כיום כשכולם רואים שביבי מנוהל על ידי ביידן

1ספי11

Well-known member
אתה לא מדבר רק על פוגרומים אלא על יישובים עצמם ומאחזים שאתה בוכה שנגזלת אדמה מהערבים, בעוד ידוע שמדובר בשטח הפקר של אדמות ריקות שאפילו זחקלאקה מכיר בכך, בעוד מייסדי המדינה החריבו כפרים ערביים ובנו על הריסותיהם את הקיבוצים והמושבים שרוב הסיכויים שגם אתה וגם אני חיים בבתים שנבנו על הריסות של בית ערבי מלפני 76 שנה.
כל השוואה בין המלחמה שיצרה את המדינה למה שקורה עכשיו היא מטומטמת.
אני במקרה גר במקום שנקנה כחוק בסוף המאה ה19.
ואני בהחלט מדבר על פוגרומים סידרתיים שנעשים במטרה לדחוק את רגלי הערבים מביתם. בעברית זה נקרא טרור.

איציק5111

Well-known member
כל השוואה בין המלחמה שיצרה את המדינה למה שקורה עכשיו היא מטומטמת.
אני במקרה גר במקום שנקנה כחוק בסוף המאה ה19.
ואני בהחלט מדבר על פוגרומים סידרתיים שנעשים במטרה לדחוק את רגלי הערבים מביתם. בעברית זה נקרא טרור.
אין שום פוגרומים, די לתעמולה נגד יהודים.

פעם ב... יש תגובות של יהודים לאחר פיגועים אז אתה מתעלם מהפיגועים ומבליט את התגובות

1ספי11

Well-known member
אין שום פוגרומים, די לתעמולה נגד יהודים.

פעם ב... יש תגובות של יהודים לאחר פיגועים אז אתה מתעלם מהפיגועים ומבליט את התגובות
איך אתה קורא למצב שכנופיה חמושה נכנסת לכפר ועושה בו שפטים ?

במדינת חוק יש צבא ומשטרה ואת הרוצח תפסו.

איציק5111

Well-known member

די לשקרים, אתה מתכוון לתגובות של יהודים לפיגועים ופוגרומים שהם סופגים.

אתה רוצה שיהודי יו"ש עכו לוד חיפה יפו וכולי יספגו טרור ויבליגו וילכו עם גג מכופף, תשכח מזה.

1ספי11

Well-known member

אתה רוצה שיהודי יו"ש עכו לוד חיפה יפו וכולי יספגו טרור ויבליגו וילכו עם גג מכופף, תשכח מזה.
"בני אדם" מהסוג שלך תמיד ימצאו סיבה להצדיק פוגרומים כנגד אחרים.
התגובות האלה הן טרור מה שהופך אותך לתומך טרור.

איציק5111

Well-known member

ואם אתה מדבר על מדינת חוק ודואג שהחוק יגן רק על הערבים ויחול רק נגד היהודים אתה צבוע ופועל מתוך תעמולה נגד יהודים.

במדינת חוק לא רוצחים יהודים ביו"ש ובערים המעורבות ולא יורים טילים על אזרחים ולא שולחים עפיפונים עם בקבוקי תבערה

1ספי11

Well-known member

וכך גם בישראל, צה"ל והמשטרה מגינים על ערבים לא פחות מאשר על יהודים. למעשה אחרי הטבח של ברוך גולדשטיין הקימו תחנת משטרה באיו"ש במיוחד כדי להגן על ערבים מפני יהודים.
הצחקת את גבלס.
אתה ראית
ואם אתה מדבר על מדינת חוק ודואג שהחוק יגן רק על הערבים ויחול רק נגד היהודים אתה צבוע ופועל מתוך תעמולה נגד יהודים.

במדינת חוק לא רוצחים יהודים ביו"ש ובערים המעורבות ולא יורים טילים על אזרחים ולא שולחים עפיפונים עם בקבוקי תבערה
מאיפה דבר ההבל המטופשים האלה?
נסה להתמודד עם העובדות. אין ערבי שרצח יהודי שלא נתפס ונשפט ובית משפחתו נהרס.
הרבה ערבים נרצחו על ידי יהודים שלא נתפסו ונשפטו וביתם עומד שלם.

איציק5111

Well-known member

הצחקת את גבלס.
אתה ראית

מאיפה דבר ההבל המטופשים האלה?
נסה להתמודד עם העובדות. אין ערבי שרצח יהודי שלא נתפס ונשפט ובית משפחתו נהרס.
אתה מנסה לפגוע במאבק נגד הטרור?מה אתה משווה בכלל? טרור ערבי יש יום יום ואתה חייב להיבק בו.

