כולם רוצים

באסה שזה ככה

יכול ליהיות שבגלל שאנחנו מפוצצים באנשים על הכדור ובגלל שיש יותר מידי קבוצות וקהילות ואיך שתקראו לזה אי אפשר במצבנו היום להגיעה לשיווין בלי להשתמש בכוח ואי שוויון? בגלל המצב שאנחנו הבאנו את עצמנו בגלל שלא חשבנו רחוק מספיק חשבנו על הזמן הקרוב. דוגמא המצב עם הערבים המטרה היא להגיעה לשוויון שלום וזה אבל אי אפשר בלי כוח וכוח רק מרחיק מהמטרה לא? אז למה לא לידחוף אוכל לתוך הגרון בכוח למה לא עד שיסבעו? ינטרסים אישיים זה מה שהורס אותנו הפחד שישאירו אותנו מאחור מרחיק אותנו אחד מהשני ובסוף באמת נשארים לבד מלמדים אותנו לרוץ ולא לחכות לאף אחד. לפי דעתי לא יהיה שוויון [שוויון בהשכלה שוויון בהכל] עד שלא תישאר קבוצה אחת של אנשים וכל השאר ימותו וזה מה שבאסה ככה אני רואה את הדברים השוויון יגיעה בכוח ואלימות כי אנחנו גרמנו לזה.

Alcharzor

New member
הממממ..... שוויון........../images/Emo4.gif

1.נתחיל מהסוף: לכולם יש אפשרות כניסה למוסד להשכלה גבוהה. יש מכינות,אפשר לשפר בגרויות ועכשיו אפילו לא צריך לעשות פסיכומטרי. 2.לדעתי זה חשוב שיהיה שוויון אפשרויות לכולם(ללא הבדל בצבע,לאום...) אבל שוויון אפשרויות זה לא שוויון כלכלי.נכון שהרעב זאת תופעה רעה ויש להילחם איתה אבל כאשר עושים את זה על חשבון מעמד הבינים זאת לא פוליטיקה נכונה. 3. לגבי לאומים - מגעיל אותי איך שהאנשים מסוימים בארץ מתייחסים לאנשים שהם לא יהודים.ראיתי הרבה אנשים שחושבי שיהודים הם גזע עליון וכל השאר נחותים

נו, מה גורם למצב הישראלי-ערבי?

הגזע היהודי העלוב, תסלחו לי על הביטוי ואני אסביר אותו בהמשך, שלנו כבר הספיק לשכוח את השואה הנוראית שעשו לו, והוא מתיימר להיות זה שיעשה שואה לאחרים. רק תעזו לומר שהגזע שלנו לא נמצא בימים אלו במעלה הרי הטמטום, לאחר שנראה בבירור כי הוא אינו לומד מנסיון. במקרה שלנו הביטוי הנכון להפליא "אין חכם כבעל נסיון" עומד בספק, מאחר שעל דם אבותינו טעמנו את טעם רצח העם, וכמו עדר אנחנו מעוניינים לעשות זאת לאחר באומרנו שזה ממש לא אותו דבר. ב"אנחנו" אני מתכוונת לרוב העם שלנו.

seeyou

New member
שיעשה שואה לאחרים.??../images/Emo153.gif../images/Emo129.gif

........רק לאחר 1967 הפלסטינאים קיבלו מעמד של "בני אדם"!!!!!! מה שהם קיבלו מאיתנו לא ידעו לנצל... אנו עשינו סבון מפלסטינאים? היחס שנתנו הגרמנים לבעיה היהודים זה דומה? גזים? על מה בכלל מדברים? על זה שהם רוצים לזיין כל היום-לגנוב-להרוג...לא לעבוד מה הם עשו עם האוטונומיה בשטח? חינוך? עוד מספר אנשים כמוך...ואפשר לפרק את המדינה! אלו אנשים מאוד מסוכנים-יותר מהמחבלים...הם לא הורגים ילדים-הם משמידים עם שלם! בושה בושה בושהבושהבושהבושהבושהבושהבושהבושהבושהבושהבושהבושהבושה

אני לא חושבת ככה...

"עוד מספר אנשים כמוך...ואפשר לפרק את המדינה!"... ואנשים כמו אריאל שרון? הם בונים ומפתחים את המדינה? תסלח לי, מה שהתרחש בשנתיים וחצי האחרונות היה גיהנום אחד גדול בהיסטוריה של ישראל.

hix

New member
צודק

לא יהיה שוויון בכל התחומים כי זה גם יהיה הרס מוחלט אך צריך תמיד לתת אפשרויות לכולם "הזהרו בבני עניים
"

למעלה