כושר גופני-חייבת לשתף

כושר גופני-חייבת לשתף

אני כל כך מבסוטה מעצמי שממש בא לי לשתף.
זה שיש לי לי כושר גופני טוב, אני יודעת כי זו תוצאה של אימונים סדירים במשך למעלה משנה וחצי, וזה ההישג הכי גדול מבחינתי לאחר הניתוח.
אבל היום קיבלתי אישור ממשי לזה.
החלטתי לבקש הפניה לבדיקת מאמץ (ארגומטריה). לפני הניתוח נדרשתי לעשות במסגרת הבדיקות המקדימות.
כעת רציתי גם כן לעשות, כי אני עושה אירובי בעצימות גבוהה ורציתי לברר אם מבחינת הלב, והדופק הכל בסדר.
בקיצור, היום עברתי את הבדיקה ואין מאושרת ממני. עברתי אותה בהצלחה, ונרשם למטה "כושר גופני טוב מאד". ישר הלכתי להשוות את התוצאה לבדיקה שעשיתי לפני 3 שנים לקראת הניתוח. שם התשובה היתה "כושר גופני בינוני", וגם מדדי הלחץ דם והדופק היו גרועים לעומת עכשו.
בקיצור, אני מאושרת והנה עוד הוכחה מוצלחת לשיפור הבריאותי שחל בעיקבות הניתוח.

ליבי3617

New member
כיף לך
ואת יודעת מה?

השפעת עליי.
האמת אני קצת מסתובבת סהרורית בבית ולא מוצאת את עצמי (ענייני תביעה, נוכלים וכאלה)
כמעט וויתרתי והחלטתי בעקבות ההודעה שלך שלא לוותר.

יוצאת עכשיו.

תודה!

ליבי3617

New member
הכרחתי את עצמי ממש...

לא יכולתי לצאת ולא הרשיתי לעצמי שלא.
בסוף יצאתי להליכה עם מוזיקה וזה באמת עשה לי טוב.

דוקטורית

לא יודעת כמה זמן את אחרי הניתוח. אני התחלתי הליכות ישר אחרי הניתוח. אמנם בהתחלה מעט, אך במשך הזמן הקצב והזמן עלו. המשכתי רק בהליכות במשך שנה. אחרי שנה החלטתי להרשם לחדר כושר, ומאז עברו כבר שנה ושבעה חודשים של ספורט בחדר כושר באופן סדיר.
תתחילי בקטן. העיקר ההתמדה, ולבחור במה שגורם להנאה. בהמשך תשתדלי להתמיד כמוני. אני ממש נהנית מזה, וכבר הפכתי את זה לאורח חיים ממש.
בהצלחה.

גלית 1967

New member
וואלה נתת לי רעיון-לפני הניתוח אמרתי

לטכנאי בארגומטריה שאני מקווה שיש מד"א בחוץ כי אני יתעלף בטוח

שנה וחודש אחרי פחות 46 ק"ג ושנה של אימונים שווה לראות מה מצבי.

למעלה