כיוון תעסוקתי

כיוון תעסוקתי

היי,
יש לי מערבולת בפנים, המון רעשים. היתי שמחה על מה הכיוון שלי מבחינה תעסקותית. לפי נומרולוגיה.
16.4.1978 בחורה.

ניגודיות קיצונית המייצרת מתח רב

שלום לך יקרה.

"מערבולת פנימית, המון רעשים" נובעים משני כוחות מנוגדים קיצוניים הנמצאים במבנה הפנימי איתו הגעת לחיים אלו.
מצד אחד את מאד עוצמתית וחזקה, חשיבה חיובית, עצמאית, בעלת יכולת גבוה להניע את עצמך קדימה, דמות סמכותית ועוד .... ומנגד תכונות הפוכות. מצב המייצר מתח רב וקושי להוציא דברים ורעיונות אל הפועל.

ממליץ לקרוא: שני זאבים בנפשו של אדם.

כדאי לקבל סיוע שייתן כלים חדשים כיצד לנצח את החוזקות בכל פעם מחדש.
תעסוקה – לאחר התהליך תוכלי למקסם את יכולות הניהול שבך, לצד רגישות גבוה, חוכמה וידע רב.
רוחניות יכולה לסייע רבות ביצירת איזון מנטלי ונטרול רעשי רקע (אפשר לתאר זאת כמו להאזין לרדיו כאשר התחנה אינה מכוילת ויש רעשי רקע לאומת האזנה לרדיו כאשר התחנה מכוילת).

חנן חיים

עדיין לא הבנתי..

ואיזה טיפול כדאי לקבל, ומה זו רוחנויות? להתחבר להדרכה שלי? כיצד? תקשור?
אני נואשת..
ומה הכיוון המקצועי לפי המספרים.

ייאוש הוא מצב מעולה

שלום שוב

כל עוד אנו חיים בבועה שיצרנו לעצמנו – הכל לכאורה נראה תקין. הבעיה מתחילה כאשר מתעורר בנו רצון וצורך ליצור שינוי. אז מתברר שאנו כבולים בהרגלים ועקרונות שאימצנו שהביאו אותנו לקיבעון.
פתאום אנחנו שמים לב שאותם המצבים חוזרים שוב ושוב, אם אנחנו ברי מזל אנחנו מזהים מעגליות שאין לנו יכולת לפרוץ ולהשתחרר ממנה. אם כבר זיהית את ההרגשה הזאת, זאת כפי הנראה הסיבה שנפגשו דרכינו. אני מזמין אותך לקרוא באתר על המסע שלי, ללמוד, לקחת כל טיפ אפשרי וכשתרגיש מוכן – תוכל תמיד ליצור איתי קשר אישית, לקבוע פגישה או לשאול כל שאלה.

ייאוש הוא מצב מעולה

הוא מאלץ אותנו לחפש דרכים חדשות לצאת ממצב זה. רבים תקועים במקום ולא מצליחים לצאת מקיבעון מנטלי.

תשובה איך מפתחים רוחניות עניתי לשמוליק 41 בהרחבה להלן קישור לתשובה

אני ממליץ להתמקד עכשיו בהרגעת הרעש הפנימי ומציאת איזון מנטלי, במקום להתפזר מעל תחומים רבים מידי ולנסות למצוא פתרון בשינוי הכיוון המקצועי!

חנן חיים

למעלה