פעם בעשר שנים יהודי רוצח ערבי, אין אירגוני טרור יהודים כמו חמאס פתאח וכולי,אין יהודים שקמים בבוקר ורוצים לרצוח ערבים מנגד יש ערבים שכל החלומות שלהם זה רק לרצוח יהודים.

ואתה מצדיק פוגרומים, אתה מתעלם מטרור ורצח יהודים ומבליט רק את התגובה של היהודים.

אתה לא שונה מכל שונאי ישראל שמתעלמים מה7.10 ומתקוממים רק נגד התגובה הישראלית בעזה

1ספי11

Well-known member
אתה מנסה לפגוע במאבק נגד הטרור?מה אתה משווה בכלל? טרור ערבי יש יום יום ואתה חייב להיבק בו.

פעם בעשר שנים יהודי רוצח ערבי, אין אירגוני טרור יהודים כמו חמאס פתאח וכולי,אין יהודים שקמים בבוקר ורוצים לרצוח ערבים מנגד יש ערבים שכל החלומות שלהם זה רק לרצוח יהודים.

ואתה מצדיק פוגרומים, אתה מתעלם מטרור ורצח יהודים ומבליט רק את התגובה של היהודים.

אתה לא שונה מכל שונאי ישראל שמתעלמים מה7.10 ומתקוממים רק נגד התגובה הישראלית בעזה
תנסה מדי פעם לדבוק בעובדות.
אני לא מצדיק פוגרומים . אתה כן.

Harrington

Well-known member
מנהל
האמנם כך? תוכל לתת "הרבה" דוגמאות לכך? אמנם ביתם של יהודים שרצחו ערבים אכן עומדים על תילם, אבל כמה מקרים כאלה כבר היו?

איציק5111

Well-known member
האמנם כך? תוכל לתת "הרבה" דוגמאות לכך? אמנם ביתם של יהודים שרצחו ערבים אכן עומדים על תילם, אבל כמה מקרים כאלה כבר היו?
אני בשוק מהספי הזה, הוא בא לשים לנו מקלות בגלגלים והכשיל את המאבק בטרור,ואם לא יהיה מאבק בטרור האיסלמי כל שעה יהיה פה פיגוע

Harrington

Well-known member
מנהל
אני בשוק מהספי הזה, הוא בא לשים לנו מקלות בגלגלים והכשיל את המאבק בטרור,ואם לא יהיה מאבק בטרור האיסלמי כל שעה יהיה פה פיגוע
אין לי שום בעיה עם דעתו. אבל הוא סתם כותב שטויות בקטע הזה. ממציא "הרבה" מקרים כאשר הלכה למעשה מדובר במקרים בודדים (כאשר ההבדל הגדול -בין השאר- הוא כמובן שהם מוקעים על-ידי הציבור הישראלי והנהגתו, לעומת התמיכה שמקבל המחבל הפלסטיני מכל המערכת שסביבו).

זאת לא תמיכה בטרור מצד הכותב. סתם אכילת הלוקשים שמוכרים עוכרי ישראל והבורים בחוץ לארץ (כן, לרבות אלו שמוגדרים חברינו הטובים) מתוך הצורך הפוליטי שלהם להציג איזון השוואתי בין שני דברים שאין כל דרך להשוות או לאזן ביניהם בפועל.

איציק5111

Well-known member
אין לי שום בעיה עם דעתו. אבל הוא סתם כותב שטויות בקטע הזה. ממציא "הרבה" מקרים כאשר הלכה למעשה מדובר במקרים בודדים (כאשר ההבדל הגדול -בין השאר- הוא כמובן שהם מוקעים על-ידי הציבור הישראלי והנהגתו, לעומת התמיכה שמקבל המחבל הפלסטיני מכל המערכת שסביבו).

זאת לא תמיכה בטרור מצד הכותב. סתם אכילת הלוקשים שמוכרים עוכרי ישראל והבורים בחוץ לארץ (כן, לרבות אלו שמוגדרים חברינו הטובים) מתוך הצורך הפוליטי שלהם להציג איזון השוואתי בין שני דברים שאין כל דרך להשוות או לאזן ביניהם בפועל.
דבריו הם נזק למאבק בטרור,

הוא מנסה לצייר תמונה שיקרית כאילו יש כאן טרור דו צדדי, וכאילו יש כאן אפליה לרעת הערבים.

ברגע שהוא כותב על אפליה הוא מנסה לסרס את הפעולות שנעשות נגד הטרור הערבי ובסוף זה מה שיהיה.

אתה יודע כמה אפליות מתקנות הערבים קיבלו בגלל אנשים כמו ספי? והאפליות האלה מאיימות על הקיום שלנו.

