

למעלה