כולם מדברים על כסף קל... אולי אני י

• פותח הנושא fgg
  • פורסם בתאריך

fgg

New member
כולם מדברים על כסף קל... אולי אני י

כולם מדברים על כסף קל....אולי אני יכול לעזור לכם כולכם מכירים את ההרגשה שמתקשרים אליכם ומבלבלים לכם את המוח בטל´ לגבי החזרי מס.אך אני מאמין שעם עובדות קשה להתווכח. והעובדות הן של90% מהשכירים בארץ מגיע החזר מס בשיעור של כ 4000ש"ח. אני בטוח שאם תשאלו את החברים שלכם תראו לבד שחלקם כבר מימשו את זכאותם להחזר המס, ואף תראו שהם קיבלו סכומים לא מבוטלים של כסף. איך בודקים זכאות? הבדיקה היא פשוטה מאוד. ישנם כמה קריטריונים ברורים אשר מפרטים את הזכאות. אם תקדישו שלוש דקות מזמנכם תאכלו לדעת אם גם את נמנים אם הזכאים להחזר מס.בדיקת הזכאות נעשית בחינם ( לא קיבלת לא שילמת) להלן הקריטריונים: - האם בין השנים 96´-01 את/ה או בן זוגך לא עבדת חודש אחד? - האם בין השנים הנ"ל הפקדת באופן עצמאי כספים לקופת גמל או לביטוח חיים עבורך או עבור בן משפחתך? - האם בין השנים הנ"ל היה לך או לבן/בת זוגך הורה או ילד, מרותק למיטה בתמידות, עיוור, משותק לחלוטין או סובל מפיגור שכלי?( גם אם נפטר) - האם בין השנים הנ"ל שילמת מזונות? - האם בין השנים הנ"ל היית משפחה חד הורית? - האם בין השנים הנ"ל התגוררת בישוב ספר? - האם עלית לישראל אחרי שנת 93´? - האם השתחררת מצה"ל לאחר שנת 2000? במידה ואחד מהקריטריונים נכונים לגביך ישנו יסוד סביר לכך שאת/ה זכאי/ת להחזר מס כספי. כדאי לך ליצור עימי קשר

למעלה