Harrington

Well-known member
מנהל
דבריו הם נזק למאבק בטרור,

הוא מנסה לצייר תמונה שיקרית כאילו יש כאן טרור דו צדדי, וכאילו יש כאן אפליה לרעת הערבים.
ברור. זה בדיוק מה שכתבתי :). הוא זורם עם הצורך המערבי לערוך את ההשוואה הזאת. אולם הצורך המערבי נובע מסיבות פוליטיות ומבוסס על שקרים והמצאות (אמנם יש פה איזה גולש -תושב חו״ל-, חכם ואינטליגנטי יותר מכולנו ולמעשה מכל תושבי כדור הארץ, שטוען שהמערב הציג דו״חות שלמים בעניין. אך אין לדבריו כמובן כל שחר או אחיזה בעולם האמת והמציאות). מישראלי שלא שונא את עמו, אכן היה מצופה שלא לנהוג כך.

אולם מכאן ועד להגדרת דבריו ״תמיכה בטרור״ יש עדיין מרחק לטעמי.

לגבי דבריך על אפליה לטובת הערבים, אני לא מכיר בעניין הזה. הדברים בעיקר גורמים נזק לישראלים תמימים שנבחרו להיות קורבן בשם הצורך המערבי ביצירת איזון יש מאין.

איציק5111

Well-known member
ברור. זה בדיוק מה שכתבתי :). הוא זורם עם הצורך המערבי לערוך את ההשוואה הזאת. אולם הצורך המערבי נובע מסיבות פוליטיות ומבוסס על שקרים והמצאות (אמנם יש פה איזה גולש -תושב חו״ל-, חכם ואינטליגנטי יותר מכולנו ולמעשה מכל תושבי כדור הארץ, שטוען שהמערב הציג דו״חות שלמים בעניין. אך אין לדבריו כמובן כל שחר או אחיזה בעולם האמת והמציאות). מישראלי שלא שונא את עמו, אכן היה מצופה שלא לנהוג כך.

אולם מכאן ועד להגדרת דבריו ״תמיכה בטרור״ יש עדיין מרחק לטעמי.

לגבי דבריך על אפליה לטובת הערבים, אני לא מכיר בעניין הזה. הדברים בעיקר גורמים נזק לישראלים תמימים שנבחרו להיות קורבן בשם הצורך המערבי ביצירת איזון יש מאין.
יהודים שלחמו ביחידות מובחרות בצוק איתן סיימו קצינים רצו ללמוד רפואה אבל אופס יש אפליה מתקנת לטובת ערבים אז עברו ללמוד לגור בחו"ל.

אז אולי נגייס ערבים במקומם?

המדינה מוציאה אדמות למכירה במכרזים, וזה הולך ככה פחות או יותר אם אתה יהודי ששירת בצבא יש לך הנחה של 20 אחוז ואם אתה ערבי ששירת בצבא יש לך הנחה 60 אחוז

Harrington

Well-known member
מנהל

יהודים שלחמו ביחידות מובחרות בצוק איתן סיימו קצינים רצו ללמוד רפואה אבל אופס יש אפליה מתקנת לטובת ערבים אז עברו ללמוד לגור בחו"ל.

אז אולי נגייס ערבים במקומם?

המדינה מוציאה אדמות למכירה במכרזים, וזה הולך ככה פחות או יותר אם אתה יהודי ששירת בצבא יש לך הנחה של 20 אחוז ואם אתה ערבי ששירת בצבא יש לך הנחה 60 אחוז
יכול להיות שהכל נכון. אבל אין לזה שום קשר לשקריו והמצאותיו של הכותב למעלה :).

איציק5111

Well-known member
יכול להיות שהכל נכון. אבל אין לזה שום קשר לשקריו והמצאותיו של הכותב למעלה :).
כל האפליות המתקנות באות בעקבות אנשים כמו ספי שכאילו מתקוממים למען ערבים ואז האפליות האלה דופקות את היהודים.

השמאל לוחץ ולוחץ בסוף זה משפיע. גם איחוד משפחות ריסק את ישראל. פעם הבדואים בנגב היו נאמנים למדינה משרתים בצהל, איחדו אותם עם הנשים מעזה והפכו אותם לחמאסניקים, זה גם מתוך לחץ של השמאל

1ספי11

Well-known member
לא ברור לי עד כמה אתה אדיוט אבל יש לך את זה בכמויות לא מבוטלות.
איך הפוגרומים שעושים יהודים בכפרים הערבים מתקשר למאבק בטרור.

evglev1

Well-known member
מנהל

וכך גם בישראל, צה"ל והמשטרה מגינים על ערבים לא פחות מאשר על יהודים. למעשה אחרי הטבח של ברוך גולדשטיין הקימו תחנת משטרה באיו"ש במיוחד כדי להגן על ערבים מפני יהודים.

1ספי11

Well-known member

הצחקת את גבלס.
אתה ראית בפוגרומים האחרונים חיילים שמלווים את הטרוריסטים בפרעות שהם ביצעו.

למעלה